بازگشت به خانه در اورگان, ایالات متحده می گوید: او مسخره درخواست برای باقی می ماند در کامبوج پس از Westerdam مسافر COVID-19 تشخیص

کمدین فرانک پادشاه, استخدام بازیگر در Westerdamشد تا این آخر هفته گذشته یکی از صدها نفر از مسافران و خدمه در هلند امریکا کشتی کروز که برگزار می شد در کامبوج تا زمانی که مشخص شد که آنها از COVID-19.

در حال حاضر در ایالات متحده, اما, او گفته خبرنگاران محلی که او در سمت چپ از طریق پشت یک هتل در کامبوج در برابر خواسته های امنیتی به خانه بازگشت.

“مردم فکر می کنند من شروع به پریدن کرد یک قرنطینه” پادشاه گفت: gray industries در Facebook مصاحبه زنده در روز چهارشنبه. “من فقط کشیده من کیف خارج از هتل. امنیت مردم گفت: “ما نه شما را ترک نمی کند.’ من گفتم خوب شما می دانم مگر اینکه شما در حال رفتن به دستگیری من — و البته آنها نمی توانند به من در انجام هر کاری غیر قانونی است.”

پادشاه که توصیف خود را به عنوان یک بهداشت روانی کمدین به خبرنگاران گفت: به محض ورود خود را در سیاتل در روز دوشنبه که او سمت چپ کامبوج هتل زیرا او صحبت رویدادهای برنامه ریزی شده در ایالات متحده است که او نمی خواهید به دست است. او ادعا کرده است که او تا به حال چندین گواهی عدم سوء پیشینه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). CDC را بلافاصله بازگشت زمان درخواست برای نظر.

پادشاه کاهش زمان درخواست برای مصاحبه اما گفته محلی سیاتل خروجی اخبار KOMO که وجود دارد در حالی که “هیچ مقام رسمی ‘شما نمی توانید ترک’ [هتل] اگر شما سعی کردم به بیرون رفتن از درب خانه خود را با چمدان های امنیتی را متوقف خواهد کرد شما” پادشاه گفت:. “اما اگر شما رفت و با کوله پشتی خود را و شما گشت و گذار یک مشکل نیست.”

این Westerdam کشتی کروز اجازه داده شد برای بارانداز در کامبوج در فوریه. 13 پس از رد شدن توسط ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند بیش از ترس که مسافر انجام COVID-19. پس از آن از منوی view مقامات بهداشتی در کشور برای اولین بار آزمایش مسافران و خدمه به نشانه هایی از ویروس قبل از آنها را اجازه خروج از کشتی با توجه به بیانیه های عمومی توسط هلند امریکا است.

برخی از آنها مجاز به ترک و منتقل شدند و توسط خط کروز به پنوم پن و سپس پرواز به خانه. دیگران باقی مانده در هتل ها در شهرستان ها تا پرواز ترتیبات می تواند ساخته شده است که با این واقعیت پیچیده است که برخی از کشورهای در حال پیشرفت به کسانی که روی عرشه کشتی کروز با توجه به آسوشیتد پرس. این funneling فرایند که شامل 1,455 مهمان و 802 خدمه گرفته روز.

بازگشت روند نیز پیچیده مورد 83 ساله زن آمریکایی ساخته شده است که آن را تمام راه را به مالزی با داشتن پاک شده است به خانه پرواز و عبور آن اولیه ویروس چک قبل از او شروع به احساس بد. او سپس با تشخيص COVID-19. که در آن نقطه روند پیاده مسافران از کشتی متوقف شد این خط کروز در بیانیه ای گفت و از همه کسانی که هنوز در پنوم پن خواسته شد به باقی می ماند در هتل خود در انتظار نتایج آزمون. که شامل پادشاه یکی از یوجین اورگان که محلی گفت اورگان خروجی اخبار فاکس 12 که او نمی باید هر گونه علائم و CDC نتایج نشان داد که او نه قراردادی رمان coronavirus.

ادامه مطلب: کروز مسافری که Coronavirus عفونت رفت و کشف نشده را نشان می دهد آن ممکن است ممکن است برای جلوگیری از شیوع بیماری از گسترش

“بنابراین من فکر می کنم شما می دانید من بری اینجا” پادشاه گفت: KOMO. او ادعا می کند او را به پشت دروازه هتل با توشه خود را که در آن او مواجه شد با یک هتل رسمی اما در سمت چپ بدون در نظر گرفتن. او پرواز کرد از کامبوج به بانکوک و سپس به دبی و در نهایت سیاتل که در آن گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) اجازه ورود خود را. پادشاه پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای جزئیات بیشتر در خود سفر است.

“آقای شاه است که یک شهروند ایالات متحده به عنوان چنین قانون حریم خصوصی مانع من از بحث در مورد جزئیات سفر خود تاریخ” Jason مسلمات CBP سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به زمان. “یک شهروند ایالات متحده خواهد بود اجازه ورود به ایالات متحده, اما مسافران با یک پیوند به چین یا [COVID-19] مورد نیاز خواهد بود برای بیشتر تحت غربالگری توسط CDC به محض ورود به آمریکا”

پادشاه گفت: فاکس 12 و gray industries که CDC را بررسی او به محض ورود خود را در سیاتل و او پس از بررسی با دکتر خود و لین شهرستان در بخش بهداشت و درمان در اورگان. یک سخنگوی Lane County وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) می گوید که هر چند قوانین حفظ حریم خصوصی و جلوگیری آژانس از افشای اینکه آیا یا نه شاه تا به حال ارتباطی با آنها این است که پروتکل استاندارد برای بخش برای نظارت بر هر کسی است که اشاره به آنها شده است که در سرزمین اصلی چین و یا تماس با کسی که مبتلا به COVID-19.

لین شهرستان HHS در حال حاضر دریافت چندین ارجاع از دولت و یا دیگر سازمان بهداشت و درمان پس از شروع COVID-19 شیوع سخنگوی Jason Davis می گوید. به دلایل ایمنی بخش است که نیاز به شناسایی این افراد برای بررسی به مرکز در فرد است اما هدایت آنها را از طریق خود انزوا و چک در روی آنها روزانه.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

هلند و امریکا نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر کرده است اما بنا به گزارش اخراج شاه با توجه به فاکس 12. خروجی نیز گزارش داد که پادشاه اول صحبت رویداد لغو شد.

کامبوج وزارت بهداشت چهارشنبه اعلام کرد که همه باقی مانده از مسافران و خدمه به حال آزمایش منفی برای این ویروس هستند و در حال حاضر مجاز به سفر به خانه.

نوشتن به یاس در اگویلرا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>