نظرسنجی بسته شده در جمهوری آذربایجان در برگزاری انتخابات به نام به نام اصلاحات سیاسی. مخالفان می گوید رای گیری است که یک شاهد طراحی شده برای تقویت وضع موجود.

در دراز مدت الهام علی اف رئیس جمهور حاکم حزب برنده اکثریت کرسی ها در روز یکشنبه snap انتخابات پارلمانی با توجه به نظرسنجی های خروج. مخالفان با انتقاد از رای خواستار آن جرم تقلب در انتخابات.

علی اف را Yeni (جدید) حزب آذربایجان امن 69 کرسی از 125 عضو مجلس ملی مجلس به خبرگزاری فرانسه خبر داد یکشنبه با استناد به دو خروج نظرسنجی انجام شده توسط محلی نظرسنجی.

“انتخابات کاملا تحریف,” رهبر مخالفان عارف Gadjily از Mərkəzi حزب به خبرگزاری فرانسه گفت, انتقاد از آنچه او گفته بود گسترده در انتخابات چاشنی و مردم قرار دادن چند رای.

دو ماه پیش علی اف محلول مجلس جایگزینی نخست وزیر و دیگر مقامات و منتقل انتخابات تا از نوامبر تا فوریه دلیل افزایش نارضایتی عمومی بیش از یک رکود اقتصادی در قفقاز جنوبی کشور از حدود 9 میلیون نفر است.

آذربایجان است به شدت وابسته به صادرات انرژی است اما پایدار افت جهانی قیمت انرژی برخورد یک ضربه بزرگ به اقتصاد کشور و به شدت بی ارزش ارز آن است.

ادامه مطلب: نظر: اتهام فساد مالی باید شورای اروپا teetering در آستانه ربطی

رهبران اپوزیسیون و تحلیلگران مستقل گفت: روز یکشنبه انتخابات اجازه می دهد که رئیس جمهور برای حذف منفور نخبگان تحت پوشش اصلاحات سیاسی در حالی که هنوز حفظ خود را نگه دارید و بر روی قدرت.

58 سال است حکومت آذربایجان از سال 2003 پس از مرگ پدرش دوران شوروی کمونیست و رهبر سابق KGB کلی حیدر علی اف. همسرش مهربان علی به عنوان معاون رئیس جمهور.

آزادی های اساسی در اتحاد جماهیر شوروی سابق جمهوری هستند “به شدت محدود” به گفته سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) که نظارت بر انتخابات است.

Azerbaijani Vice-President Mihriban Aliyeva

آذربایجان معاون رئیس جمهور Mihriban علی

یک گزارش سازمان امنیت و همکاری اشاره کرد “سیستماتیک آزار و اذیت و پیگرد قانونی کسانی که بیان انتقادی دیدگاه های دولت است.”

حدود 350 سازمان امنیت و همکاری مقامات نظارت انتخابات. بیش از 5 میلیون نفر ثبت نام شده برای رای دادن.

بیش از 1300 داوطلبان از 19 احزاب در حال اجرا برای یک محل در 125-صندلی تک خانه مجلس. علی اف را Yeni (جدید) حزب آذربایجان که قبلا برگزار شد اکثریت مجلس است که انتظار می رود به صورت کمی چالش این زمان در اطراف.

نظر سنجی بسته 7 p. m. به وقت محلی (1500 UTC) در روز یکشنبه.

kp/jlw (AFP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net