بهمن کشتن 21 نفر در افغانستان کشته و انتظار می رود

در دو ماه گذشته در افغانستان دریافت کرده است بارش برف سنگین آن را به عنوان جنگ تاثیر تغییر آب و هوا. چندین بزرگراه در حال حاضر بسته شده بیش از نگرانی های وجود دارد که ممکن است بیشتر بهمن است.

حداقل 21 نفر کشته شده اند در بهمن که زده ولایت دایکندی در افغانستان در فوریه 13 با توجه به افغانستان مدیریت بحران اقتدار.

هفت نفر در حال گزارش از دست رفته در حالی که 10 نفر مجروح شده. حدود 50 خانه نابود شده اند توسط بهمن.

احمد Tameem عظیمی سخنگوی وزارت امور خارجه برای مدیریت بحران گفت که 21 نفر که فوت شد از دو خانواده. او همچنین گفت که شمار کشته شدگان افزایش می با توجه به شرایط آب و هوایی سخت.

افغانستان اداره هواشناسی هشدار داده بود از بارش برف سنگین و جاری شدن سیل برای استانهای مختلف از جمله دایکندی تا مارس 13.

چندین بزرگراه اصلی و جاده ها گزارش شده است تعطیل در افغانستان با توجه به پیش بینی از سقوط بهمن و بارش برف سنگین.

در دو ماه گذشته در افغانستان دریافت کرده است بارش برف سنگین و باران. با توجه به AP news agency کل مرگ و میر در ژانویه و فوریه است 72.

با توجه به گزارش سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست ملی و آژانس حفاظت از محیط زیست افغانستان غیر قابل کنترل انتشار گازهای گلخانه ای را افزایش می دهد این کشور در درجه حرارت 5 درجه فارنهایت توسط 2100. در سال 2018 یک خشکسالی شدید تحت تاثیر قرار 2.2 میلیون نفر در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>