دو بهمن در شرق ترکیه منجر به کشته شدن 38 نفر که اکثر آنها را خاک دوم snowslide در حالی که تلاش برای نجات قربانیان از اولین مقامات روز سه شنبه گفتند.

ترکیه حوادث و اورژانس قدرت (AFAD) گفت: 33 نفر کشته شدند که دوم بهمن رسید در حالی که آنها در جستجوی دو بیشتر قربانیان از اولین snowslide که به کشته شدن پنج نفر پس از نجات هشت نفر دیگر.

پنجاه و سه نفر مجروح شدند آژانس گفت.

فیلم های تلویزیون از ون را Bahcesaray منطقه نشان داد ده ها تن از مردم با استفاده از بیل و چوب در بارش برف و بادهای به حفاری از وسایل نقلیه است که به خاک سپرده شده بود و سرنگون در اول بهمن که رخ داده است در شب سه شنبه.

ون فرماندار Mehmet Emin Bilmez گفت که تلاش های نجات بودند در ادامه اما نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم هنوز اعتقاد به دام افتاده است.

(CBC)

وزیر کشور سلیمان Soylu گفت: شرایط در این منطقه ساخته شده و آن را دشوار است برای نجات وسایل نقلیه به کار اضافه کردن یک وسیله نقلیه شده بود بیرون کشیده و از زیر 4 تا 5 متر از برف است.

Osman Ucar رئیس AFAD ون کار در بیمارستان بستری شد و پس از گرفتار شدن در بهمن. او گفت Ihlas, اخبار سازمان, از بیمارستان که برخی از 200 نفر مشغول به کار بودند در عملیات امداد و نجات اما بسیاری از آنها در خارج از منطقه فوری زمانی که دوم بهمن رسید در روز چهارشنبه.

“من در نیمه راه مدفون در برف,” او گفت:. “من توسط خود من به معنی.”

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im