اتریش رهبر محافظه کار گفته است او نمی خواهد قبول اتحادیه اروپا فشار برای افزایش بودجه 1.11%. خروج از خالص نویسندگان بریتانیا از اتحادیه اروپا کاهش می یابد بلوک مشترک بودجه زور زدن عضو.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz روز شنبه اعلام کرد که اتریش و کشورهای دیگر را وتو اتحادیه اروپا در دراز مدت بودجه طرح پس از Brexit اروپا مگر اینکه پیشنهادی بودجه را کاهش داده است.

کمیسیون اروپا شده است هل دادن اعضا برای مشارکت 1.11% به عنوان سهم درآمد ناخالص ملی (GNI). اتریش همراه با آلمان و هلند خواستار است 1% کلاه.

“اگر این طرح معرفی شده است ما آن را پشتیبانی نمی کند و نه دیگر اتحادیه اروپا net همکاران من فکر می کنم” محافظه کار رهبر گفت: اتریش رادیو Oe1با اشاره به کشورهای عضو است که کمک بیشتری به بلوک بودجه از آنها دریافت کمک های مالی اتحادیه اروپا.

“این 1.11% است که هنوز هم قابل قبول نیست برای ما. بنابراین وجود خواهد داشت وتو ما در اینجا” Kurz گفت.

بریتانیا رسمی خروج از اتحادیه اروپا عصر روز جمعه کاهش بلوک مشترک و بودجه. پس از 47 سال از عضویت بریتانیا شده بود یک کلید خالص کمک کننده به بلوک.

بیشتر بخوانید: اتریش انتخابات پیچد تا با میهن پرستی — و یک سطل خاک’

مذاکرات در حال انجام

Kurz, رهبر ازراست-بال اتریش حزب مردم (ÖVP) گفت که مذاکرات هنوز ادامه دارد.

“من امیدوارم که ما خواهد شد با ارائه یک پیشنهاد جدید است که ما امیدوارم قادر به قبول” او گفت:.

Kurz بیانیه می آید نه طولانی پس از رهبران اتحادیه اروپا تا به حال با تاکید بر اولویت های جدید برای بلوک از جمله مهاجرت تغییر آب و هوا و دیجیتالی.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل نام دارد به صورت ویژه سران اتحادیه اروپا در اجلاس سران در 20 فوریه در بروکسل برای مذاکره بعدی به اشتراک گذاشته شده بودجه برای سال 2021 به 2027.

هفته آینده شورای رهبر است مجموعه ای برای ملاقات با 16 سران دولت و نمایندگان دولت به صورت جداگانه مذاکرات اتحادیه اروپا و بودجه. Kurz برنامه ریزی شده است برای حضور در جلسه روز چهارشنبه.

کلودیا Gamon عضو شورای ملی از اتریش و یک عضو پارلمان اروپا گفت که در این پست Brexit دوران آن بود که “زمان برای قوی اتحادیه اروپا” با توجه به این روزنامه اتریشی Kronen Zeitung.

“اگر شما اژدر به اهداف مشترک در حال حاضر شما در حال حرکت به آبهای خطرناک,” او گفت:.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de