اتریش نیاز به ماسک پوشیده می شود و در میان برنامه به سهولت Coronavirus مستند

یکustria تنظیم شده است به عنوان یکی از اولین کشورها در اروپا به سهولت آن مستند در برابر شیوع کروناویروس. محافظه کار به رهبری دولت اعلام کرد قصد دارد روز دوشنبه شروع به بازگشایی غیر ضروری فروشگاه های هفته آینده و پس از رسیدن به یک روند نزولی در این نرخ رشد از عفونت های جدید. دولت نیز گسترش نیاز به پوشیدن ماسک صورت در سوپر مارکت ها شامل حمل و نقل عمومی و فروشگاه ها که بازگشایی شده است.

اتریش ثبت 12,058 موارد coronavirus و 220 مرگ و میر به عنوان از آوریل 6, کمتر از همسایگان خود ایتالیا و سوئیس. بیش از 6,300 به ازای هر یک میلیون نفر (55,863) در اتریش جمعیت نه میلیون آزمایش شده اند. نرخ رشد روزانه عفونت های جدید در حال حاضر کاهش 2.8% از بیش از 40 درصد در اواسط ماه مارس مقامات بهداشت و درمان گفت. در حالی که تعداد زیادی از مردم در بیمارستان تثبیت شده, صدر اعظم, Sebastian Kurz گفت: در طول 30 مارس در کنفرانس خبری که در بخش مراقبت ظرفیت می تواند بیش از حد به عنوان اواسط ماه آوریل است.

Kurz ارائه یک جدول زمانی در تاریخ 6 آوریل به راه اندازی مجدد اقتصاد اتریش ترسیم یک سری از مراحل به عادی سازی زندگی در حالی که به حداقل رساندن خطر افزایش عفونت های جدید. “وجود خواهد داشت یک گام به گام بازگشایی مجدد” Kurz یک کنفرانس خبری گفت. غیر ضروری در فروشگاه ها کمتر از 4306 فوت مربع (400 متر مربع) و DIY مغازه ها باز خواهد شد در آوریل 14, پس از تمام مغازه ها و مراکز و آرایشگری در مارس 1, او گفت:.

“در بحث های عمومی به نظر می رسید همه چیز در مورد بهداشت عمومی اما در حال حاضر به نظر می رسد در حال حرکت بیشتر به سمت آسیب به اقتصاد به دلیل اقدامات انجام شده توسط دولت می گوید:” فلوریان Peschl در وین بر اساس مشاور سیاسی جدید اتریش و لیبرال فروم (NEOS) گروه پارلمانی.

اتریش معرفی محدودیت عمده در مارس 16, بسته شدن مدارس و رستوران ها, میله, تئاتر, غیر ضروری, داستان ها و ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر است. ساکنان گفته شد به ماندن در خانه و محل کار از وجود دارد اگر ممکن است.

“خیابان شده اند و تقریبا به طور کامل خالی است. حتی اگر بیشتر مردم شده اند و بیرون آمدن از آنجا که آن را آفتابی اکثر مردم به نظر می رسد در کنار دولت هستند و مطیع قوانین. وجود خواهد داشت بدون شک می تواند کمک در مورد کاهش محدودیت های اعمال شده اما در همان زمان وجود دارد مقدار زیادی از توجه. ما می دانیم که این می تواند به سرعت لغو اگر آن را به خوبی نمی, می گوید:” Peschl.

های مختلف دولت های دیگر در سراسر اروپا آغاز کرده اند آماده به رول مستندات. اسپانیا و فرانسه و بلژیک و فنلاند در میان بسیاری از کشورها است که باید راه اندازی کمیته کارشناس به بررسی تدریجی آرامش بخش از محدودیت های اجتماعی اما در مقابل عظیم ابهامات مقامات هنوز به ارتکاب به یک استراتژی است.

اتریش طرح نیز روشن می شود که در ماه از اقدامات محدود کننده هنوز پیش روست. Kurz خواست اتریشی به لغو هر گونه برنامه های جشن عید پاک در این هفته و تاکید کرد که محدودیت تنها می تواند کاسته اگر سفارشات بودند به شدت دنبال کرد. “نگه داشتن به اقدامات جلوگیری از ارتباطات اجتماعی خود را حفظ فاصله در فضای عمومی” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>