اتریش رکورد جهان را, بلندترین آدم برفی

تغییر آب و هوا است که تأثیر مناطق در سراسر جهان از جمله دامنه های اسکی در رشته کوه های آلپ اتریش. با وجود این دو مرد با هم کار می کرد برای شکستن رکورد بلندترین آدم برفی جهان را.

اتریش به بلندترین آدم برفی جهان را پس از وارد کردن رکوردهای جهانی گینس در روز شنبه.

این آدم برفی با نام مستعار “رئسی” که تقریبا ترجمه برای “غول” در فارسی به اقدامات غول پیکر 38.04 متر ارتفاع, گزارش مطبوعات اتریش آژانس APA.

او شکست رکورد قبلی برگزار شده توسط 37.21 متر-قد بلند و برف-زن به نام “المپیا” در ایالت مین آمریکا در سال 2008.

رئسی ساخته شد Donnersbachwald در مرکز اسکی در اتریش-منطقه Riesneralm و زاییده افکار از 52 سال سرپرست گرهارد نظیر همراه با اسکی-آسانسور مدیر اروین Petz با توجه به روزنامه اتریشی Kronen Zeitung.

این جفت ارز در اصل در نظر گرفته شده برای این آدم برفی به 40 متر ارتفاع و استفاده از برف کنون برای ساخت یک قوز جمع و جور برف اندازه گیری از 30 متر عرض در یک فرایند است که در زمان 40 روز.

ادامه مطلب: ‘برف کشاورزی’ کمک به نگه داشتن داووس یک صلیب کشور اسکی بهشت’

این snowgiant جان سالم به در برد باد بیش از 100 کیلومتر در ساعت در سه شنبه شب تنها با دو متر قد کلاه باد کردن و نیاز به بازسازی شود.

“من آن را برای کودکان که در اکثر موارد نمی دانم که هنوز هم وجود دارد واقعی زمستان با مقدار زیادی از برف سپس آدم برفی ساخته شد در مقابل تقریبا هر خانه گفت:” په به Kronen Zeitung.

پس از رکورد جهانی تایید شد بعد از ظهر روز شنبه جشن با آتش بازی برگزار شد که در نزدیکی آدم برفی. امید است که رئسی باقی خواهد ماند ایستاده برای گردشگران برای بازدید تا در تابستان.

a close up of the snowman

رئسی کلاه منفجر کردن سریع gusts باد اما او هنوز هم ادعا رکورد جهانی

kmm/bw (dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر