استرالیا پرجمعیت ترین کشورهای نزدیک مرز خود پس از Coronavirus موارد سنبله

یکustralia دو-پرجمعیت متحده خواهد خود را نزدیک مرز مشترک از سه شنبه شب به عنوان مقامات نبرد شامل ویکتوریا بدترین سنبله در coronavirus موارد از آنجا که بحران آغاز شد.

تصمیم گرفته شده توسط دولت های نیو ساوت ولز و ویکتوریا علائم چشمگیر تشدید تلاش های حاوی ویروس است و می تواند به خطر اندازد کشور بهبود اقتصادی به عنوان محدودیت ها کاسته جاهای دیگر. ویکتوریا است که قفل شده است و 12 حوزه از دولت سرمایه ملبورن, ثبت 127 موارد یک شبه, بزرگترین افزایش روزانه.

“چه اتفاق می افتد در ویکتوریا هنوز رخ داده است در هر نقطه دیگری در استرالیا” نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: تاکید بر این که بسیاری از عفونت وجود دارد که از جامعه انتقال به جای بازگشت مسافران خارج از کشور. “این است که یک قسمت جدید از این بیماری همه گیر و مانند آن نیاز به یک نوع جدید از پاسخ.”

در حالی که استرالیا شده است یکی از standout نوازندگان در سطح جهانی در محدود کردن گسترش ویروس به کمتر از 9,000 موارد ویکتوریا flare-up — عمدتا در میان ملبورن فقیر و بیشتر فرهنگی حومه — نشان می دهد که چقدر سخت خواهد بود برای از بین بردن بدون یک واکسن.

ویکتوریا دستور داده است تا ساکنان در سراسر 12 مناطق ملبورن به ماندن در خانه به غیر از کار و ورزش و قرار ملاقات های پزشکی و یا ضروری خرید. در تعطیلات آخر هفته مقامات در زمان سخت ترین اقدامات کنترل در استرالیا به تاریخ با 3000 ساکنان نه عمومی-مسکن برج در شهر قرار داده شده در زیر سخت مستند و منع از خروج از آپارتمان خود را. مقامات در حال مسابقه برای تست هر کس در برج ها و ارائه آنها را با مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری.

اقدام افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس در میان مردم بسیاری با مشکلات اساسی زندگی در شرایط تنگ شده. وجود 53 مورد از این ویروس در برج که از شنبه تا 16 به مدت یک شب. مرگ یک مرد در 90s در زمان ملی شمارش به 105.

“وجود دارد زندگی مردم در غلظت زیادی کند.” “اینها عمودی کشتی های کروز ما نیاز به توجه خاص و توجه خاص به مطمئن شوید که گسترش به حداقل رسانده است.” سطح جامعه انتقال در ملبورن بود, جدید برای, استرالیا, او گفت:.

ویکتوریا را تجربه کرده است بیش از دو هفته از دو رقمی روزانه افزایش جدید Covid-19 موارد پس از اجتماعی فاصله محدودیت بودند کاسته انداختن آن بهبود اقتصادی و ارشاد کشورهای دیگر برای به تاخیر انداختن برنامه ای برای باز کردن مرزهای خود را.

Deloitte دسترسی به اقتصاد هشدار داد در یک گزارش که روز شنبه ویکتوریا است که به احتمال زیاد به تجربه بزرگترین رکود در استرالیا “با توجه به آن زمان افزایش موارد به عنوان به خوبی به عنوان دولتی که وابستگی به مهاجرت و دانشجویان خارجی در عصر مستندات و بسته کرد.”

مقامات در حال کاوش اتهام امنیتی ساقط در ملبورن هتل ها استفاده می شود به قرنطینه خارج از کشور و ورود, از جمله ادعاهای نگهبانان خواب با مهمان, نگرانی از نقض کمک به افزایش عفونت. بر خلاف بسیاری از کشورها و مناطق است که داوطلب خدمت سربازی خود را به نیروهای پلیس برای تنظیم قرنطینه ویکتوریا قرارداد از کار به شرکت های امنیتی.

ملت را به کشورهای دیگر و سرزمین های بسیاری از که نیست ثبت جامعه انتقال برای هفته نگه داشته مرزهای خود را بسته به ویکتوریا حتی به عنوان آنها به دیگران است.

تصمیم به بستن مرز رسیده بود بعد از سه راه تلفن قلاب تا با Berejiklian و نخست وزیر اسکات موریسون ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت. وجود خواهد داشت یک سیستم اجازه به طوری که مردم ساکن در مرز جوامع می تواند به ادامه متقابل بین ایالات متحده برای کار و سایر خدمات ضروری است.

“ما توافق می کنید که این بهترین کاری برای انجام در این زمان از حس احتیاط,” او گفت:. “هیچ کس لذت می برد آن را انجام می دهند اما از آن است که من فکر می کنم حق گام را در این نقطه است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>