استرالیا فروشگاه های جیره کاغذ توالت در میان coronavirus وحشت خرید

استرالیا عمده فروشنده قرار داده و محدودیت های سفت و سخت در خرید کاغذ توالت در روز چهارشنبه پس از یک یورش از وحشت خرید مربوط به coronavirus نگرانی خالی قفسه به عنوان کشور ثبت شده سوم آن مورد انتقال محلی این بیماری است.

استرالیا یکی از اولین کشورها به یک تندرو در مقابله با شیوع اعمال کنترل مرز در بازدید از این بیماری همه گیر را epicentre در چین یک ماه پیش.

این گزارش 42 مورد از coronavirus — بخش عمده ای از آنها در آسمان از کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن — و فقط در سه مورد که در آن افرادی که در سمت چپ این کشور آلوده شده اند.

هنوز هم رسانه های اجتماعی غرق شده است در روزهای اخیر با عکس و تصویری از مردم انباشت کالا مطابق با اصول بهداشتی از جمله محصولات و کالاهای اساسی مانند برنج و تخم مرغ است.

“ما در حال تلاش برای اطمینان بخشیدن به مردم است که از بین بردن تمام کاسه کاغذی از قفسه های سوپر مارکت ها احتمالا متناسب یا چیز معقول برای انجام در این زمان” استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: جلسه مجلس در روز چهارشنبه.

Woolworths گروه با مسئولیت محدود این کشور بزرگترین زنجیره مواد غذایی محدود خرید و فروش این محصول ضروری به چهار بسته در هر خریدار برای کمک به تقویت سطوح سهام در حالی که تامین کنندگان تا سطح شیب دار تولید محلی است. محلی بازوی Costco Wholesale پارسیان محدود خود را به صورت فله خرید بسته به هر مشتری.

حتی نخست وزیر اسکات موریسون وزن در یک خرید روند که به نظر می رسد در تقابل با انباشت طولانی مدت مواد غذایی مانند کنسرو کالا در کشورهای دیگر گفتن مردم او شده بود مطمئن عمده فروشنده آنها می تواند دیدار با هر گونه افزایش تقاضا است.

پلیس تایید کرد که آنها نامیده می شدند به یک سوپر مارکت در سیدنی برای مقابله با “اختلال در راهرو” با رسانه های محلی گزارش مقامات تا به حال محاصره کردن کاغذ توالت قفسه به عنوان یک نتیجه.

کانادایی ها نگران coronavirus جوراب زنانه ساقه بلند هستند اما بهداشت عمومی کارشناس آلیسون تامپسون می گوید در حالی که آن را خوب به آماده وجود دارد بدون نیاز به وحشت. او به ما می دهد برخی از توصیه های عملی در حالی که UBC پروفسور استیون تیلور در مورد روانشناسی preppers. 20:14

محصولات دیگر نیز در ایران توسط خریداران. Costco قرار داده است محدودیت در خرید شیر و تخم مرغ و برنج و صابون و ضد عفونی محصولات. Coles گروه با مسئولیت محدود شروع به ارسال علائم در فروشگاه ارائه مشاوره به خریداران در مورد کمبود دست لباس های شسته شده و ضد عفونی کننده چند هفته پیش.

Coles گفت: این کار با تامین کنندگان خود را و حمل و نقل همکاران به منظور بهبود در دسترس بودن محصولات محبوب, اگر چه آن را تایید نمی کند که آیا آن را نیز سهمیه بندی فروش برخی از اقلام است.

“ما افزایش تحویل از ما مراکز توزیع و تیم ما سخت در حال کار برای پر کردن قفسه ها به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” این گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

آلمانی-متعلق به تخفیف Aldi Inc و ایالات متحده ذکر شده Kimberly-Clark پارسیان که باعث می شود کاغذ توالت برای بازار استرالیا از طریق محلی تابعه نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

ممنوعیت سفر

استرالیا در آخرین تایید coronavirus مورد 50 سال است که شخص ثالث به قرارداد این بیماری بدون سفر در خارج از کشور, افغان ترس این ویروس را با سرعت بیشتری از طریق جامعه است.

مقامات گفتند که زن مشغول به کار در مراقبت از سالمندان در خانه, New South Wales, دولت, که در آن دو سالمند ساکن در این مرکز نیز تست شده برای ویروس. یکی در بیمارستان بستری شده است در حالی که یک زن 95 ساله زن مرده است.

“این که آیا یا نه آن را مربوط به کروناویروس ما نمی دانیم که در این مرحله” NSW وزیر بهداشت براد Hazzard به خبرنگاران گفت: در مورد مرگ است.

مقامات در NSW, این کشور پرجمعیت ترین ایالت در حال حاضر در حال تحقیق در این مورد از 53 سال دکتر که قرارداد این ویروس بود اما درمان نمی شود هر گونه شناخته شده در بیماران آلوده.

استرالیا ممنوع اعلام کرده است ورود اتباع خارجی که به تازگی از سفر از طریق چین از فوریه. 1. آن را در هفته گذشته افزایش یافته است که بان کی مون به مردم, ورود از ایران اما هشدار داد این دیگر نمی تواند تضمین یک فرد آلوده نمی خواهد از طریق مرز خود را قرنطینه چک.

دولت روز چهارشنبه را تایید کرد یک مرد که به تازگی از ایران است قرارداد این ویروس باعث از مقامات به منظور هر کسی که وارد در استرالیا از ایران پس از Feb. 19 باید خود جدا برای دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>