مسئولان Man 1988 با Anti-Gay نفرت جرم قتل آمریکایی ریاضیدان

(بریزبن-استرالیا) — بیش از 30 سال پس از آمریکا ریاضیدان اسکات جانسون درگذشت پس از سقوط از یک صخره در سیدنی یک مرد متهم شده است با مرگ او در آشکار گی نفرت و جنایت است که پلیس بر این باورند یکی از بسیاری از بیش از چند دهه در استرالیا بزرگترین شهرستان.

نیو ساوت ولز پلیس ایالتی روز سه شنبه گفت که 49 سال که از آنها نام نمی شده است به اتهام قتل یک زن 27 ساله در سیدنی بر اساس جانسون در سال 1988.

آنها گفتند: این مرد دستگیر شد و در یک ملک در سیدنی شمالی حومه. او را به یک ایستگاه پلیس محلی برای سوال و بعدها به اتهام قتل. او حاضر به قید وثیقه و برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در روز چهارشنبه.

سه inquests برگزار شد به جانسون پس از مرگ او پیدا شد در پایه یک صخره در نزدیکی مردانه شمالی در دسامبر. 10, 1988. در اولین استنطاق مرگ او حکم یک خودکشی است. دوم استنطاق در ژوئن 2012, بازگشت باز پیدا کردن.

اما سوم استنطاق در سال 2017 یافت که جانسون کاهش یافت و از clifftop به عنوان نتیجه خشونت توسط یک مهاجم ناشناس که درک او را به گی.

1 میلیون دلار استرالیا ($647,000) پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری در مورد ارائه شد در سال 2018 و جانسون خانواده در ماه مارس متعهد به در نظر گرفتن این مقدار است.

ولز جنوبی جدید دولت کمیسر پلیس میک فولر در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او تا به حال شده است در تماس با جانسون برادر استیو در بوستون به او اطلاع از دستگیری.

“ساخت که تماس تلفنی صبح امروز یک حرفه ای برجسته — استیو مبارزه کرده است تا سخت را برای بسیاری از سال است, و آن را یک افتخار بود بخشی از مبارزه برای عدالت” فولر گفت.

استیو جانسون در بیانیه ای گفت که برادر خود را نماد کسانی که جان خود را از دست به ضد همجنس الهام گرفته از خشونت است.

“این احساسی برای من, احساسی, برای, خانواده من, دو خواهر و برادر که عاشق اسکات صمیم قلب همسر من و سه تا از بچه ها که هرگز به عموی خود” جانسون گفت.

“او با شجاعت زندگی می کردند زندگی خود را به عنوان او می خواست به. من امیدوارم که دوستان و خانواده از دیگر ده ها تن از مردانی که جان خود را از دست پیدا کردن آرامش در آنچه امروز اتفاق افتاده است و امیدوارم که آن را باز درب به حل و فصل برخی از دیگر مرموز مرگ و میر مردان که هنوز دریافت, عدالت,” او گفت:.

جانسون گفت: برادر خود را فارغ التحصیل در کلاس بالای خود را در CalTech و بعد از آن مورد مطالعه در کمبریج و هاروارد دانشگاه ها قبل از مهاجرت به استرالیا.

یک 2018 پلیس بررسی 88 مرگ مشکوک از سال 1976 تا 2000 نشان داد که 27 نفر به احتمال زیاد به قتل همجنسگرایی خود را توسط باندهای با موارد اوج در اواخر دهه 1980 و اوایل ’90s.

ACON, New South Wales,’ پیشرو تمایلات جنسی و جنسیتی متنوع سازمان بهداشت و درمان گفت: از آن شده است یک فرآیند دشوار و جانسون برای خانواده و دوستان است.

“در حالی که این یک پیشرفت قابل توجه در این مورد خاص این موضوع باید به صورت مداوم بررسی حقیقت گفتن و تحویل عدالت برای بسیاری از دیگر مردان همجنسگرا و ترانس که به قتل رسیدند یا bashed در موارد مشابه” ACON ارشد اجرایی, نیکولا Parkhill در بیانیه ای گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>