پس از دوم Harvey Weinstein متهم در زمان موضع خود را در تجاوز به عنف محاکمه این هفته او هم اتاقی سابق فقط تایید حساب.

سابق پروژه باند دستیار تولید میمی Haleyi شهادت دوشنبه در دادگاه خوار, تهیه کننده, گفتن منصفه Weinstein به زور انجام می شود دهان او در سال 2006. تجاوز به عنف و تجاوز جنسی به اتهام دادند رو بنیادی از Haleyi بدخشان و همچنین به عنوان اتهام از جسیکا مان که می گوید: Weinstein raped او در سال 2013 است. Weinstein التماس کرد گناه نیست و رد همه اتهامات nonconsensual جنسی عمل می کند.

در روز سه شنبه Haleyi اتاقی در سال 2006 الیزابت Entin شهادت داد که Haleyi به او گفت در مورد اتهام حمله در زمان.

“من گفت:” میریام که برای تلفن های موبایل مانند تجاوز به عنف “و به او گفت برای تماس با یک وکیل” Entin گفت: انواع گزارش است.

Entin گزارش شهادت او “به وضوح” به یاد روز Haleyi به او گفت در مورد اتهام حمله و که او “قدم زدن” و “مضطرب به نظر می رسید.” در هفته بعد از آن Haleyi بود “خیلی بیشتر خارج” Entin گفت.

بازیگر Annabella Sciorra هفته گذشته اول شد Weinstein متهم به شهادت در نیویورک محاکمه گفتن منصفه او تجاوز او در سال 1993 یا 1994. حساب او بود تا با حمایت Rosie Perez که شهادت دادند که Sciorra گفت: او در مورد آن را در زمان.

چندین اضافی شاهدان در حال انتظار برای شهادت در دادگاه از جمله مان که مهلت گزارش “برنامه ریزی شده به نظر می رسد در روزهای آینده.” مهلت علاوه بر این گزارش است که اگر چه محاکمه شد “در ابتدا پیش بینی شده به گذشته از طریق اسفند” آن “نقل مکان کرد و در یک کلیپ ثابت است و می تواند این نتیجه تا اواسط فوریه.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de