استرالیا و تایلند گزارش 1st COVID-19 مرگ و میر به عنوان coronavirus همچنان گسترش جهانی

Coronavirus موارد یافت و در ایتالیا و فرانسه بسته های معروف جهان موزه لوور در روز یکشنبه به عنوان شیوع بیماری مرگبار در حال حاضر آمار بیش از 60 کشور و مرگ و میر در سراسر جهان رسیده حداقل 3000.

جدید جبهه در شیوع افتتاح شد به سرعت بیش از آخر هفته تعمیق حس بحران است که در حال حاضر فرستاده بازارهای مالی کاهش و خالی کردن خیابان ها در بسیاری از شهرستانها و بازنویسی روال میلیون ها نفر از مردم است.

بیش از 88,000 در سراسر جهان آلوده شده با ویروس ظاهر می شود در هر قاره اما قطب جنوب است.

استرالیا و تایلند در گزارش اول خود را در مرگ و میر یکشنبه در حالی که جمهوری دومینیکن و جمهوری چک ثبت شده خود را برای اولین بار عفونت.

در سراسر جهان بسیاری از موارد این ویروس شده اند نسبتا خفیف و برخی از کسانی که آلوده ظاهرا نشان می دهد هیچ نشانه در همه.

در اینجا آخرین در کانادا

مقامات بهداشت تایید کرده اند چهار مورد جدید از coronavirus در انتاریو شامل سه مرد و یک زن است.

مردان در 40s, 50s و 60s, در حالی که زن در 70s به.

سه تا از آخرین موارد در منطقه نیویورک در حالی که دیگر در تورنتو است. تایید می آید یک روز پس از دیگر موارد مثبت تایید شد در این استان یکی از آنها نیز در منطقه نیویورک.

روز شنبه, مقامات بهداشتی در B. C. اعلام کرد این استان را 8 مورد از coronavirus یک زن بازدید از استان از تهران ،

تماشا کنید: چگونه کانادایی می تواند آماده شدن برای شیوع کروناویروس

از جوراب زنانه ساقه بلند در منابع به تغییر برنامه سفر ملی به نظر می رسد در چگونه کانادایی می تواند آماده شدن برای یک coronavirus شیوع و آنچه ممکن است غیر ضروری. 1:52

سلامت استان افسر بانی هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: این زن است که در دهه 60 بوده و بازدید از خانواده در ونکوور ساحلی بهداشت و درمان منطقه است. هنری می گوید او وارد در اوایل این هفته و شروع به تجربه علائم یک بار در کانادا. هنری گفت که بیماری خفیف است و او دوره نقاهت در خانه که در آن او ماندن.

وجود دارد در حال حاضر 24 تایید coronavirus موارد در کانادا, از جمله یکی در کبک. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

در اینجا آخرین در آفریقا

الجزایر تایید دو مورد جدید از عفونت کروناویروس در زنان و دختر او در سن 53 و 24 سال به ترتيب وزارت بهداشت گفت: در اوایل روز دوشنبه.

این موارد را به تعداد افراد آلوده به این ویروس در شمال کشور آفریقایی است.

در اینجا آخرین در آمریکا

مقامات بهداشت در جمهوری دومینیکن گزارش اولین موارد تایید شده از جدید کروناویروس در گردشگری-غنی کارائیب. عمومی, وزیر بهداشت رافائل سانچز Cardenas گفت: 62 ساله ایتالیایی بود که درمان در انزوا در یک بیمارستان نظامی و “نشان داده است عوارض جدی است.”

اکوادور تایید پنج مورد در بیمارانی که در همه حال تماس مستقیم با یک زن مسن آورده است که این ویروس به کشور را از, اسپانیا, وزیر بهداشت کاتالینا Andramuno گفت: در روز یکشنبه. اعلام به ارمغان آورد و در مجموع تعداد موارد تایید شده در کشور به شش.

مکزیک وزیر بهداشت در چیاپاس دولت گزارش داد این کشور را مورد پنجم در روز یکشنبه توصیف بیمار به عنوان یک 18 ساله دختر که تا به حال بوده است, تحصیل در میلان, ایتالیا.

در آمریکا مقامات در منطقه سیاتل گفت: دو نفر تشخیص داده شده بود با COVID-19 ویروس و مردان در دهه 60 بودند که در شرایط بحرانی دو کارکنان مراقبت های بهداشتی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که برای مراقبت زودتر coronavirus بيمار مبتلا به این ویروس; ایلینوی تایید خود را مورد سوم; و رود آیلند و نیویورک وزارت امور خارجه هم تایید خود را برای اولین بار.

دو آمریکایی ها در حال حاضر شناخته شده فوت کرده اند این ویروس یکی در واشنگتن در روز شنبه و یکی در چین در ماه فوریه است.

در اینجا آخرین در اروپا

ایتالیایی, مقامات اعلام کرد که تعداد افراد آلوده در کشور افزایش یافت 50 درصد به 1,694 در فقط 24 ساعت و پنج فوت کرده آوردن تلفات وجود دارد به 34.

فرانسه مطرح شده آن تعداد موارد گزارش شده به 130 افزایش 30 از روز قبل گفت: “در آن دیده می شود دو مرگ.

اسقف اعظم پاریس گفت: کشیش اهل محله به قرار دادن ربانی نان در نمازگزاران’ دست در دهان خود را; مقامات به مردم توصیه می شود به چشم پوشیدن مرسوم بوسه بر روی گونه بر پستال دیگران; و لوور بسته پس از کارگرانی که گارد مونا لیزا و بقیه از آن بی بها و آثار و ابراز ترس از آلوده شدن توسط این جریان از بازدید کنندگان از سراسر جهان است.

کارکنان پزشکی با پوشیدن لباس محافظ حمل تابوت حاوی بدن یک فرد که تست مثبت برای COVID-19 در Laigueglia شمال ایتالیا در روز یکشنبه. (آسوشیتد پرس)

در اینجا آخرین در آسیا

سایت های گردشگری در سراسر آسیا و اروپا و خاورمیانه بودند ترک کردند. اسلام مقدس ترین سایت در عربستان سعودی شده اند بسته به زائران خارجی. و دولت باید مدارس بسته و ممنوع تالار اجتماعات.

ایران شمار کشته شدگان صعود به 54 تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد یک شبه بیش از نیمی از, برای 978. این آمار و ارقام جدید نشان دهنده 11 مرگ و میر بیشتر نسبت به گزارش روز شنبه.

سرزمین اصلی چین که در آن شیوع آغاز شد و دو ماه پیش تایید 202 موارد جدید در روز یکشنبه در این کشور ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز دوشنبه. مرگ و میر نیز افزایش 42.

کارکنان پزشکی با پوشیدن لباس محافظ دیده می شود در خارج از بیمارستان در دائگو کره جنوبی در روز یکشنبه. (Kim Hyun-tae/Yonhap از طریق AP)

کره جنوبی گزارش 210 موارد اضافی و دو مرگ و میر بیشتر, بالا بردن آن در مجموع به 3,736 موارد و 20 مرگ و میر.

کره جنوبی دومین شماره از عفونت های خارج از چین با بسیاری از موارد در جنوب شرقی شهر Daegu و در نزدیکی مناطق.

هراس از خرید مایحتاج روزانه پدید آمده در ژاپن که در آن حرفه ای تیم بیس بال بازی کرده اند بهار-بازی های آموزشی در ترک استادیوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>