استرالیا تعلیق معاهده استرداد گسترش ویزا برای هنگ کنگ

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز پنج شنبه اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک به هنگ کنگ شهروندان شروع یک ز

توسط PATRIS-FUN در 19 تیر 1399

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز پنج شنبه اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک به هنگ کنگ شهروندان شروع یک زندگی جدید در استرالیا از جمله گسترش ویزا توسط پنج سال پس از پکن تحمیل امنیتی جدید قانون در مالی توپی.

موریسون نیز به حالت تعلیق در استرداد یک توافق با هنگ کنگ. تحت قانون تامین هنگ کنگ مظنون را می توان به صورت آزمایشی در حزب کمونیست کنترل دادگاه در سرزمین اصلی چین است.

موریسون گفت جدید امنیت ملی قانون معرفی شده در هفته گذشته در هنگ کنگ بود که یک تغییر اساسی از شرایط و استرالیا خواهد تعلیق توافقنامه استرداد.

"وجود خواهد داشت و شهروندان هنگ کنگ که ممکن است به دنبال به حرکت در جای دیگر برای شروع یک زندگی جدید در جایی دیگر خود را به مهارت های کسب و کار خود را" موریسون گفت.

هفته گذشته کانادا اعلام کرد این امر تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ در پی قانون امنیت است و می تواند افزایش مهاجرت از این مستعمره سابق بریتانیا.

موریسون اعلام کرد ویزا اقداماتی که خواهد کمک به هنگ کنگ شهروندان در حال حاضر در استرالیا بماند. هنگ کنگ دانش آموزانی که فارغ التحصیل در استرالیا این فرصت را به ماندن برای مدت پنج سال درخواست اقامت دائم پس از آن زمان.

هنگ کنگ شهروندان موقت ویزای کار در استرالیا نیز خواهد بود واجد شرایط برای گسترش این پنج سال و بعد از آن درخواست برای اقامت دائم.

ضد امنیت ملی قانون معترض راست دارای یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم او به عنوان راهپیمایی در سالگرد هنگ کنگ تحویل به چین از انگلستان در هنگ کنگ, در تاریخ 1 ژوئیه. هنگ کنگ امنیتی جدید قانون مجازات اعمال تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است. (تایرون سی/بی بی سی)

موریسون وجود دارد گفت: 10,000 دلار هنگ کنگ شهروندان در استرالیا ویزای دانشجویی یا کار موقت ویزا.

استرالیا نیز ساخته شده است یک گام برای بین المللی خدمات مالی, مشاوره و کسب و کار رسانه های منطقه ای با دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ نقل مکان به استرالیا و گفت: این امر با ارائه مشوق ها و ویزا بسته به نقل مکان کارکنان.

خواستار هنگ کنگ از ساکنان به نقل مکان

"ما می خواهیم آنها را به نگاه به استرالیا آمده به راه اندازی فروشگاه" گفت: اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge.

استرالیا تغییر آن سفر مشورتی برای هنگ کنگ که در آن حدود 100000 استرالیا زندگی و کار می گویند "تجدید نظر نیاز خود را به باقی می ماند در هنگ کنگ" اگر آنها نگران هستند در مورد قانون جدید است.

مشاوره سفر هنگ کنگ هشدار استرالیایی "ممکن است در افزایش خطر بازداشت مبهم در تعریف امنیت ملی زمینه."

هنگ کنگ امنیتی جدید قانون مجازات اعمال تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است.

قانون جدید تحت فشار قرار دادند تا چین را آزادترین شهر بر روی یک مطلب استبدادی مسیر کشیده و محکومیت از برخی از دولتهای غربی و وکلا و گروه های حقوق بشر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im