استرالیا شود برای جلوگیری از 2nd COVID-19 موج پس از 1st مرگ در یک ماه

استرالیا در گزارش اول خود را COVID-19 مرگ در بیش از یک ماه در روز چهارشنبه به عنوان نگرانی در مورد موج دوم عفونت دیدم هزاران نفر از مردم در صف, گاهی اوقات برای ساعت ها به آزمایش می شود برای ویروس.

یک مرد در 80s در درگذشت ویکتوریا دولت که در آن 20 مورد جدید گزارش شد یک شبه ویکتوریا رئیس بهداشت افسر برت Sutton به خبرنگاران گفت: در ملبورن.

استرالیا تا کنون موفق به فرار تعداد زیادی از تلفات از جدید coronavirus با کمی بیش از 7,500 عفونت و 103 مرگ و میر کمک سخت مستند اقدامات فیزیکی و فاصله گرفتن قوانین است.

ترس از موج دوم ناشی از یک شکوفایی در موارد جدید در ویکتوریا استرالیا دوم-پرجمعیت ترین ایالت که در آن مقامات در حال تلاش برای مهار شیوع بیماری در نیم دوجین ملبورن حومه.

Pop-up مراکز آزمون

دولت برتر Daniel Andrews خواسته است برای پرسنل نظامی برای کمک به عمل pop-up مراکز آزمون و اجرای 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای هر کسی که از خارج از کشور سخنگوی گفت.

پس از اجرای مستند محدودیت های قبلی در آن شیوع کروناویروس در مقایسه با بسیاری دیگر از کشورهای استرالیا شروع به سهولت کسانی که محدودیت هایی در ماه گذشته برای احیای اقتصاد خود را به عنوان عفونت نرخ به طور قابل توجهی کند شده است.

این مستند در ویکتوریا بود که برداشته آهسته تر اما مقامات وجود دارد بر این باورند که افزایش موارد جدید ریشه از خانواده دریافت-togethers با حضور مردم با علائم خفیف.

COVID-19 تست کارکنان دیده می شود در یک پاپ آپ سایت در رویال ملبورن Showgrounds در روز چهارشنبه. (دانیل Pockett/گتی ایماژ)

بیش از آخر هفته ویکتوریا تمدید آن وضعیت اضطراری برای یک ماه دیگر و reimposed محدودیت در تجمعات.

“برخی وجود دارد که ممکن است بر این باور اند که ما به طور کامل از جنگل. که هرگز مورد” معاون نخست وزیر استرالیا برای سلامتی گرگ شکار به خبرنگاران گفت: در ملبورن. “این می تواند به معنای واقعی کلمه به یک نفر که نمی انجام کار درست است.”

احساس خطر افزایش عفونت های جدید, هزاران نفر از مردم رفتند به مرکز آزمون که در آن زمان انتظار تا چهار ساعت گزارش شده است. پلیس مجبور شدند به تعطیل یک درایو توسط درمانگاه در ملبورن 20 دقیقه پس از آن باز آن را به عنوان قادر به مقابله با ازدحام.

هنوز مقامات می گویند که هر کسی که می خواهد یک آزمون دریافت خواهد شد.

تجدید ترساندن نیز برانگیخته عجله به سوپر مارکت ها در ویکتوریا که در آن دو تا از بزرگترین زنجیره های Woolworths و Coles را تحمیل تازه محدودیت چقدر مشتریان می توانند برای خرید کالاهای خاص از جمله کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و آرد و قند و ماکارونی و طول عمر شیر و تخم مرغ و برنج.

“در حالی که ما باید سالم میزان سهام به قرعه کشی در, ما در حال گرفتن این گام احتیاطی برای کمک به جلوگیری از بیش از حد خرید و حمایت اجتماعی مناسب فاصله ما ویکتوریا فروشگاه” گفت: Claire پیترز مدیر عامل Woolworths’ سوپر مارکت ها را بدست آورد.

با وجود افزایش موارد در ویکتوریا, همسایه, New South Wales (NSW) گفت: آن را نمی خواهد نزدیک مرز بین ایالات متحده هر چند NSW برتر Gladys Berejiklian مردم خواست برای جلوگیری از رفت و آمد به ویکتوریا.

کشورهای استرالیا و مناطق در حال حاضر متعهد به از بین بردن بخش عمده ای از فاصله فیزیکی محدودیت در پایان ماه ژوئیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>