ساکنان غرب استرالیا رو به رو شد قریب الوقوع طوفان سنگین باران باعث جاری شدن سیل در سراسر این قاره است. مقامات همچنین می گویند بد آب و هوا در نیو ساوت ولز ممکن است تعدیل 40 آتش سوزی که هنوز در حال سوختن است.

غربی استرالیا به شدت انتقاد کرد توسط مخرب باد در روز شنبه به عنوان bushfire زده کشور آماده برای یک ورودی طوفان.

Tropical cyclone دامین انتظار بود به ریزش زمین در سواحل غرب در نزدیکی بندر هدلند. عملیات در جهان بزرگترین سنگ آهن پورت شده اند به حالت تعلیق درآمد.

ادامه مطلب: استرالیا افزایش قیمت هزینه از خشم طبیعت

در ساعت 10:00 به وقت محلی (02:00 UTC) دامین به عنوان یک دسته 3 طوفان پايدار باد از 150 متر/ثانیه, آسمان صاف; (93 mph) با توجه به اداره هواشناسی در غرب استرالیا.

آنها توییتی یک انیمیشن برای نمایش پیش بینی مسیر گردباد.

ساکنان شهرهای ساحلی بودند خواست به دنبال سرپناه. اگر چه bushfire بحران محور در شرق ایالت کم جمعیت استرالیا غربی نیز مواجه شده است چندین شدید هشدارهای آتش با حرارت گرم رود در سراسر بسیاری از دولت است.

Pedestrians in Sydney (Getty Images/B. Thorne)

عبور و مرور در سیدنی

باران ممکن است تعدیل آتش سوزی

در طرف دیگر این کشور در شرق ایالت نیو ساوت ولز و کوئینزلند که در آن بوش آتش را wreaked ویران پس از سپتامبر, آب و اداره صدور “هشدار آب و هوایی شدید” برای آسیب رساندن و وزش باد و باران سنگین غیر طبیعی جزر و مد بالا و ممکن است سیل.

هنوز هم وجود دارد 40 فعال آتش سوزی در, New South Wales, هر چند مقامات می گویند که این بارندگی ممکن است تعدیل آنها.

در طول چند هفته گذشته با بارش بوده و سنگین ترین برای 20 سال پس از فاجعه بار و غیر قابل پیش بینی در سال آب و هوا در استرالیا.

آتش سوزی منجر به کشته شدن 27 نفر و سوخته از طریق بیش از 1 میلیون هکتار کشتار بیش از 1 میلیارد حیوانات در استرالیا.

اد/dj (Reuters, AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de