آشویتس موزه انتقاد آمازون شکارچیان برای ‘خطرناک’ توصیف نادرست حوادث در هولوکاست کشته شدند

(ورشو-لهستان) — موزه نازی, آلمانی, مرگ آشویتس اردوگاه اعتراض به یک صحنه جدید در آمازون مجموعه تلویزیونی است که نشان می دهد یک بازی مرگبار از انسان در حال بازی شطرنج وجود دارد و اصرار دارد که هیچ چیزی در محل اردوگاه.

این موزه که نگهبانان آشویتس-برکناو سایت در جنوب لهستان آن حقایق تاریخی و حافظه از قربانیان توییتی در مورد صحنه در آمازون سری شکارچیان. آن گفت: اختراع جعلی صحنه است “خطرناک سفاهت و کاریکاتور” را تشویق می کند منکران هولوکاست و بی احترامی از این اردوگاه بیش از 1 میلیون قربانی. بسیاری از قربانیان از یهودیان اروپا. آنها کشته شده اند در اردوگاه اتاق های گاز و یا از گرسنگی و بیماری و بیگاری.

موزه سخنگوی پاول Sawicki روز دوشنبه گفت که نویسندگان و هنرمندان ویژه تعهد به حقیقت در مورد آشویتس که شکارچیان نویسندگان نیست تماس با موزه برای حقایق است.

“اگر کسی می خواهد برای نشان دادن فاجعه انسانی در آشویتس از آن است که به اندازه کافی برای رسیدن به هزاران نفر از منابع (بازماندگان’ شهادت) که عمیقا تکان دهنده اما ایجاد داستانی که تحریف تاریخ این مکان واقعی است که بی احترامی به افرادی که دچار اینجا” Sawicki آسوشیتدپرس گفت.

او گفت: این موزه است که همیشه مایل به ارائه واقعی توصیه به هر کسی که تحصیل و یا کار در آشویتس تاریخ است.

شکارچیان در مورد یک پس از جنگ شکار در نیویورک برای جنایتکاران جنگی نازی. این شامل یک صحنه که در آن زندانی هستند آمار و ارقام در یک بازی شطرنج و کشته می شوند زمانی که آنها گرفته شده صفحه شطرنج.

“این غلط است. وجود دارد هیچ چیز مانند,” Sawicki گفت.

نازی ها آلمانی ها عمل آشویتس-برکناو در 1940-45 زمانی که آنها اشغال شده لهستان است. عاطفی بین المللی شهدای با مشارکت بازماندگان برگزار شد در ماه گذشته در اردوگاه آشویتس به مناسبت 75 سال از ارتش شوروی آزاد شد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>