دادستان کل بر موافقت خود را با امپریالیسم پنل به عنوان دموکرات سوال خود را رهبری

واشنگتن — دادستان کل ویلیام بر موافقت کرده است به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در ماه آینده ظاهر می شود برای اولین بار قبل از این پنل به سوالات چرخشی در مورد اینکه آیا او مداخله در مورد دیرین متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, D -, n. y., منتشر شد, نامه ای در روز چهارشنبه بر “خود را به تایید توافق به شهادت” در 31 مارس است. در این نامه Nadler و کمیته دموکرات ها نوشتن که آنها نگرانی هایی است که بر اتحاد سوء استفاده از سیستم عدالت کیفری برای اهداف سیاسی.

“در زمان تصدی خود را به عنوان دادستان کل شما را درگیر در یک الگوی رفتاری در مسائل حقوقی مربوط به رئیس جمهور است که باعث افزایش نگرانی قابل توجهی برای این کمیته” Nadler و دموکرات ها نوشت.

وزارت دادگستری تایید بر خواهد شهادت. خود را ظاهر خواهد شد برای اولین بار قبل از خانه قضائیه پنل از او شد دادستان کل از یک سال پیش و پس از او کاهش یافته است دعوت به شهادت در مورد مشاور ویژه رابرت مولر گزارش پس از آن منتشر شد.

دموکرات ها گفت: آنها برنامه ریزی به درخواست Barr در مورد گروه تصمیم این هفته به ابطال چهار دادستان فدرال و کاهش میزان زمان زندان این امر به دنبال برای مغلوب ساختن پیشی جستن محرم راجر سنگ. چهار دادستان بلافاصله ترک مورد که در آن سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

آنها گفتند: آنها نیز بخواهید Barr در مورد گروه خود را اعلام کرد که این اطلاعات در نظر گرفتن که تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی جمع آوری شده است در اوکراین در مورد رئیس جمهور دموکرات رقیب جو بایدن و پسرش. خانه رای دادند و در ماه دسامبر به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات ها; ایران با رهبری سنا تبرئه او در این ماه است.

“در هفته گذشته به تنهایی شما را گرفته اند که مراحل افزایش قبر سوالات خود را در مورد رهبری” دموکرات ها نوشت.

پس از این بخش نشان داد و آن را ابطال دادستان تهمت توییتی تبریک به Barr “برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید نباید آورده شده است” نشان می دهد دادستان رفته بود rogue.

گروه اصرار داشت تصمیم به لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به tweeting در مورد آن است که دادستان صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن.

سنا نشان داده است کمتر بهره کباب بر روی سنگ قسمت از بخش تصمیم به کاهش حکم و گفت: آنها انتظار ندارد به او تماس بگیرید به طور خاص به بحث در مورد آن.

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام R-S. C. گفت که به او گفته بود به وزارت دادگستری و گفته بود که خود را از صدور دستورالعمل های تماس برای سه و نیم یا چهار سال و نیم به جای هفت تا نه سال به دادستان توصیه کرده بود.

“من فکر نمی کنم هر یک از ما باید در مورد صدای جیر جیر در حال انجام است با این که من از وزارت دادگستری مطمئن شوید که توصیه های خود را به دادگاه عدالت برای قانون آن را به عنوان نوشته” گراهام گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل بالسامو و Padmananda راما کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>