حمله کشتن 31 در مالی ایجاد کرد و یک سال پس از قتل عام در همین سایت

حداقل 31 نفر کشته شدند روز جمعه در حمله به یک روستا بود که صحنه آخرین سال مالی بدترین غیر نظامی قتل عام در حافظه اخیر دولت گفت.

یک بیانیه دولت اواخر روز جمعه نگفت که انجام اوایل صبح حمله Ogossagou یک روستای Fulani دامداران در مرکز مالی.

“آنها آمد و همه چیز را که نقل مکان کرد و گفت:” Hamadou Dicko از Fulani انجمن Tabital Pulaaku.

در حمله Ogossagou در مارس 2019 مظنون شبه نظامی از یک گروه رقیب کشته شدن بیش از 150 نفر از شهروندان بخشی از فزاینده قومی و جهادی خشونت در غرب آفریقا گسترده منطقه ساحل.

Moulaye Guindo شهردار این شهر در این نزدیکی هست از Bankass و یکی دیگر از مقام های محلی که کاهش یافته است به نام برد و گفت: این حمله در آمد کمتر از 24 ساعت پس از مالی نیروهای نظامی که شده بود مستقر در نزدیکی Ogossagou چپ خود را پایه.

یک سخنگوی ارتش گفت: سربازان مستقر شده بودند برای پاسخ به حمله اما به جزئیات.

مرکزی مالی ساکنان به انتقاد از ارتش برای عدم محافظت از آنها در برابر خشونت است که آواره 200,000 نفر و در سمت چپ بسیاری از جوامع با دولت های محلی و یا به معنای دفاع.

آنها تبدیل شده اند به دفاع از شبه نظامیان را برای حفاظت در برابر جهادی ها و گروه های قومی رقیب هر چند دفاع گروه نیز با استفاده از سلاح های خود را به حل و فصل نمرات.

مالی مقامات گفته اند که آنها گمان می دن نه Ambassagou ضد جهادی, قومی, Dogon گروه انجام در سال گذشته قتل عام در Ogossagou. این گروه مسئولیت را انکار می کند.

فرانسه نیروهای دخالت در سال 2013 به درایو وابسته به القاعده و جهادی که در تصرف شمال مالی سال گذشته اما شبه نظامیان دوباره, تخت, رقابت های قومی در مرکز مالی و جاهای دیگر برای افزایش استخدام و بی ثبات کردن منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>