آتلانتا رئیس پلیس استانبول پس از افسر تیراندازی مرگبار

و اسکار به … آوریل است.

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences روز دوشنبه اعلام کرد 2021 اسکار مراسم به تعویق افتاده است با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد و در حال حاضر هوا در آوریل 25, 2021, به جای Feb. 28 سال 2021. نشان می دهد اما نه به نام شده است به طور کامل به عنوان برخی تصور کرده اند اتفاق می افتد.

علاوه بر این در حالی که اسکار به طور معمول افتخار فیلم آمده است که در طول یک سال تقویمی واجد شرایط بودن دوره برای 93 جوایز اسکار تمدید شده است. در حال حاضر فیلم هایی که منتشر شد از ژانویه سال 2020 تمام راه را از طریق مارس سال 2021 می توانید واجد شرایط برای دریافت جوایز.

“ما امیدواریم که در گسترش واجد شرایط دوره و جوایز ما تاریخ است که به ارائه انعطاف پذیری فیلمسازان نیاز را به پایان برساند و انتشار فیلم های خود را بدون جریمه برای چیزی فراتر از هر کسی کنترل” آکادمی جمهور دیوید روبین و مدیر عامل سحر هادسون گفت: هر تنوع.

این چهارمین بار است که در تاریخ اسکار شده اند به تعویق افتاد, با توجه به آسوشیتد پرس, اگر چه این پایان مارس تاریخ آخرین آن تا کنون صورت گرفته پس از نمایش شروع به پخش در تلویزیون آخرین مهلت ارسال گزارش. به نظر می رسد هدف این است که هنوز هم برای نشان دادن اتفاق می افتد در فرد به جای آن به یک رویداد مجازی به عنوان اعلام مشخص آن برگزار خواهد شد در تئاتر دالبی در هالیوود, هالیوود گزارشگر یادداشت ها.

این آکادمی آخرین تغییرات به اسکار پس قبلا nixing حکومت نیاز فیلم یک اکران به واجد شرایط. برای سال آینده را نشان می دهد فیلم هایی که عرضه تنها در جریان و یا ویدئو در تقاضا می تواند واجد شرایط برای دریافت جوایز به عنوان طولانی به عنوان آنها در اصل برنامه ریزی برای اکران قبل از همه گیر.

نامزدهای 93 جوایز اسکار در حال حاضر تنظیم شده بود اعلام کرد در 15 مارس سال 2021. برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>