آتلانتا رئیس پلیس استانبول پس از افسر شاخه می کشد سیاه و سفید مرد

آتلانتا رئیس پلیس استعفا شنبه کمتر از 24 ساعت پس از یک مرد سیاه پوست کشته شد توسط یک آتلانتا افسر در مبارزه پس زمینه هوشیاری آزمون.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد در یک کنفرانس خبری گفت که او تا به حال قبول استعفای رئیس پلیس اریکا سپر.

پلیس نامیده می شدند به رستوران در شکایت است که یک مرد در یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط به عنوان مشتریان منتظر در صف گرجستان دفتر تحقیقات گفت. آژانس شناسایی مردی که به ضرب گلوله به 27 ساله Rayshard بروکس.

GBI مدیر ویک رینولدز بروکس گفت: ربوده یک افسر تیزر و اشاره آن را در این افسر در حالی که در حال فرار.

او گفت: شب جمعه تیراندازی در خارج از وندی رستوران دستگیر شد توسط یک دوربین امنیتی و همچنین شاهدان’ تلفن همراه. رینولدز گفت: GBI خواهد به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم های با بعد شنبه.

“در شرایطی مانند این که در آن یک افسر درگیر در استفاده از نیروی مرگبار, عمومی حق دارد به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است” رینولدز یک کنفرانس خبری گفت در یک روز زمانی که معترضان با حضور در صحنه تیراندازی و در مناطق دیگر از آتلانتا.

تیراندازی آمد و در زمان اوج تنش بیش از خشونت پلیس و خواستار اصلاحات در سراسر ایالات متحده پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. آتلانتا بود که در میان شهرهای ایالات متحده که در آن جمعیت زیادی از معترضان به خیابان ها ریختند.

جمعیت تظاهرکنندگان جمع شده بودند روز شنبه در خارج از آتلانتا رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد. جرالد Griggs, یک وکیل و یک معاون رئیس جمهور از آتلانتا NAACP فصل برآورد وجود دارد 150 نفر معترض در صحنه به عنوان او راه می رفت با آنها را بعد از ظهر شنبه.

‘مردم ناراحت هستند’

“مردم ناراحت هستند” Griggs گفت. “آنها می خواهند بدانند که چرا برادر عزیز Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد زمانی که او صرفا به خواب رفتن در سمت مسافر و نه انجام هر کاری است.”

حتی اگر بروکس با تلاش ماموران Griggs گفت: “آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد nonlethal زور او را به پایین.”

رینولدز گفت که عوامل خود را از طریق کار شب مصاحبه با شاهدان و بررسی تصویری. او گفت یافته های خود را نشان می دهد که بروکس تلاش برای مبارزه با دو افسر هنگامی که آنها سعی در دستگیری او و در یک نقطه موفق به گرفتن یک تیزر دور از یکی از آنها.

برپایی تظاهرات در روز شنبه در نزدیکی یک وندی رستوران در آتلانتا پس از یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در اواخر شب مبارزه با آتلانتا ، (استیو شافر/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق AP)

یک دوربین های امنیتی ضبط شده بروکس “در حال اجرا و یا در حال فرار از آتلانتا افسران پلیس” رینولدز گفت. “به نظر می رسد که او در دست خود یک تیزر.”

طی یک تعقیب پا بروکس “را دور می زنند و به نظر می رسد که در آن زمان او امتیاز یک تیزر در آتلانتا افسر” رینولدز گفت. زمانی که افسر جلب تفنگ خود را و شات بروکس گفت: برآورد افسر اخراج سه بار.

آتلانتا معاون رئیس پلیس تیموتی زیرچشمی نگاه کردن به خبرنگاران گفت: اواخر جمعه که هر دو از افسران مستقر خود اسلحه تیزر در تلاش برای به زانو در آوردن مظنون اما قادر به توقف تجاوز از مبارزه است.”

جورج دموکرات خواستار پاسخگویی

رینولدز گفت: عوامل به نوبه خود بیش از نتایج حاصل از تحقیقات خود را به Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد که دفتر تصمیم خواهد گرفت که آیا اتهامات جنایی در حال موجه در برابر هر دو از افسران.

هوارد گفت: او در حال حاضر بدست درگیر است.

“من در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل تحقیق و تفحص از حادثه” هوارد گفت: در بیانیه ای گفت: اعضای کارکنان خود را “بودند در صحنه در مدت کوتاهی پس از تیراندازی و ما شده اند در تحقیقی جلسات تا کنون پس از شناسایی همه حقایق و شرایط اطراف این حادثه است.”

استیسی آبرامز, گرجستان دموکرات که به دست آورده شهرت ملی رسید در حال اجرا برای فرماندار در سال 2018 توییتی شنبه از تیراندازی که “خواب در یک درایو از طریق نباید در پایان مرگ است.”

“قتل #RayshardBrooks در آتلانتا شب گذشته خواسته های ما به شدت محدود کردن استفاده از نیروی مرگبار” آبرامز’ جیر گفت. “بله تحقیقات باید به نام برای — اما تا بیش از حد باید پاسخگویی.”

افسران درگیر در تیراندازی مشخص نشده.

بروکس پس از درگذشت گرفته شده است به یک بیمارستان آتلانتا. یکی از افسران تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد نامشخص صدمات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>