آتلانتا افسر که به ضرب گلوله Rayshard بروکس به شارژ

آتلانتا افسر که به ضرب گلوله Rayshard بروکس پس از فرار مرد با اشاره به بی حس کردن تفنگ خود را در جهت شارژ خواهد شد یک دادستان گفت.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد ساخته شده اطلاعیه در مورد افسر گرت Rolfe طی یک کنفرانس خبری. Rolfe در حال حاضر اخراج شده است و پس از او به ضرب گلوله کشته بروکس, 27 در شب جمعه.

بروکس’ بیوه Tomika میلر با حضور در کنفرانس خبری همراه با وکلا جاستین میلر و L. کریس استوارت.

خبر آمد که جمهوری خواهان در کنگره پرده برداری از یک بسته از پلیس اقدامات اصلاحات و جنبش به خلاص شدن از شر مؤتلفه حرکات و نژادی توهین آمیز نمادهای برتر آمریکا در میز صبحانه با ساز از عمه Jemima شربت و مخلوط نان شیرین و پهن انداختن 131 ساله با نام تجاری.

تیراندازی موجب جدید تظاهرات در گرجستان سرمایه علیه خشونت پلیس پس گاهی اوقات آشفته تظاهرات در پاسخ به جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس به حال تا حد زیادی پختند پایین. آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد کمتر از 24 ساعت پس از بروکس درگذشت.

پلیس نامیده می شدند به وندی رستوران فست فود بیش شکایت از یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط. یک افسر در بر داشت بروکس خواب در پشت چرخ از ماشین و به نام دیگری مامور به انجام زمینه هوشیاری تست.

سازمان دیده بان | خانواده Rayshard بروکس خواسته های عدالت:

خانواده Rayshard بروکس روز دوشنبه گفت: “این اعتماد است که ما در نیروی انتظامی شکسته است” پس از خود را نسبت به قتل توسط پلیس. آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرده فوری اصلاحات در اداره پلیس از جمله سفارشات نیاز به افسران پلیس به ده-تشدید شرایط. 2:09

پلیس جان خود تصویری را نشان می دهد بروکس و افسران نسبتا آرام و محترمانه گفتگو برای بیش از 40 دقیقه قبل از همه چیز به سرعت به خشونت تبدیل شد. بروکس کشتی با افسران ربوده و یکی از آنها تفنگ بی حس کردن و تبدیل و اشاره آن را در یکی از آنها به عنوان او را از طریق پارکینگ.

کالبد شکافی داشت که بروکس به ضرب گلوله کشته شد دو بار در پشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>