آتلانتا شهردار تماس Ahmaud Arbery تیراندازی ‘مجازات’ و سرزنش ‘کاخ سفید شعارهای’ به صورت Emboldening نژادپرستان

یکtlanta شهردار Keisha لنس کف پیوست کر در سراسر کشور خشم و انزجار در مورد عکسبرداری از Ahmaud Arbery یکشنبه گفت که “این یک مجازات” که شیپور خاموشی به یک موضوع بزرگتر از کاخ سفید و بلاغت او گفت: emboldens “بسیاری از کسانی که مستعد ابتلا به اینکه نژادپرست است.”

در فوریه. 23, Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در یک منطقه مسکونی در نیوبرانزویک. گرگوری McMichael و پسرش تراویس McMichael که هر دو سفید بودند دستگیر و به جرم و جنایت در روز پنج شنبه و به اتهام قتل و تشدید حمله.

“دلخراش است. این 2020 و این مجازات از یک آفریقایی-آمریکایی و … قلب من می رود به خانواده اش اما من فکر می کنم دوباره آن را بخشی از این بزرگتر مسئله ای است که ما در این کشور” کف ” در سی ان ان دولت از اتحادیه به میزبان جیک Tapper. “با این حرف که ما می شنویم بیرون آمدن از کاخ سفید در بسیاری از راه های, من فکر می کنم بسیاری از کسانی که مستعد ابتلا به اینکه نژادپرست هستند اجازه داده می شود به آن را در یک راه آشکار است که ما در غیر این صورت نمی خواهد در سال 2020 است.”

کف می گوید او معتقد است این دو تنها بودند متهم به این دلیل که فیلم تکان دهنده از حادثه ظهور آنلاین و ویروسی رفت. مقامات تا به حال اختیار است که تصویری از آغاز اما اتهام قتل تنها در زمینه هفته گذشته Tapper اشاره کرد. با توجه به لی مریت یک وکیل برای Arbery خانواده پلیس باید به حال این فیلم از فوریه. 23 روز Arbery کشته شد.

“من فکر می کنم تا به حال ما دیده نمی شود که من باور نمی کنم که آنها خواهد بود به اتهام” کف ” در سی ان ان.

کف گفت که قبلا وزارت دادگستری خواهد بود “backstop” اگر رهبری محلی موفق به اطمینان حاصل شود که “مردم مناسب محاکمه اما ما لازم نیست که رهبری در بالا سمت راست در حال حاضر.”

کف می گوید سه افریقایی-امریکایی پسران می ترسم. “آنها عصبانی هستند و آنها می ترسند,” او گفت:.

نوشتن به سانیا منصور در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>