آتلانتا و شوهر گرفتار در نیوزیلند فوران آتشفشان باید هر دو جان خود را از صدمات

یک زوج آمریکایی در حال حاضر هر دو فوت از آسیب های پایدار در ماه گذشته در یک فوران آتشفشانی در نیوزیلند به گفته مقامات.

پلیس نیوزیلند روز پنجشنبه گفت که Pratap Singh, 49, درگذشت Middlemore بیمارستان در اوکلند از سوختگی او رنج می برد در فوران آتشفشانی در نیوزیلند جزیره سفید در دسامبر. 9, 2019. او می شود بیست-اولین کسی که فوت کرده اند با توجه به فوران, پلیس گفت:. سینگ همسر Mayuari که او نیز زخمی در انفجار, درگذشت در همان بیمارستان در دسامبر. 22.

وزارت امور خارجه ایالات متحده را بلافاصله بازگشت درخواست از زمان به تایید می کنند که دیگر شهروند آمریکایی کشته شده بود در فوران است. پلیس گفت: در ماه دسامبر که حدود 47 نفر در این جزیره در زمان فوران. 47 نفر بودند نه آمریکا. حداقل دو آمریکایی دیگر — Berend Hollander, 16 و متی Hollander, 13 — درگذشت در فوران همراه با پدر و مادر خود را.

این زن و شوهر که از آتلانتا در حال جان سالم به در برد توسط سه کودک از جمله یک دختر 11 ساله و پسر 6 ساله دختران دوقلو, با توجه به بیانیه ای از خود و برادرزاده ویک سینگ منتشر شده از طرف خانواده. Pratap Singh دچار 55 درصد سوختگی بدن در فوران سینگ گفت: در این بیانیه است. Mayuari سینگ 42 بود که به بیمارستان با 72% بدن, سوختگی درگذشت بعد از 13 روز نبرد.

ویک سینگ به یاد Pratap بود که با نام مستعار “پل” به عنوان یک “پویا رهبر واقعا مهربان بسیار معنوی فرد با یک شخصیت کاریزماتیک شناخته شده در مترو آتلانتا جامعه خود را برای خیریه و خدمات اجتماعی فعالیت است.”

“عموی من پل یاد می شود به عنوان یک شکست ناپذیر تاجر پرشور مددکار اجتماعی/مربی شفاف تصمیم ساز یک رویداد رابط و یک جشن عضو هند-آمریکا, جامعه,” او نوشت. “او بهترین پدر, بهترین, نگهبان, بهترین برادر, بهترین دایی بهترین داوطلب و بهترین دوست هر کسی می تواند می خواهید. کل خانواده رشد و رونق خود را تحت رهبری است.”

سینگ گفت: Mayuari سینگ نیز محبوب آمریکائی-جامعه هند در آتلانتا و بزرگ طبخ می شود.

“من مطمئن هستم که هر کسی که لذت می برد هر یک از دقت آماده دستباف وعده های غذایی (هندی, امریکایی, ایتالیایی یا مکزیکی) قطعا می تواند تایید کردن برای او. او یکی از یک نوع — ما او را دوست دارم ما از دست او بسیار,” او نوشت.

سینگ همچنین با انتقاد سفید جزیره تور اپراتورها برای ارائه تجهیزات ایمنی مناسب است که او معتقد است که می تواند به نجات بستگان خود زندگی آن را به حال شده است در دسترس است.

“من به طور جدی درخواست و تشویق آتشفشان گردشگری در نیوزلند و در سراسر جهان به منشور تجهیزات ایمنی مناسب از جمله مناسب مقاوم در برابر حرارت دنده/پوشاک ایمنی, عینک, کلاه و ماسک صورت,” او نوشت. “تورهای نباید بدون عمل جامع افشای خطرات مرتبط و یک ارزیابی کامل از زمین گرمایی و فعالیت های لرزه ای.”

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر