در مرز ایالات متحده و مردم محلی در برابر مقاومت مواجه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مصمم به ساخت یک دیوار در کنار ایالات متحده به مرز مکزیک. در آریزونا مردم از ترس آن را آسیب حفاظت از محیط زیست و میراث فرهنگی بدون توقف مهاجران و یا مواد مخدر.

آن ظهر در ارگان لوله بنای یادبود ملی کاکتوس. به عنوان خورشید می تپد را ساگوارو cacti پرتاب کمی سایه بر این بخشی از بیابان سونورا که در آن درجه حرارت در تابستان به طور منظم بالای 37 درجه سانتیگراد (99 درجه فارنهایت). امروز هر چند بسیار باریک بخش از پارک شدن است کمی بیشتر در سایه. آن را همراه با پی در پی ناله از ساخت و ساز وسایل نقلیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمده وعده مبارزات انتخاباتی در حال شکل گیری — زنگ زده نه متر قد ترکیبی از بتن و فولاد است. به عنوان از ژانویه 31 185 کیلومتری (115 کیلومتر) از دیوار جدید ساخته شده بود با توجه به ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی سازمان. بسته به نوع زمین مانع جدید در مورد هزینه $12.5 میلیون دلار در هر کیلومتر است. آن را رشد طولانی تر از یک ساعت به عنوان پیمانکاران با استفاده از تلفن همراه جرثقیل برای بلند کردن بلردس به محل.

ادامه مطلب: در مکزیک مهاجران باید انتخاب بین بد و بدتر

برای کوین دال از National Parks Conservation Association, دیوار است ناراحت کننده است. او شده است از آمدن به اینجا از 1970s. در Quitobaquito چشمه های تالاب متر از مرز آژیر از یک خرد کردن آماده سازی زمین نگه می دارد او را قطع.

“این یک کویر واحه که در آن مردم زندگی می کردند برای هزاران سال و از آن محافظت می شود خدمات پارک. آنها در حال از بین بردن یک سایت باستان شناسی. افرادی هستند که در اینجا به خاک سپرده,” او می گوید.

دال ترس آسیب به این منطقه منحصر به فرد کویر محیط زیست غیر قابل برگشت است.

“حیوانات صحرا را به پرسه زدن دور به آب است. جریان ژن تعامل بین حیوانات است که واقعا مهم برای حفظ سلامت مردم خواهد بود به طور کامل متوقف شده توسط این دیوار می گوید:” دال.

Kevin Dahl im Organ Pipe Cactus National Monument

کوین دال مضطرب است برای دیدن مرز دیوار را به شکل

در مقابل دال می گوید: به قاچاقچیان مواد مخدر.

“کارتل های مواد مخدر می دانید که چگونه برای رفتن در زیر از طریق و در بالای دیوار. آنها آن را انجام داده ام برای همیشه.”

اعتراضات در حال افزایش است

آریزونا از لحاظ تاریخی محافظه کار دولت رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 انتخابات عمومی. اما ساخت و ساز از مرز جدید دیوار روبرو شده است با افزایش مخالفت. در یک تظاهرات در Cochise County, بیش از یک هزار جمع آوری در سن پدرو رودخانه پل که عبور از آخرین رایگان جریان رودخانه در جنوب غربی آمریکا. تظاهرکنندگان نگران هستند border-دیوار پیمانکاران خواهد جامد ساخت سد در سراسر رودخانه به طور موثر برش آن را خاموش.

“گشت مرزی و وزارت امنیت داخلی نرسیده که به هر شهروندان یا دولت های محلی به آنها بگویید که چه چیزی در جریان است می گوید:” تظاهرات و ساکنان محلی Tricia Gerodette.

به تازگی ضد دیوار اعتراضات افزایش یافته است به عنوان ساخت و ساز شروع به تحت تاثیر قرار مناطق حفاظت و منافع خصوصی.

“در تگزاس وجود دارد یک مبارزه بزرگ در مورد زمین های خصوصی در مرز و دولت در تلاش است که زمین” او می افزاید.

A newly completed section of the border wall in Organ Pipe Cactus National Monument

به تازگی تکمیل بخش از مرز دیوار

Laiken Jordahl مرکز تنوع زیستی, محیط زیست, حفاظت از گروه مستقر در توسان معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیرون کشیدن تمام متوقف می شود و به دیوار انجام می شود.

“آنها چشم پوشی بیش از 41 زیست محیطی و فرهنگی حفاظت از منابع قوانین برای ساخت این دیوار,” او گفت:.

Jordahl شده است از نزدیک مستند دیوار پیشرفت در آریزونا برای ماه می باشد. بخشی از مشکل او می گوید که دیوار ساخت و ساز نامناسب است برای زمین.

“این در واقع بسیار آسان برای صعود بیش از کسانی که همه چیز. من آن را انجام داده ام خودم!” Jordahl می گوید.

پس از معترضان در سمت چپ جاده یک وانت قرمز می کشد تا. راننده خم کردن پنجره و yells “خدا نگهدار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. God bless America. خدا برکت مهاجرت قانونی!” قبل از سرعت خاموش.

نه هر کس است که در برابر دیوار. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: دیوار متوقف خواهد شد مهاجران و قاچاقچیان مواد مخدر با استفاده از مناطق دور برای ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی.

Kevin Dahl look at a cactus felled to make way for the border wall in Organ Pipe Cactus National Monument

یک کاکتوس ساگوارو قطع راه را برای مرز دیوار

یکی دیگر از شهروندان با پوشیدن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه بیس بال به عنوان او پیاده روی سگ خود را می گوید که به تازگی یک مهاجر زن که از خستگی زیر پل در سراسر سن پدرو پس از عبور از مرز مکزیک.

“وجود دارد استفاده می شود کمی یادبود وجود دارد,” او می گوید.

“من خوشحالم که آنها در حال ساخت دیوار” او می افزاید: استدلال که آن را حداقل متوقف کردن مهاجران عبور و مرگ در بیابان بر ما طرف است.

مرگبارترین مسیر

برای جلوگیری از گرفتار شدن توسط گشت مرزی مهاجران سعی کنید به عبور از مرز آمریکا و مکزیک از طریق مناطق دور افتاده از ارگان لوله کاکتوس پارک ملی و همسایه Tohono O’odham رزرو. هنگامی که در ما Ajo راهرو امتداد قبل از آنها. منطقه است تا از راه دور خشک و خطرناک است که حتی با تجربه کوهنورد نمی بازحمت حرکت کردن است که بسیاری از مهاجران تلاش. آن را به یک شهرت برای بودن کشنده ترین مهاجر مسیر در جنوب غربی آمریکا. تخمین محافظه کارانه از تلفات به 100 نفر در هر سال در این منطقه به تنهایی اما متوقف نمی مهاجران از تلاش.

Cans of beans, gallons of water and a rosary in the Sonoran Desert

یک غذای معمول رها: قوطی مغذی لوبیا چند گالن آب و تسبیح

“اخیرا یکی از ما در جست-و-گروه های نجات یافت گواتمالا مرد با پای شکسته. حتی پس او گفت که وضعیت خود را بهتر از آنچه که او با آن مواجه back صفحه اصلی” توضیح می دهد که ماریا سینگلتون که داوطلبان برای Ajo سامریان. انسانی گروه قطره آب و لوازم ضروری در صحرا همراه شناخته شده مهاجر مسیرهای پیاده روی به طوری که مهاجران به تسلیم نیست تشنگی و گرسنگی یا خستگی گرما. به عنوان ساخت دیوار مانده صاف شده بر روی آن را هل می دهد مهاجران را حتی بیشتر از خطرات.

“من فکر نمی کنم مرز دیوار در حال رفتن به یک اثر در متوقف کردن مردم از تلاش برای عبور. آن را فقط آن را حتی بیشتر خطرناک” سینگلتون می گوید.

“آنها در حال رفتن به از اینجا دریافت کنید”

رانندگی از ارگان لوله دال امتیاز از طریق پنجره وانت خود را. در سایه دیوار مرزی افسران گشت نگهبانی در کنار چهار نفر آنها بازداشت شده اند. آنها مانند یک خانواده است.

“افرادی که می خواهید به کار در آنها در حال رفتن به از اینجا دریافت کنید. و اگر آن را از طریق این بیابان آن را می توان از طریق بنادر از ورود” دال می گوید.

گرد و غبار لگد تا با ساخت و ساز آویزان در هوا. سنگین زمین در حال حرکت وسایل نقلیه ناله و شکایت کردن از طریق ساگوارو نخلستان. و پنل با پنل های جدید مرز دیوار رشد می کند دیگر با هیچ پایانی در چشم.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>