در کوه راشمور تجمع تهمت متهم معترضان از کار به 'پاک کردن تاریخچه'

صحبت کردن تا حد زیادی maskless جمعیت در کوه راشمور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

صحبت کردن تا حد زیادی maskless جمعیت در کوه راشمور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که معترضان برپا "بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما" در میان تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

تیز ملامت در یک روز تعطیل به آدرس علامت این کشور استقلال, شرح زیر است هفته از اعتراضات را در سراسر کشور برانگیخت با روز یادبود کشتار جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس. برخی از تظاهرکنندگان نیز نابود شده و یا آسیب دیده مؤتلفه آثار و مجسمه ارج نهادن به کسانی که بهره مند از برده داری.

"این جنبش آشکارا حمله به میراث هر فرد در کوه راشمور" مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت که برخی در جناح چپ امیدواریم که به "بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است."

سخنرانی خود در نظر گرفته شده به برگرد تا خود را محافظه کار پایه می آید به عنوان برگ برنده خود را دیده است ایستاده رکود بیش از دست زدن به او از این بیماری همه گیر و پاسخ به اعتراضات و ناآرامی در سراسر کشور است. با چهار ماه تا انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن امید برای دور دوم — هنگامی که رو به پایین بیکاری و خروشان بازار سهام — به نظر می رسد نامشخص است.

در میان headwinds تهمت خود را تیز کرده تمرکز خود را سرسخت ترین پایگاه هواداران به عنوان نگرانی رشد می کند در داخل مبارزات انتخاباتی خود که نظرسنجی اعداد در میدان نبرد آمده است که تصمیم خواهد گرفت 2020 انتخابات در حال لغزش.

این رویداد جلب هزاران نفر از تماشاگران بسیاری از آنها بدون ماسک حتی به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر کشور است. (Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر به طور فزاینده ای شدت انتقاد کرد در "جناح چپ اوباش" با استفاده از یک نژاد پرست لقب به مراجعه به کروناویروس و بازدید از این کشور در جنوب مرز به ویژه پیشرفت در سال 2016 مبارزات انتخاباتی وعده ساخت ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار.

این رویداد در حالی که نه یک کمپین تجمع تا به حال احساس به عنوان یکی از دوستانه جمعیت استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن با شعارهای "چهار سال دیگر!" و تشویق می کردند و با شور و شوق به او و بانوی اول Melania Trump زمان مرحله.

"کسانی که به دنبال پاک کردن میراث ما می خواهند آمریکایی ها را فراموش افتخار ما و بزرگ ما عزت به طوری که ما دیگر نمی تواند درک خودمان یا امریکا سرنوشت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این رویداد جلب هزاران نفر از تماشاگران بسیاری از آنها بدون ماسک حتی به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر کشور است. رئیس جمهور راه اندازی شد به صحبت می کنند قبل از آتش بازی نشان می دهد برای اولین بار برگزار می شود در سایت در بیش از یک دهه.

ساعت قبل از تهمت وارد معترضان مسدود شدن جاده منتهی به این بنای تاریخی است. مقامات کرد به حرکت تظاهرکنندگان عمدتا بومی آمریکایی معترض که داکوتای جنوبی, سیاه تپه گرفته شده از لاکوتا مردم در برابر پیمان نامه. حدود 15 معترضان دستگیر شدند پس از از دست رفته یک پلیس-تحمیل مهلت را ترک کنند.

بومی آمریکا معترضان فرم موانع در جاده های منتهی به کوه راشمور پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را در دیدار روز جمعه است. (استفان نخلستان/آسوشیتد پرس)

تهمت بود در انتظار یک داکوتای جنوبی نشان می دهد حمایت با دولت حزب جمهوریخواه فروش تی شرت که ویژگی مغلوب ساختن پیشی جستن در یادبود در کنار جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن. اما نگرانی در مورد کوروناویروس ریسک و خطر آتش سوزی از آتش بازی همراه با بومی آمریکایی گروه داعش نیز حضور داشتند.

کالیفرنیا ، Kristi Noem یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفته بود اجتماعی فاصله نمی توان مورد نیاز در طول این رویداد و ماسک می شود اختیاری است. سازمان دهندگان این رویداد به ارائه ماسک برای هر کسی که می خواست آنها و برنامه ریزی برای نمایش شرکت کنندگان برای علائم COVID-19.

Noem در سخنان خود تکرار تهمت حملات علیه مخالفان خود که "در حال تلاش برای پاک کردن دور درس های تاریخ"

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان سوار بر اسب سوار را از طریق کیستون در روز جمعه. (اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ)

"اشتباه نکنید: این کار در حال انجام است عمدا به بی اعتبار امریکا را تاسیس و اصول و بی اعتبار افرادی که تشکیل آنها," او گفت:.

شهر کوچک کیستون نهفته است که چند کیلومتر از این بنای تاریخی شد وزوز با مردم جمعه به امید گرفتن یک نگاه اجمالی از آتش بازی و رئیس جمهور. بسیاری از عینک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تی شرت و کلاه. چند تن ماسک.

"این است که به رتبه بالا در صفحه چهارم از Julys که من صحبت در مورد گفت:" مایک Stewhr است که خانواده خود را از نبراسکا.

COVID-19, آتش سوزی نگرانی

مایک هریس از Rapid City, که گفت که او یک جمهوری خواه عینک ماسک و دست تکان داد ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم. او همچنین ورزشی یک تفنگ دستی در هر ران. او گفت که او نگران این رویداد خواهد جرقه COVID-19 شیوع.

"من فکر می کنم این یک مثال بد بودن تعیین شده توسط رئیس جمهور ما و ما فرماندار" هریس گفت.

رهبران چندین بومی آمریکایی قبایل در منطقه نگرانی است که این رویداد می تواند منجر به شیوع ویروس در میان اعضای خود را که آنها می گویند به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 دلیل کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی و شرایط بهداشتی مزمن.

"رئیس جمهور این است که با قرار دادن ما اعضای قبیله ای در معرض خطر به مرحله یک op عکس در یکی از مقدس ترین مکان گفت:" هارولد Frazier رئیس شایانی رودخانه سو قبیله.

برخی از بومی های آمریکایی گروه با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در اعتراض به کوه راشمور یادبود خود اشاره به این که سیاه تپه گرفته شده از لاکوتا مردم است.

بیش از 100 معترض بسیاری از لکتا صف جاده منتهی از کیستون به بنای برگزاری علائم و بازی لکتا موسیقی در 35 C گرما. برخی از برگزار مشت خود را در هوا به عنوان اتومبیل های لود شده با رویداد شرکت کنندگان در گذشت. دیگران برگزار می شود نشانه هایی است که خواندن "محافظت از SoDak اول مردم" "شما در زمین به سرقت رفته" و "از بین بردن سفید برتری."

معترضان مختلف قبایل بومی از منطقه مقابله با پلیس و پرسنل نظامی در روز جمعه. (اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ)

"رئیس جمهور نیاز به باز کردن چشم خود را. ما مردم بیش از حد و آن این بود که ما برای اولین بار زمین" گفت: Hehakaho زباله های معنوی سالمند با Oglala سو قبیله.

چند نفر که یک بار نظارت خطر آتش سوزی در یادبود ملی گفت: تنظیم کردن آتش جنگل بود یک ایده بد است که می تواند منجر به آتش سوزی ، آتش خاموش نامیده می شدند پس از سال 2009 به خاطر یک سوسک کاج کوهی آلودگی افزایش خطرات آتش است.

Noem تحت فشار قرار دادند به آتش بازی به زودی از سر گرفته پس از او انتخاب شد و داوطلب خدمت سربازی مغلوب ساختن پیشی جستن ، رئیس جمهور خار کنار آتش نگرانی در اوایل سال جاری گفت: "آنچه را می سوزاند ؟ این سنگ است."

مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست بیش از یک چند بزرگ-جمعیت حوادث — در Tulsa, اوکلاهما و در آریزونا megachurch — حتی به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند در برابر اجتماعات بزرگ و توصیه ماسک صورت و اجتماعی فاصله. او قصد دارد در ماه ژوئیه چهارمین جشن در نشنال مال در واشنگتن با وجود نگرانی های بهداشتی از سی شهردار. مغلوب ساختن پیشی جستن و Melania Trump برنامه ریزی برای میزبانی رویدادهای از کاخ سفید در جنوب چمن و از بیضی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب