حداقل 7 مینیاپولیس افسران ترک در پی جورج فلوید تظاهرات با استناد به عدم حمایت

(MINNEAPOLIS) — حداقل هفت مینیاپولیس افسران پلیس را ترک کرده اند و یکی دیگر از هفت در فرایند استعفا با استناد به عدم حمایت از بخش و شهرستان به عنوان رهبران اعتراضات بیش از جورج فلوید مرگ افزایش یافت.

فعلی و سابق ماموران گفت: مینیاپولیس استار تریبیون که افسران ناراحت هستند با شهردار یعقوب فری تصمیم به ترک سوم حوزه ایستگاه در طول تظاهرات. تظاهرکنندگان مجموعه ساختمان در آتش پس از افسران چپ.

معترضان نیز با پرتاب آجر و توهین در افسران. متعدد ماموران و معترضان مجروح شده اند.

وزارت مینه سوتا حقوق بشر راه اندازی یک حقوق مدنی تحقیقات پلیس در این ماه و اف بی آی در حال بررسی است که آیا پلیس عمدا محروم فلوید از حقوق مدنی.

این بخش مواجه دهه از اتهام خشونت و تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت ها. اکثریت اعضای شورای شهر حمایت بین بردن و یا defunding بخش.

“(افسران) آیا احساس کنند” گفت: Mylan ماسون بازنشسته مینیاپولیس افسر و استفاده از نیروی متخصص است. “همه متنفر پلیس در حال حاضر. منظورم همه است.”

معاون هنری Halvorson گفت: در یک ایمیل به سرپرستان در اوایل این ماه که برخی از افسران را به سادگی راه می رفت خاموش کار بدون پر کردن مناسب کارهای اداری ایجاد سردرگمی در مورد است که هنوز هم کار می کند و چه کسی نیست.

مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان الدر عنوان به خروج.

“هیچ چیز وجود دارد که ما را به این باور است که در این مرحله شماره آنقدر بزرگ است که آن را برای رفتن به مشکل” سالمند گفت. “مردم به دنبال به ترک اشتغال برای هزاران دلایل و — MPD این قاعده مستثنی است.”

فلوید بود که سیاه, درگذشت مارس 25 ماموران پس از بازداشت او را به ظن تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است. تلفن همراه تصویری از یک رهگذر را نشان می دهد فلوید دروغ چهره را در خیابان در حالی که یک افسر سفید پوستی به نام درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه. فلوید شنیده می شود شکایت که او تنفس می کند قبل از رفتن لنگی.

مرگ او موجب تظاهرات در سراسر جهان بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی. چوین اخراج شد و به اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران درگیر در این حادثه شده اند از کار اخراج و به اتهام کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس.

در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر یک دموکرات مینه سوتا که نشان دهنده بخشی از مینیاپولیس گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه” روز یکشنبه مینیاپولیس اداره پلیس است که درد و رنج یک بحران اعتبار و باید برچیده شود.

“شما واقعا نمی تواند اصلاحات یک گروه که فاسد است, به ریشه است,” او گفت:. “چه شما می توانید انجام دهید این است که بازسازی است. و غیره این است که ما فرصت, شما می دانید, به عنوان یک شهر به گرد هم آمده اند گفتگو از آنچه ایمنی عمومی به نظر می رسد که اجرا خطرناک ترین جنایات که در جامعه ما است. … آنچه ما می گوییم این است که زیرساخت های فعلی وجود دارد که به عنوان پلیس در شهر ما نباید وجود داشته باشد دیگر.”

سالمند نمی بلافاصله در پاسخ به یک پیام به دنبال اظهار نظر در مورد رفتارها و اظهارات.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>