حداقل 7 ایرانی مقامات دولتی باید coronavirus

فدرال سلامت کارکنان که ملاقات coronavirus evacuees در دو کالیفرنیا پایگاه های نظامی در اوایل این سال را دریافت آموزش مناسب در پروتکل های ایمنی تا پنج روز پس از ورود خود را یک whistleblower گفت.

نیویورک تایمز به دست آمده بخشی از خلاف کاران شکایت که گفت: کارگران نیز نیست کافی دنده محافظ. موسس توضیح داده شده است به عنوان یکی از رهبران ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و ارائه شکایت خود را به دفتر مشاور ویژه.

موسس گفت: کارگران “نادرست مستقر” به پایگاه هوایی رزرو مارس و تراویس پایگاه نیروی هوایی. آنها رفت و به قرنطینه مناطق که در آن آسمان بودند که فرآوری شده و پس از آن خواهد بود و راه رفتن در اطراف مناطق دیگر از پایه. حداقل یک کارگر ماند در نزدیکی هتل و پرواز بازگشت به خانه در یک پرواز تجاری و تنها چند می دانستند که آنها مورد نیاز برای نظارت بر درجه حرارت خود را سه بار در روز.

موسس گفت که در طول عملیات آنها به میدان فرستاد “دست پاچه تماس” از اعزام کارکنان که “با ابراز نگرانی از عدم HHS ارتباط و هماهنگی است.” زمانی که ارشد تهمت مقامات دولت بعد شنیده نگرانی های خود را از کارکنان شد “اندرز” the whistleblower گفت و تا به حال خود را در “سلامت روان و ثبات عاطفی مورد سوال است.” این کارکنان بر این باورند که دولت در تلاش است تا “ماست مالی کردن” آنچه اتفاق افتاد خلاف کاران ادامه داد و نمی خواهد گوش دادن به نگرانی های ایمنی و بهداشت.

تراویس پایگاه نیروی هوایی است که در Solano County, در شمال کالیفرنیا. روز شنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد برای اولین بار شناخته شده به عنوان مثال یک فرد در ایالات متحده آزمایش مثبت برای coronavirus بدون سفر به خارج از کشور و یا داشتن شناخته شده مواجهه با کسی که با این ویروس. بیمار زندگی در Solano County, و CDC گفت: ممکن است آنها در تماس با یک فرد که کروناویروس در خارج از کشور و به ایالات متحده آمد آلوده. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>