حداقل 6 کشته به عنوان قوی طوفان در لوئیزیانا و می سی سی پی

(JACKSON, از دست ندهید.) — طوفان قوی زد جنوبی در روز یکشنبه کشته شدن حداقل شش نفر در جنوب می سی سی پی و آسیب رساندن به 300 خانه ها و ساختمان های دیگر در جنوب لوئیزیانا.

می سی سی پی, مدیریت اضطراری مدیر آژانس گرگ میشل گفت: یک نفر کشته شد در Walthall شهرستان دو کشته در لارنس شهرستان و سه نفر کشته شدند در Jefferson Davis County است. تمام سه شهرستان بیش از یک ساعت رانندگی در جنوب جکسون در نزدیکی ایالت لوئیزیانا خط.

خدمات ملی آب و هوا گفت: بادهای قوی بودند فراگیر از طریق بخش های دیگر می سی سی پی و یک گردباد بود کشف شمالی از نصف النهار در نزدیکی ایالت آلاباما خط.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب پس از او گفت: چندین گردباد تا به حال زده دولت است.

“این است که چگونه هر کسی می خواهد برای جشن عید پاک” ریوز ” در توییتر. “همانطور که ما تأمل در مرگ و رستاخیز در این یکشنبه عید پاک ما ایمان است که ما تمام خواهد شد افزایش هم است.”

قبل از طوفان منتقل می سی سی پی, خدمات آب و هوا گزارش های متعدد ویرانگر و مخرب بادهای بیش از حد از جنوب لوئیزیانا. وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب های جدی است. شرکت ابزار گزارش داد هزاران نفر از قطع برق.

شهردار مونرو, لوئیزیانا, جیمی مایو گفت KNOE-TV که این طوفان آسیب دیده 200-300 خانه ها در داخل و اطراف شهرستان. پروازها لغو شد در مونرو فرودگاه منطقه ای که در آن جانبداری شد پاره پاره کردن ساختمان ها و بقایای پراکنده شد بر روی باند فرودگاه. مدیر فرودگاه ران فیلیپس گفت: اخبار-Star طوفان باعث شد تا به 30 میلیون دلار خسارت به هواپیما در داخل یک آشیانه.

در شمال غرب لوئیزیانا مقامات گزارش آسیب به ده ها تن از خانه ها در دسوتو و وبستر parishes با توجه به اخبار رسانه ها است.

آب و خدمات گفت: بزرگترین خطر برای قوی یکشنبه عید پاک طوفان خیلی تحت پوشش از سی سی پی و آلاباما و غرب گرجستان است. آن منطقه بود که در “خطر متوسط” در حالی که خیلی از بقیه جنوبی بود حداقل یک “حاشیه” خطر آب و خدمات گفت.

آب و هوا گفت: خدمات گسترده تر منطقه از شرق تگزاس به سواحل شرق بود حداقل یک “حاشیه” خطر طوفان.

در Morgan County, Alabama یک کلیسا سقف و برج کلیسا آسیب دیده بودند توسط رعد و برق در بعد از ظهر یکشنبه, Morgan County Emergency Management Agency ادی هیکس گفت: AL.com. Shoals Creek Baptist Church در Priceville بود اصابت رعد و برق در بعد از ظهر یکشنبه. بدون آسیب گزارش شده است.

WBMA-TV گزارش داد که بادهای قوی آسیب دیده ساختمان و جامعی درختان در شهرستان واکر ایالت آلاباما در شمال بیرمنگام.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>