حداقل 2 سربازان آمریکایی کشته شده در حمله تروریستی عراق: مقامات

واشنگتن — حداقل سه نفر کشته شدند و آمریکا دو عضو سرویس در یک حمله موشکی در عراق, یک مقام آمریکایی روز چهارشنبه گفت.

این مقام گفت: 10 نفر مجروح شدند. چند تن از دیگر مقامات ایالات متحده تایید کرد که سربازان آمریکایی کشته و زخمی شدند اما با ارائه اعداد. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به جزئیات این حمله پیش از اعلام عمومی.

ارتش سرهنگ Myles Caggins یک نظامی ایالات متحده spokewman در عراق گفت: در توییتر که بیش از 15 کوچک راکت عراق اردوگاه تاجی پایه. او از ارائه جزئیات.

اردوگاه تاجی واقع در شمال بغداد استفاده شده است به عنوان یک پایگاه آموزشی برای تعدادی از سال است. وجود دارد به عنوان بسیاری از 6,000 نیروهای ایالات متحده در عراق, آموزش و ارائه مشاوره به نیروهای عراقی و انجام counterterror ماموریت.

مقامات می گویند نیست چه گروهی از آنها بر این باورند راه اندازی موشک حمله اما Kataib حزب الله و یا یکی دیگر از ایران-حمایت شبه نظامیان شیعه است که به احتمال زیاد.

Kataib حزب الله مسئول اواخر ماه دسامبر موشک و حمله به یک پایگاه نظامی در کرکوک که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار باعث آمریکایی حملات نظامی در پاسخ.

که به نوبه خود منجر به تظاهرات در سفارت آمریکا در بغداد. آنها به دنبال ژانویه 3 توسط آمریکا حمله هوایی که به کشته شدن ایران قدرتمند ترین افسر نظامی ژنرال قاسم سلیمانی و ابو مهدی Muhandis, یک, رهبر ایران, رهبر انقلاب در عراق, که Kataib حزب الله است یک عضو.

Kataib حزب الله مشخص شده است یک “سازمان تروریستی خارجی” توسط وزارت امور خارجه از سال 2009.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>