حداقل 2 کشته در هواپیما برخورد در آیداهو دریاچه

دو نفر کشته در سقوط هواپیما یکشنبه بیش از دریاچه کار د لین و به عنوان بسیاری از شش نفر دیگر ممکن است از دست رفته, Kootenai, شهرستان کلانتر دفتر گفت.

شاهدان گفتند که دیدم دو هواپیما برخورد بالاتر از سطح آب و سپس توفنده به دریاچه در نزدیکی Powderhorn خلیج, با توجه به آزادی از Bonner شهرستان کلانتر دفتر. تصادف صورت گرفت حدود 2:20 بعد از ظهر

سازمان های متعدد محلی از جمله کلانتر دریایی تیم های محلی بخش آتش و گارد ساحلی ایالات متحده در پاسخ به این تصادف اسپوکن سخنگوی-بررسی گزارش شده است.

سرهنگ Ryan هیگینز با کلانتر تایید دو بدن بازیابی شده از هواپیما. قربانیان مشخص نشده اند.

محققان در حال بررسی گزارش اولیه است که وجود دارد در مجموع هشت مسافر و خدمه در این دو هواپیما کلانتر, در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب. محققان باور نمی وجود دارد دیگر بازماندگان در تصادف.

جان Cowles به این روزنامه گفت که او در دریاچه با خانواده اش در زمان تصادف. Cowles گفت: او را دیدم آنچه به نظر می رسد یک “موتور انفجار” در یک هواپیمای دریایی پرواز بیش از 200 فوت سربار. یکی از هواپیما ها را بال و سپس از هم جدا شده و هواپیما سقوط به آب است.

پاتریک پیرس گفته سخنگوی-نقد و بررسی که او را دیدم دو تک موتور هواپیماهای آینده نسبت به یکدیگر 800 تا 900 فوت بالاتر از سطح آب است. پیرس یک خلبان خود گفت: او به رسمیت شناخته شده توسط موتور برای تلفن های موبایل است که هر دو هواپیما در سفر بودند در یک نسبتا بالا و میزان سرعت این روزنامه گزارش داد.

هواپیما برخورد قبل از توفنده به دریاچه پیرس گفت.

ملی ایمنی حمل و نقل خواهد شد به احتمال زیاد بیش از این تحقیقات در روزهای آینده هیگینز گفت: سخنگوی-نقد و بررسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>