حداقل 18 کشته و پس از تورنادو, طوفان رفت و برگشت از طریق جنوب شرقی ایالات متحده

شدید آب و جاروب در سراسر ایالات متحده در جنوب کشته شدن حداقل 18 نفر و آسیب رساندن صدها خانه از لوئیزیانا به کوه های آپالاچی. بسیاری از مردم صرف بخشی از اوایل شب دوشنبه پناه در زیرزمین و پستو و وان حمام به عنوان آژیر wailed به هشدار می دهند ممکن است تورنادو.

به Chattanooga دنیاست. منطقه و چند شهرستان در شمال غربی گرجستان به نظر می رسد به خصوص سخت ضربه نیز هست. حداقل 14 نفر در بیمارستان بستری شدند در Chattanooga منطقه که در آن جستجو و نجات تیم از حداقل 10 بخش آتش شد و رفتن درب به درب در پاسخ به بیش از 300 تماس های اضطراری برای کمک به سازمان آتش نشانی گفت.

رئیس آتش نشانی Dewayne Bain Murray County, Ga., گفت WAGA-TV که دو صفحه اصلی موبایل پارک بودند به شدت آسیب دیده, با پنج نفر کشته و پنج نفر دیگر در بیمارستان بستری و پس از یک خط باریک از طوفان چپ هشت کیلومتر-طولانی مسیر نابودی است. یک نفر دیگر کشته شد که سقوط یک درخت بر روی یک خانه در Ga., ایستگاه گزارش شده است.

می سی سی پی است شمار تلفات افزایش یافت و به 11 اوایل روز دوشنبه دولت سازمان مدیریت اضطراری توییتی امیدوار جزئیات بعدا در صبح است.

در آرکانزاس یک نفر کشته شد که سقوط یک درخت بر روی یک خانه در سالن حدود 56 کیلومتری جنوب شرقی Little Rock, Jefferson County Department of Emergency Management گفت.

طوفان وزید به بعد از طریق این شب و باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مناطق کوهستانی و ضربه زدن از قدرت حدود 750,000 مردم در 10-دولت قنداق کردن اعم از تگزاس به گرجستان به غرب ویرجینیا با توجه به poweroutages.ما. خدمات ملی آب و هوا شمارش صدها گزارش از درختان پایین در سراسر منطقه از جمله بسیاری که سوراخ بام و قطع خطوط برق.

چندین آشکار گردباد چرخید تا در کارولینای جنوبی که در آن ده ها تن از خانه ها به نظر می رسد آسیب دیده در یک خط از سنکا به کلمسون. مقامات اورژانس مشغول به کار بودند برای باز کردن پناهگاه در کوه های کارولینای شمالی که در آن تا 13 سانتیمتر باران کاهش یافت و در چند ساعت.

Rolanda رابینسون تماس با خانواده و دوستان از او برادر آسیب دیده خانه در Monroe, La., پس از یک گردباد پاره پاره را از طریق این شهر در روز یکشنبه. (Nicolas Galindo/اخبار ستاره/آسوشیتد پرس)

در جنوب می سی سی پی روز یکشنبه یک نفر کشته شد در Walthall شهرستان دو کشته در لارنس شهرستان و سه نفر کشته شدند در Jefferson Davis County, دولت سازمان مدیریت اضطراری مدیر گرگ میشل گفت. مرگ شامل یک زن و شوهر — Lawrence County sheriff معاون رابرت Ainsworth و Walthall شهرستان دیوان عدالت کارمند معاون پائولا ما یک Facebook پست از شهرستان کلانتر دفتر گفت.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب پس از او گفت: چندین گردباد تا به حال زده دولت است.

“این است که چگونه هر کسی می خواهد برای جشن عید پاک” ریوز ” در توییتر. “همانطور که ما تأمل در مرگ و رستاخیز در این یکشنبه عید پاک ما ایمان است که ما تمام خواهد شد افزایش هم است.”

طوفان سیستم, عنوان, غرب

خدمات ملی آب و هوا توصیه می شود که در مقابل طوفان خواهد ضربه به mid-Atlantic states دوشنبه آوردن پتانسیل گردباد و باد و تگرگ. رسانه های خبری گزارش قطع درختان و آب گرفتگی خیابان ها و آسیب های دیگر در آلاباما تنسی و جورجیا اما خدمات ملی آب و هوا نشده بود بلافاصله تایید اضافی گردباد touchdowns.

بادهای قوی اواخر یکشنبه سرنگون خطوط برق و منفجر درختان بر روی خانه های متعددی در کلارکسدیل می سی سی پی به دام انداختن برخی از افراد در داخل شهردار چاک Espy گفت.

“من می دانم که اینها برخی از زمان سخت و من فقط همه درخواست برای اقامت دعا کردن” Espy گفت.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب های جدی در لوئیزیانا حتی اگر طوفان آسیب دیده و بین 200 تا 300 خانه در اطراف شهرستان مونرو شهردار جیمی مایو گفت KNOE-تلویزیون. پروازها لغو شد در مونرو منطقه ای فرودگاه که فرودگاه کارگردان Ron فیلیپس گفت: اخبار-Star طوفان باعث شد تا به 30 میلیون دلار به ما خسارت به هواپیما در داخل یک آشیانه.

در آلاباما رعد و برق زده Shoals Creek Baptist Church در Priceville آسیب رساندن به سقف و برج کلیسا, Eddie هیکس از Morgan County Emergency Management Agency گفت: AL.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر