حداقل 16 کشته شده توسط داعش در ادلب سوریه, جنگ مانیتور می گوید

حملات هوایی در تحت کنترل شورشیان در شمال غربی سوریه کشته شدن حداقل 16 نفر سه شنبه, از جمله دو دانش آموز و دو معلم, مخالفت فعالان گفت که نیروهای دولتی بسته در یک شهر به عنوان یک نماد قیام علیه بشار اسد.

خشونت در آمد که در ترکیه رئیس جمهور اعلام کرد که یک هیئت می رسند روز بعد برای از سرگیری مذاکرات با هدف کاهش تنش ها در شمال غربی ایران در منطقه است. منطقه است این کشور در گذشته تحت کنترل شورشیان دژ و دولت سوریه را در عملیات نظامی وجود دارد که مورد حمایت روسیه ایجاد کرده است یک فاجعه انسانی با نزدیک به یک میلیون نفر از خانه های خود آواره پس Dec. 1.

بسیاری از آنها در حال حاضر تراکم مناطق نزدیک به مرز با ترکیه, زندگی در اردوگاه پناهگاه رها شده در خانه ها و در زمینه های باز. آن است که بزرگترین و تنها جابه جایی در سوریه, جنگ در حال حاضر در نهمین سال است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: هیچ توافق رسیده بود برای یک چهار راه در جلسه ماه آینده بین رهبران فرانسه و آلمان و روسیه و ترکیه به منظور مقابله با بحران. اردوغان گفت که روسیه ولادیمیر پوتین هنوز هم ممکن است آمدن به ترکیه در هفته آینده برای یک دیدار اما کرملین تا کنون تایید نشده یک 5 مارس دیدار با رئیس جمهور روسیه به ترکیه است.

درگیری های در حال اجرا بالا بین ترکیه و روسیه که از حمایت طرف مخالف جنگ در سوریه است. دولت سوریه حمله کرده است را درهم شکست شکننده توافق آتش بس که ترکیه و روسیه رسیده در سال 2018 و ترکیه تهدید کرده است که اقدام نظامی مگر اینکه نیروهای سوریه از عقب نشینی به مواضع آنها قبل برگزار شد که پیش از پایان مارس.

“روسیه پشتیبانی از سوریه در بالاترین سطح” اردوغان به خبرنگاران گفت: قبل از خروج برای سفر به آذربایجان. “حتی اگر آنها آن را انکار ما شواهد. ما مجبور به در این مبارزه است.”

یک مرد کمک می کند تا یک مجروح جوانان در شهر Maarat Misreen در ادلب در روز سه شنبه. (محمد رفاعی/خبرگزاری گتی ایماژ)

مقامات دولتی ترکیه گزارش داده بود کوچک پیشرفت در دو دور قبلی ترکیه-روسیه جلسات اما گفت که نتایج رضایت بخش نیست.

ترکیه تا به حال راه اندازی یک دوجین مشاهده پست به عنوان بخشی از 2018 توافق که بسیاری از آنها در حال حاضر در پشت دولت سوریه خطوط. آنکارا همچنین با ارسال هزاران نفر از نیروهای اضافی به ادلب در هفته های اخیر است و اغلب درگیر در مبادلات نظامی با سوریه.

حداقل 16 سرباز ترک کشته شدند در درگیری های این ماه در طول دولت سوریه را فشار بر روی آخرین دژ شورشی.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه روز سه شنبه که دولت سوریه را توهین آمیز “تنها افزایش خطر درگیری با ما متحد ناتو و ترکیه” و اضافه کرد که ایالات متحده مشغول به کار بود به همراه ترکیه “در دیدن آنچه که ما می توانیم با هم انجام دهیم.”

به نام او برای یک آتش بس دائمی و گفت: “رژیم قادر نخواهد بود برای به دست آوردن پیروزی نظامی.”

حملات هوایی در مکان های جداگانه

این مبارزه به نظر می رسد به شدت, اما, با ده ها تن از حملات هوایی در گزارش روز سه شنبه.

مخالفت فعالان و جنگ مانیتور گفت: حداقل 16 نفر کشته در استان ادلب در روز سه شنبه. آنها شامل دو دانش آموز و دو معلم بودند کشته شده در ادلب شهر که در یک مدرسه زده شد و با یک بمب خوشه ای پر از موشک و 10 غیر نظامی کشته شدند در حملات هوایی در شهر Maarat Misreen در استان ادلب. در مورد مرگ و میر گزارش شده توسط بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه و ادلب مبتنی بر مخالفت فعال هادی عبدالله.

گوش دادن l مقابل سوز از Feb. 21 در بحران در ادلب:

یک فاجعه انسانی در حال وقوع است در سوریه را در استان ادلب. نزدیک به یک میلیون نفر آواره شده اند پس از روسیه حمایت دولت سوریه تهاجمی آغاز کرد و در ماه دسامبر مجبور صدها هزار نفر از مردم برای فرار برای همیشه-کاهش اردوگاه در امتداد مرز با ترکیه است. امروز در مقابل سوز ما صحبت کردن با سی ان ان, خبرنگار ارشد Arwa دیمون بود که فقط در استان ادلب در مورد آنچه که او را دیدم در روی زمین است. “این خانواده ها که آواره شده اند چندین بار” او می گوید Jayme. “چه می کند این بار خیلی متفاوت تر است که آن را تقریبا به عنوان اگر وجود دارد یک حس قطعیت به آن … آنها در حال رفتن برای رسیدن به یک نقطه که در آن آنها دیگر نمی تواند اجرا شود.” 22:01

به جنوب Nairab سوریه, سربازان اسیر دو روستا افزایش به 10 تعداد مناطق دستگیر شده در این استان از شنبه, با توجه به رسانه های دولتی.

دستگیری Maaret Tamater و Maaret دیده می شود به ارمغان می آورد نیروهای دولتی و نزدیک به Kafranbel عمده مخالفان-شهر برگزار شد که به دست آورده توجه در اوایل سال از درگیری های سوریه در طول هفته تظاهرات ضد دولتی به دلیل طنز آمیز انگلیسی-زبان بنر انجام شده توسط معترضان.

آگهی ها بودند آغاز شده توسط anti-دولت روزنامه نگار Raed فارس بود که به ضرب گلوله در شهر همراه با دوست خود Hammoud al-Juneid در نوامبر سال 2018 است. کرایه یک سخت منتقد داعش که کنترل زیادی از ادلب.

در دمشق یک غیر نظامی کشته شد و دو نفر دیگر مجروح شدند و توسط بمب های کاشته شده در دو خودرو در نزدیکی اموی مربع در پایتخت سوریه دمشق دولتی خبرگزاری سانا گفت. آن را بلافاصله روشن نیست که هدف بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>