حداقل 16 مرده پس از Rohingya قایق غرق شده کره جنوبی در خلیج بنگال

پر ازدحام قایق حامل حدود 125 Rohingya پناهندگان از اردوگاه های بنگلادش غرق در اوایل روز سه شنبه در خلیج بنگال ترک حداقل 16 مرده بنگلادش اعلام کرد.

گارد ساحلی و نیروی دریایی و غواصان و امدادگران بهبود بدن از 14 زنان یک کودک و یک مرد پس از قایق چوبی واژگون کردن سنت مارتین جزیره بالا انتخاب رسمی در جزیره آسوشیتدپرس گفت.

نور احمد گفت: AP با گوشی از صحنه است که برخی از 62 پناهندگان در قایق جان سالم به در برد. آنها wooed توسط قاچاقچیان برای دریافت بر روی قایق از نقاط مختلف آن را به عنوان تهدیدی برای مالزی, او گفت:.

اقبال Hossain اضافی سرپرست پلیس در کخس بازار گفت: از طریق تلفن ازدحام قایق باعث شده بود آن را به واژگون شدن و که ممکن است حمل محموله های اضافی نیز هست.

حسین گفت: بدن فرستاده شد به نزدیک شاه Porir جزیره و عملیات امداد و نجات بود ادامه دارد. اما او نمی خواهد به یک رقم دقیق در مورد چگونه بسیاری هنوز باقی مانده است از دست رفته.

قاچاقچیان معمولا فریب پناهندگان با وعده یک زندگی بهتر در خارج از کشور. بسیاری از تلاش های گذشته برای سفر به طور غیرقانونی توسط قایق های خنثی شد توسط ساحل پاسداران است.

بیش از 700 ، 000 Rohingya مسلمانان فرار به بنگلادش از همسایه میانمار به فرار خشن سرکوب توسط میانمار نظامی از ماه اوت سال 2017.

میانمار طولانی ادعا Rohingya هستند “بنگالی” مهاجر از بنگلادش و حتی خانواده خود را برای زندگی در این کشور برای نسل های. تقریبا همه محروم شده اند تابعیت پس از سال 1982 به طور موثر ارائه آنها را بی وطن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر