(واشنگتن) — حداقل 138 نفر تبعید به ال سالوادور از ایالات متحده در سال های اخیر پس از آن کشته شدند دیده بان حقوق بشر می گوید در گزارش می آید که به عنوان برگ برنده دولت باعث می شود آن را سخت تر برای مرکزی آمریکایی ها به دنبال پناه در اینجا.

اکثریت مرگ و میر ثبت شده توسط سازمان دیده بان حقوق بشر در گزارش روز شنبه رخ داده است کمتر از یک سال پس از اخراجی بازگشت به ال سالوادور; برخی از آنها در روز. این سازمان همچنین تایید کرد حداقل 70 مورد از تجاوز جنسی و یا سایر خشونت های پس از ورود در کشور است.

خشونت تأکید خطر مواجه شده و مردم مجبور به بازگشت به ایالات متحده قانون است که حکم اخراج غیر شهروندان محکوم به طیف وسیعی از جرائم و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست هایی که مانع از پناه جویان گفت: آلیسون Leal پارکر, گروه آمریکا, مدیر عامل.

“نگرانی ما این است که بسیاری از این افراد رو به یک حکم اعدام” پارکر گفت.

بین 2014 و 2018 به آمریکا تبعید در مورد 111,000 اهالی السالوادور بازگشت به میهن خود را که مدت طولانی است که در چنگال شدید باند خشونت است.

The. سازمان ملل متحد در گزارش سال گذشته که قتل در السالوادور اکثریت آنها مربوط به باند جنگ کاهش یافته است از اوج بیش از 6 ، 000 در سال 2015. اما این کشور هنوز یکی از بالاترین قتل نرخ در جهان است.

تعدادی از اهالی السالوادور به دنبال پناهندگی در ایالات متحده رشد نزدیک به 1000 درصد بین سال 2012 تا سال 2017 با استناد به بسیاری از تهدیدات از باندهای. تنها حدود 18 درصد از پناهندگی.

دیده بان حقوق بشر تایید 138 مرگ و میر در این دوره از طریق رسمی سوابق, مصاحبه با خانواده ها و حساب های رسانه های, اما معتقد است واقعی تلفات بسیار بالاتر است, در بخشی به دلیل برخی از ثبت نمیشوند به دلیل انگ داشتن تبعید شده از آمریکا تعدادی از ضرب و جرح است به احتمال زیاد پایین نیز به دلیل گزارش دهی در کشور 6.5 میلیون نفر است.

ال سالوادور خارجی ministerm الکساندرا تپه Tinocom به خبرنگاران گفت که حداقل برخی از کسانی که کشته شدند اعضای باند هر چند او اذعان کرد که اخراجی فراموش چهره ننگ در کشور است.

او مقصر باند رقابت برای خشونت که آفت کشور و اجتناب از پاسخ مستقیم وقتی پرسیده شد که در مورد اتهامات در این گزارش که افسران پلیس را کشته اند اخراجی که مشکوک اعضای باند.

“نگاه ما به همه چیز را در چارچوب” او گفت:. “دار و دستههای کشتن کودکان آنها جداکردن مردم آنها با تهدید و ارعاب جوامع و ما سخت در حال کار بسیار سخت برابر آنها است.”

مرگ ردیابی در مطالعه رخ داده است تحت هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباما دولت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مهاجرت اجرای یک محور دولت او و است که شامل یک سیاست مجبور به پناه جویان از آمریکای مرکزی به صبر در مکزیک در حالی که خود ادعا می کند در حال بررسی و ارسال می شود بازگشت به سرزمین خود را اگر آنها ادعا را رد کرده است.

بسیاری از کسانی که پناهندگی پناهجویان قبلا منتشر شده است در آزادی مشروط در ایالات متحده برای تصمیم گیری است که می تواند از یک سال و یا بیشتر است. وزارت امنیت داخلی می گوید آن را تلاش برای ایجاد فرایند کارآمد تر و سرکوب ادعای جعلی.

“این گزارش شرم آور یادآوری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیگانه سیاست انکار حمایت معنی دار و آسیب های خانواده در حال فرار از یک مرگ حتمی در کشورهای خود گفت:” سناتور. باب منندز D-N. J., در بیانیه ای.

پارکر و دیگر منتقدان دولت را به سیاست های مهاجرتی می گویند این گزارش تلاش های قبلی که مستند خشونت علیه اهالی السالوادور انتظار در شهرهای مرزی برای مطالبات خود را به پردازش می شود نشان می دهد خطرات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست.

“ما عمیقا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به معنای واقعی کلمه eviscerate حق به دنبال پناهندگی در ایالات متحده,” او گفت:.

دیده بان حقوق بشر خواست دولت برای لغو این سیاست است که نیاز به پناه جویان به صبر در مکزیک همراه با توافق نامه های است که اجازه می دهد Guatemalans اهالی السالوادور و هندوراس به حل و فصل در دیگر کشورهای آمریکای مرکزی در حالی که به دنبال پناه. آنها همچنین می خواهید دادستان کل برای معکوس کردن محدودیت ساخته شده است که آن را سخت تر برای آنها را به ادعای آمریکا پناهندگی به دلیل تهدید ناشی از باندهای یا خشونت مبتنی بر جنسیت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر