حداقل 113 کشته به میانمار جید فروپاشی معدن دفن کارگران

لغزش در یک جید معدن در شمال میانمار به کشته شدن حداقل 113 مردم بیشتر می ترسید مرده, مقامات گفت: در روز پنج شنب

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

لغزش در یک جید معدن در شمال میانمار به کشته شدن حداقل 113 مردم بیشتر می ترسید مرده, مقامات گفت: در روز پنج شنبه پس از یک پشته از معدن زباله سقوط به دریاچه راه اندازی یک موج از گل و لای و آب به خاک سپرده شد که بسیاری از کارگران است.

کارگران معدن جمع آوری سنگ جید-غنی Hpakant منطقه از ایالت کاچین دولت زمانی که "گل آلود موج" سقوط بر روی آنها پس از باران های سنگین در این آتش بخش خدمات گفت: در Facebook post.

نجات کارگران بهبود 113 بدن بخش گفت اما بیشتر گم شد.

"دیگر بدن هستند و در گل و لای" تار Lin Maung محلی رسمی با وزارت اطلاعات گفت: سلامت از طریق تلفن. "اعداد در حال رفتن به افزایش است."

معادن ضعیف تنظیم

مرگبار رانش زمین و دیگر حوادث شایع در ضعیف تنظیم معادن Hpakant که در قرعه کشی فقیر و کارگران از سراسر میانمار, اما این بدترین در بیش از پنج سال است.

حدود 100 نفر کشته در سقوط در سال 2015 که به تقویت تماس برای تنظیم میباشد.

رسانه ها گزارش داده اند که تعداد زیادی از مردم کشته در منطقه در سال های اخیر بسیاری از آنها مستقل "جید وانت" که صیقلی باطله — مانده از معدن برای سنگ شده اند که از دست رفته توسط اپراتورهای بزرگتر.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد از کوره در رفته کارگران معدن مسابقه سر بالایی به فرار به عنوان یک قوی توده ای از زباله سیاه آبشاری به فیروزه ای دریاچه تان شدیدا کردن یک سونامی شبیه موج از گل.

عکس نشان داد ردیف از بدن مرده گذاشته روی تپه تحت پوشش تارپولین پوشاندن.

"اجرا شود!"

Maung Khaing یک زن 38 ساله معدنچی از این منطقه که شاهد این حادثه گفت: او در مورد گرفتن عکس از مخاطره آمیز زباله تپه که نگاه مجموعه ای به سقوط زمانی که مردم شروع به فریاد "اجرا شود!"

"در عرض یک دقیقه همه مردم در پایین (تپه) فقط ناپدید شد," او گفت: سلامت از طریق تلفن. "من احساس می کنم خالی در قلب من است. من هنوز برجستگی وجود دارد مردم در گل و لای گیر فریاد برای کمک کند اما هیچ کس نمی تواند به آنها کمک کند."

از Hlaing یک عضو از یک محلی جامعه مدنی کمک به گروه پس از این فاجعه گفت: کشته شدگان در روز پنجشنبه بودند مترجمان آزاد مهار زباله در سمت چپ توسط یک بزرگتر معدن شرکت. او گفت: حدود 100 نفر از مردم هنوز هم از دست رفته و 30 در بیمارستان بستری شده بود.

دولت برنده جایزه نوبل آنگ سان سو چی متعهد به پاک کردن این صنعت که در آن زمان قدرت در سال 2016 اما فعالان می گویند کمی تغییر کرده است.

مردم هشدار داد به رفتن

رسمی فروش جید در میانمار همچنین به عنوان شناخته شده برمه شدند و به ارزش 671 میلیون یورو ($1.03 میلیارد Cdn) در 2016-17 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت به عنوان بخشی از یک ابتکار شفافیت در صنایع استخراجی. اما کارشناسان بر این باورند که ارزش واقعی این صنعت که عمدتا صادرات به چین بسیار بزرگتر است.

از Hlaing گفت: مقام های محلی هشدار داده بود مردم را به این معدن در روز پنج شنبه به دلیل آب و هوای بد.

"وجود دارد هیچ امیدی برای خانواده برای دریافت غرامت به عنوان آنها مستقل کارگران معدن" او گفت:, "من نمی بینم هر مسیر برای فرار از این نوع چرخه. مردم را از خطرات رفتن به محل های دفن زباله به عنوان آنها هیچ انتخاب است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب