حداقل 11 کشته و طوفان Amphan افسردگی باران در هند و بنگلادش

قدرتمند cyclone کشت و زرع داخلی در روز چهارشنبه پس از توفنده به سواحل هند و بنگلادش که در آن بیش از 2.6 میلیون نفر فرار به پناهگاه در یک کوره تخلیه شده بیشتر به چالش کشیدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.

طوفان Amphan معادل یک دسته 3 طوفان شد, بسته بندی پایدار باد تا 170 متر/ثانیه با حداکثر gusts از 190 متر/ثانیه.

اگر چه طوفان شد و انتظار می رود به تضعیف آن را به عنوان نقل مکان کرد و به سمت بنگلادش مقامات هشدار داده و از آسیب های گسترده ای به خانه های شل و ول و طوفان موج فشار آب دریا 25 کیلومتر داخلی, جاری شدن سیل در شهرستانها از جمله کلکته, هندوستان.

طوفان شسته پل اتصال هندی سلیمان به سرزمین اصلی و در سمت چپ بسیاری از مناطق بدون برق و یا خدمات تلفن, West Bengal ارشد وزیر Mamata بانرجی به خبرنگاران گفت: شب چهارشنبه. او گفت که در حالی که یک تصویر واضح تر از ویرانی خواهد ظهور روز وجود داشته است حداقل هفت مرگ و میر هر چند مقامات دیگر گفت: مرگ و میر بود و حتی بالاتر است.

“ما مواجه با سه بحران: coronavirus ها هزار نفر از مهاجران که در حال بازگشت به خانه و در حال حاضر طوفان” گفت: نوری است که یک رهبر مخالفان و یکی از شدیدترین منتقدان نارندرا نخست وزیر هند.

ماموران پلیس با انجام یک معلول مرد به یک محل امن تر پس از تخلیه از یک حلبی آباد منطقه قبل از طوفان Amphan باعث می شود آن ریزش زمین در کلکته هند در روز چهارشنبه. (Rupak د Chowdhuri/فردا نیوز)

با باران ادامه دارد, او گفت: سخت ترین-بازدید مناطق نمی شد فورا در دسترس است. مقامات فدرال گفت که آنها تنها می تواند یک ارزیابی مناسب از تخریب در روز پنج شنبه صبح.

“ما رو بیشتر آسیب و ویرانی از COVID-19,” بانرجی گفت: با اشاره به بیماری ناشی از کروناویروس که تا کنون به کشته شدن 250 نفر در دولت است.

در مناطق جنوبی از دولت بود بدترین آسیب دیده مقامات و افزود: در این بحران به دور از بیش با بادهای قوی به احتمال زیاد برای ادامه تا اوایل صبح روز پنج شنبه. بارش باران های سنگین پیش بینی شده برای بسیاری از نقاط کشور در هفته آینده.

در غرب بنگال در شهر کلکته بادهای قوی روبترقی ماشین و قطع درختان و برق لهستانی. بخش هایی از این شهر را در تاریکی فرو برد.

یک مقام رسمی در مجاور Hooghly منطقه گفت: هزاران گل خانه هایشان آسیب دیده توسط مواج باد.

بنگلادش حرکت میلیون ها نفر

در کشور همسایه بنگلادش حداقل چهار نفر کشته شدند, مقامات گفت: با منابع قدرت قطع در برخی از مناطق.

منطقه با 58 میلیون نفر در این دو مرز کشورها دارای برخی از آسیب پذیرترین جوامع در جنوب آسیا: ماهیگیری فقیر جوامع در Sunderbans و بیش از یک میلیون Rohingya پناهندگان در اردوگاه شلوغ در کخس بازار در بنگلادش است.

یک زن خرد شده توسط یک درخت و یک دختر 13 ساله دختر کشته شده در نزدیکی کلکته اولین کسانی بودند که مرگ و میر در هند گزارش قبل از اتصال گوشی جامعی. در جنوب بنگلادش یک داوطلب در یک طوفان آمادگی تیم غرق هنگامی که یک قایق واژگون در یک کانال.

مردم راه خود را به یک مکان امن تر قبل از طوفان باعث می شود آن ریزش زمین در Gabura حومه ستخیرا منطقه بنگلادش روز چهارشنبه. (رویترز)

24 ساعت آینده بسیار مهم

درختان نارگیل تحت تأثیر شدید برقی قطب وضع پراکنده در جاده ها از کلکته باران زد روستاهای ماهیگیری و رودخانه رسید به عنوان طوفان کتک ساحل.

“24 ساعت آینده بسیار مهم است. این یک مسافت طولانی” گفت: M. Mohapatra هند هواشناسی رئیس.

این طوفان می تواند به خطر اندازد هند در مبارزه با کروناویروس با تامین خطوط برش جاده ها نابود شده و مستند اقدامات کاهش کار امداد گفت: T. Sundaramanan سلامت سیستم مشاور در پاندیچری در جنوب شرقی هند است.

طوفان محصل بین Digha یک تفریحگاه ساحلی در غرب بنگال و Hatiya سلیمان در بنگلادش است. چشم طوفان به احتمال زیاد به تصویب از طریق Sunderbans یکی از بزرگترین جنگل های حرا در جهان هند هواشناسی اداره گفت.

جنگل ها می تواند به عنوان یک عمل حیاتی خط دفاع dissipating برخی از انرژی از امواج که در غیر این صورت سقوط به خط ساحلی گفت: K. J. رامش گروه سابق رئیس. اما جدا جوامع در قریب به اتفاق جنگل های حرا در میان بیشترین آسیب پذیر است. Ghosh گفت: خانه می تواند هولناک و گل خانه در حال حاضر شسته.

شلوغ پناهگاه

بنگلادش دارای تخلیه حدود 2.4 میلیون نفر به ایمنی. West Bengal دولت نقل مکان کرد و نزدیک به 300,000 و Odisha دولت دیگری 148,486, مقامات گفت.

در کخس بازار که در آن برای اولین بار 10 COVID-19 مورد تایید شدند در هفته گذشته مقامات و کارکنان سازمان ملل آماده 50 پناهگاه و اختصاص 256 داوطلب واحد است.

ترکیبی از ویروس و cyclone می تواند منجر به یک بحران انسانی” گفت: مانوئل پریرا معاون رئیس ماموریت سازمان بین المللی مهاجرت در بنگلادش است.

“ما می دانیم که اگر مردم مجبور به دنبال جمعی از پناهگاه آنها خواهید بود قادر به حفظ فاصله فیزیکی و خطر ابتلا به اجرا و یا انتقال ویروس است.”

ماسک و دست عفونی شد و با عجله اضافه شده به موارد اضطراری در پناهگاه.

داوطلبان استفاده از یک بلند گو حرف زدن به اصرار ساکنان به تخلیه به پناهگاه جلوتر از انتظار ریزش زمین از طوفان Amphan در Dacope در روز چهارشنبه. (منیر uz علی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Sobrato داس یک ماهیگیر در Mousuni جزیره در هند نزدیک به Sunderbans توصیف پناهگاه به عنوان شلوغ است.

“تعداد بسیار کمی از مردم با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

او گفت: کودکان بودند گریه و زنان به شدت در تلاش برای پوشش دادن چهره خود را با خود ساری در حالی که تلاش برای حفظ فاصله از یکدیگر.

برخی از طوفان پناهگاه در غرب بنگال بودند که استفاده می شود برای quarantining COVID-19 بیماران و کارگران مهاجر در بازگشت به خانه های خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>