ستاره شناسان شناسایی جدید سیاه چاله نزدیک به زمین

Meet جدید خود را, اما خجالتی کهکشانی همسایه: یک سیاه چاله چپ بیش از مرگ یک زودگذر ستاره جوان.

اروپایی ستاره شناسان پیدا کرده اند نزدیک ترین سیاه چاله به زمین و در عین حال پس از نزدیکی که این دو ستاره با آن می توان با چشم غیر مسلح دیده.

البته نسبی است در مقیاس کهکشانی. این سیاه چاله است که حدود 1000 سال نوری دارد و هر سال نوری است 5.9 تریلیون مایل (9.5 تریلیون کیلومتر). اما از نظر کیهان و حتی کهکشان است و در محله ما گفت: رصدخانه جنوبی اروپا شناس توماس Rivinius که منجر مطالعه منتشر شده روز شنبه در مجله Astronomy & اخترفیزیک.

قبلی نزدیک ترین سیاه چاله است که احتمالا حدود سه برابر بیشتر حدود 3200 سال نوری, او گفت:.

کشف نزدیک سیاه چاله است که در صورت فلکی Telescopium در نیمکره جنوبی, نکات وجود دارد که بیشتر از این وجود دارد. ستاره شناسان نظریه پردازی وجود دارد بین 100 میلیون تا 1 میلیارد از این کوچک اما متراکم اشیاء در کهکشان راه شیری است.

مشکل این است که ما نمی توانیم آنها را ببینید. هیچ چیز حتی نور فرار یک سیاه چاله گرانش. معمولا دانشمندان تنها می تواند نقطه آنها را زمانی که آنها در حال gobbling تا بخش از یک شریک یا چیز دیگری در حال سقوط به آنها. ستاره شناسان فکر می کنم بسیاری از سیاه چاله ها از جمله این تازه کشف یک, لازم نیست که هر چیزی را به اندازه کافی نزدیک به فرو برد. به طوری که آنها به غیر قابل تشخیص است.

ستاره شناسان بر این یکی به دلیل غیر معمول مدار یک ستاره است. جدید سیاه چاله است که بخشی از آنچه که استفاده می شود به سه ستاره در یک سیستم به نام HR6819. این دو باقی مانده فوق العاده هات ستاره نیست به اندازه کافی نزدیک به مکیده می شود اما در درون ستارگان را در مدار خود منحرف است.

با استفاده از یک تلسکوپ بزرگ در شیلی آنها تایید شده بود که چیزی حدود چهار یا پنج برابر جرم خورشید ما کشیدن درونی ستاره. آن فقط می تواند یک سیاه چاله آنها به این نتیجه رسیدند.

ادامه مطلب: دیدار با کتی Bouman, یک زن که کمک کرد که اولین تصویر از یک سیاه چاله

خارج از اخترشناسان گفت که حس می کند. “آن را ایجاد انگیزه اضافی جستجوهای میان روشن و نسبتا نزدیکی ستاره” گفت: دانشگاه ایالتی اوهایو ستاره شناس تاد تامپسون بود که بخشی از این تحقیقات است.

مانند بسیاری از این نوع از سیاه چاله ها این یکی کوچک شاید 25 مایل (40 کیلومتر) در قطر است.

“واشنگتن را به راحتی جا به سیاه چاله و پس از آن رفت و در آن را هرگز دوباره گفت:” ستاره شناس دیتریش Baade یک مطالعه همکاری نویسنده است.

این جوان ستاره داغ نسبت به ما 4.6 میلیارد سال از خورشید است. آنها شاید 140 میلیون سال اما در 26,000 درجه F (15,000 درجه C) آنها سه بار داغتر از خورشید Rivinius گفت. حدود 15 میلیون سال پیش یکی از این ستاره ها رو بیش از حد بزرگ و بیش از حد داغ و رفت ابرنواختر تبدیل به سیاه چاله در یک فرایند خشونت, او گفت:.

“آن است که به احتمال زیاد وجود دارد که سیاه چاله ها بسیار نزدیک تر از این یکی” گفت: Avi, لوئب, مدیر دانشگاه هاروارد سیاه چاله ابتکار بود که بخشی از مطالعه. “اگر شما پیدا کردن یک مورچه در حالی که اسکن یک بخش کوچکی از آشپزخانه خود را شما می دانید که باید وجود داشته باشد بسیاری از خارج وجود دارد.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>