فضانوردان به ISS با وجود همه گیر

ایستگاه فضایی بین المللی حمل خواهد شد با آن برنامه ریزی ماموریت و دریافت یک آمریکایی و دو فضانورد. با توجه به اضافه اقدامات آنها اجازه نداشتند برای خداحافظی به خانواده های خود در فرد است.

سه فضانوردان در زمان خاموش در روسی فضاپیمای سایوز به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) روز پنج شنبه پس از گذراندن یک ماه از قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس قبل از شش ماه ماموریت در فضا است.

روسها آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner همراه با آمریکا کریستوفر کسیدی لعنتی از روسیه عمل بایکونور Cosmodrome فضایی در قزاقستان در 1:05 ب. ظ به وقت محلی (0805 UTC).

“ما احساس فوق العاده” کسیدی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز قبل از راه اندازی بود که تلویزیونی بود اما هیچ روزنامه نگاران در حال حاضر.

ادامه مطلب: کار و زندگی در مریخ — در داخل یک پایگاه جدید توسعه یافته برای ماموریت های آینده

بدون خداحافظی

به عنوان یک احتیاط اضافی به فضانوردان اجازه نداشتند برای خداحافظی به خانواده خود را در فرد علاوه بر اینکه جدا برای یک ماه قبل از پرواز به عنوان COVID-19 زمان جهانی نگه دارد.

کسیدی گفت: آن را دشوار است برای خدمه به ترک بدون خداحافظی با خانواده خود را. “اما ما متوجه است که تمام جهان تحت تاثیر بحران,” او اضافه شده است.

سه فضانوردان خواهد حوض با ISS را Poisk ماژول پس از حدود شش ساعت از spaceflight. در ISS آنها ملحق خواهد شد اعزامی 62 فرمانده اولگ Skripochka از Roscosmos و ناسا پرواز مهندسین اندرو مورگان و جسیکا Meir.

Meir و Skripochka که شده است در ایستگاه از سپتامبر سال 2019 و مورگان که شده است وجود دارد از جولای همان سال همه را سر به زمین در آوریل 17.

این ایستگاه فضایی که در مدار زمین حدود 400 کیلومتر از سطح آن به بیشتر از چین و خدمه. آن آزمایشگاهی و انجام آزمایش های علمی است که نمی توان بر سطح زمین است.

jcg/aw (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>