فضانوردان’ هوس در مورد راضی شود با تامین اجرا و پنیر و میوه های تازه و آب نبات

یک کشتی باری است که موشک به سمت ایستگاه فضایی بین المللی, حمل آب نبات و پنیر برای برآوردن فضانوردان’ هوس.

نورث روپ گرومن راه اندازی ماکیان کپسول از ویرجینیا ساحل دریا در روز شنبه. نزدیک به چهار تن حمل و نقل باید وارد مدار آزمایشگاه روز سه شنبه. از آن زمان سه تلاش می کند تا در طول هفته گذشته به Antares rocket کردن پد با آن در نهایت گرفتن پرواز در 3:21 p. m. — فرخنده 3-2-1.

“عالی, راه اندازی” جوئل Montalbano ناسا معاون مدیر برنامه ایستگاه فضایی گفت: هنگامی که کپسول رسیده مدار.

علاوه بر معمول آزمایش و دنده کپسول دارای چدار و manchego و پنیر و میوه های تازه و سبزیجات و شکلات و سه نوع پاستیل ٬ به صراحت درخواست توسط سه ایستگاه فضانوردان: بولینگ, کس تپل, چاق و مایک و آیک ژله آب نبات.

دوره عرضه اجرا می شود توسط روسیه و ژاپن و ناسا دو خصوصی و شرکت های باربری و نورث روپ گرومن و SpaceX معمولا با ارائه بیش از آزمایش تجهیزات و لباس و یخ خشک وعده های غذایی. کپسول را نیز مراقبت از خانواده بسته و همچنین مواد غذایی تازه برای جبران اجرا از آسیاب ایستگاه گراب.

این آخرین تحویل باید وارد شدند و قبل از روز ولنتاین. اما در آخرین لحظات تجهیزات نگرانی در جزیره Wallops سکوی پرتاب متوقف Feb. 9 شمارش معکوس برای Antares rocket سپس بد آب و هوا نقل مکان کرد. خطرناکی بالا باد scuttled روز جمعه تلاش کنند.

این شرکت در 13 ایستگاه فضایی تحویل برای ناسا. ماکیان کپسول دریافت نام خود را از صورت فلکی قو.

این خاص ماکیان شده تعمید اس اس Robert H. Lawrence, افتخار, امریکا, اولین, سیاه, فضانورد. لارنس یک نیروی هوایی عمده انتخاب شد و در سال 1967 به عنوان یک فضانورد برای طبقه بندی برنامه فضای نظامی شناخته شده به عنوان سرنشین دار در مدار آزمایشگاه. او کشته شد و پنج ماه بعد در سقوط هواپیما و هرگز پرواز در فضا.

ایستگاه فضایی در حال حاضر برای آمریکایی جسیکا Meir و اندرو مورگان و روسیه اولگ Skripochka. مورگان شده است وجود دارد از جولای و دو نفر دیگر از سپتامبر; آنها را در هیئت مدیره باقی می ماند تا آوریل است. سه نفر دیگر از فضانوردان به زمین بازگشت و در اوایل این ماه.

تا زمانی که فضانورد راه اندازی رزومه از فلوریدا — احتمالا توسط SpaceX این بهار — ایستگاه خدمه محدود خواهد شد در اندازه به سه. فضانوردان ناسا در حال حاضر راه اندازی در روسیه موشک از قزاقستان.

بوئینگ ناسا تجاری دیگر خدمه ارائه دهنده این است که مبارزه با مشکلات نرم افزار در آن فضانورد کپسول. دسامبر پرواز آزمایشی خارج خطاهای برنامه نویسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>