وکیل آسانژ: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘پیشنهاد عفو’ در ازای انکار روسیه نقش مهمی در ایمیل نشت

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ وکیل گفت: یک دادگاه است که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او پیشنهاد عفو اگر وی نقش روسیه در DNC ایمیل نشت در اجرا به انتخابات ریاست جمهوری 2016.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ عفو اگر او موافقت می گویند که روسیه درگیر نمی شد در سال 2016 کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) ایمیل نشت آسانژ وکیل گفت: یک دادگاه در روز چهارشنبه.

در یک جلسه مقدماتی در وستمینستر دادرس دادگاه آسانژ را وکیل مدافع او در جلسه مقدماتی ادوارد فیتزجرالد اشاره به بیانیه ای توسط یکی دیگر از وکیل آسانژ که سابق جمهوریخواه کنگره دانا تبدیل نمایند تا به حال بازدید آسانژ در حالی که او در سفارت اکوادور در سال 2017.

در این بیانیه آمده است که تبدیل نمایند فرستاده شده بود توسط رئیس جمهور را به “عفو و یا برخی از راه های دیگر اگر آقای آسانژ … گفت: روسیه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با DNC نشت” در اجرا به انتخابات ریاست جمهوری 2016.

‘کامل ساخت’

کاخ سفید تکذیب کرد وکیل ادعا می کنند.

“رئیس جمهور به سختی می داند که دانا تبدیل نمایند دیگر از او سابق-کنگره. او هرگز صحبت به او در مورد این موضوع و یا تقریبا هر موضوع. آن را کامل ساخت و در مجموع دروغ” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت.

تبدیل نمایند همچنین با رد این اتهامات در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“هنگام صحبت با جولیان آسانژ من به او گفتم که اگر او می تواند به من ارائه اطلاعات و مدارک مورد که در واقع به او DNC, ایمیل من و سپس تماس بگیرید جمهور تهمت به عفو او کردند.”

“در هیچ زمان به من پیشنهاد یک معامله ساخته شده توسط رئیس جمهور و نه من می گویند من به نمایندگی از رئیس جمهور,” او اضافه شده است.

این می آید به عنوان آسانژ که در حال حاضر در زندان است و به چالش کشیدن یک استرداد به آمریکا به اتهام جاسوسی است.

اگر مجرم در آمریکا جولیان آسانژ می تواند 175 سال در زندان است.

dvv/msh (AFP, Reuters, AP, dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>