نیروهای اسد پس گرفتن کلید سوریه بزرگراه

بشار اسد نیروهای اصلاح یک بزرگراه مهم است که لینک های پایتخت سوریه دمشق با حلب. آن است که مهم دیگری برای به دست آوردن این رژیم در هفته های اخیر.

روسیه-حمایت دولت سوریه نیروهای نظامی به دست آورد کنترل از مهم M5 بزرگراه برای اولین بار در هشت سال انگلستان مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گزارش روز سه شنبه.

این M5 لینک پایتخت سوریه دمشق با شمال شهر حلب و اجرا می شود از طریق شهرهای حما و حمص. بخش هایی از جاده ها شده اند در شورشی دست پس 2012.

باقی مانده بخش از M5 در Rashideen al-Rabea منطقه در نزدیکی شهر حلب که در سوریه نیروهای دولتی را بازپس گرفت روز سه شنبه با توجه به رصدخانه.

آن است که یک پیروزی برای بشار اسد را به دولت و نیروهای نظامی پس از آن راه اندازی یک حمله علیه سوریه را آخرین شورشی جیب در ماه دسامبر سال گذشته است.

شده است وجود دارد همچنین مبارزه شدید در روزهای اخیر در اطراف ادلب — یکی از آخرین پناهگاه های ضد رژیم مبارزان و همچنین به عنوان خانه را به صدها نفر از هزاران نفر از آوارگان داخلی در تلاش برای فرار از مبارزه است.

تنش ساخت بین روسیه و سوریه

تنش میان سوریه و ترکیه در حال رشد بوده است به عنوان نیروهای رژیم با کمک روسیه همچنان فشار خود را در شمال با وجود برقراری آتش بس ترتیب بین ترکیه و روسیه در ماه ژانویه است.

“ترکیه در هفته گذشته انبوه beefed تا در حال حاضر موجود پوزیشن های نظامی در ادلب و همچنان به انجام این کار. آن را می خواهد اسد را به عقب نشینی است و خواست روسیه به حکومت بشار اسد در. اما هیچ طرف نشانه هایی از تمایل به رویارویی می افزاید: بیشتر به بی ثباتی در حال حاضر سمی مخلوط بر روی زمین گفت:” جولیا هان, DW خبرنگار در استانبول.

ترکی-حمایت شورشیان سوریه روز سه شنبه ازطریق یک هلیکوپتر اعتقاد به تعلق به دولت سوریه در شهر Nairab در منطقه ادلب گزارش ترکی شبکه دولتی TRT Haber. می آید یک روز پس از نیروهای رژیم کشته و پنج سرباز ترک مستقر در منطقه است.

جنگ در سوریه آغاز شده است که با یک جنبش مردمی علیه بشار اسد را از حکومت بود که به طرز وحشیانه ای سرکوب کشته شدن بیش از 380,000 مردم در نه سال و آواره حدود نیمی از جمعیت کشور.

kmm/ng (dpa خبرگزاری رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر