اشتون کوچر و میلا کونیس, راه اندازی قرنطینه شراب

زندگی را نه بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی حتی اگر متحده آسانسور COVID-19 مستندات در تلاش برای احیای سخت-آمار اقتصاد. ماسک صورت خواهد بود اجباری مردم ممکن است “به دام افتاده در داخل خانه برای ماه” و شلوغ, عمومی, حوادث, خارج, خبرنگار علم دونالد مک نیل جونیور می نویسد در نیویورک تایمزبا استناد به بیش از 20 بهداشت و علوم ، تا زمانی که وجود دارد یک واکسن “اگر آمریکایی ها بریزید بازگشت و در نیروی تمام خواهد شد به نظر می رسد آرام شاید سه هفته. سپس به اتاق اورژانس را مشغول دوباره.”

در میان بسیاری از چیزهایی که ما هنوز درک نمی کنند در مورد این کروناویروس جدید است که چگونه مرگبار است و یا چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند. “نرخ مرگ و میر به شدت بستگی دارد که چگونه غرق در بیمارستان و چه در صد از موارد تست شده” و تعداد کسانی که در حفظ و گرفتن تجدید نظر در سخت-آمار مناطق McNeil گزارش. افرادی که از این بیماری در خانه و یا در ضعف بيمارستان محسوب نمی شود اما مردم با کمی و یا بدون علائم هستند و هرگز مورد آزمایش قرار بنابراین “اگر شما نمی دانید که چگونه بسیاری از مردم با آلوده شما نمی دانید که چگونه یک ویروس مرگبار است.”

تغییر نرخ مرگ و میر یکی از دلایلی است که این مدل در حفظ و نوسان, McNeil می گوید اما “ممکن است یک خبر خوب به خاک سپرده شد در این تناقض: این ویروس نیز ممکن است جهش به علت علائم کمتر. در فیلم ها تبدیل به کشنده تر است. آنها معمولا کمتر به دلیل گونه های بدون علامت رسیدن به بیشتر میزبان. حتی 1918 اسپانیایی ویروس آنفولانزا در نهایت پژمرده به فصلی H1N1 flu.”

در حالی که ما نمی دانیم مرگ و میر و یا سطح سرایت به “یخچال کامیون پارک شده در خارج از بيمارستان به ما بگویید که همه ما نیاز به دانستن: آن است که به مراتب بدتر از بد فصل آنفولانزا,” مک نیل می نویسد. چگونه این بیماری همه گیر به پایان می رسد بستگی به این ویروس کشنده, پزشکی, پیشرفت های, و چگونه افراد رفتار او می افزاید. “اگر ما با وسواس محافظت از خود و عزیزان ما بیشتر از ما زندگی می کنند. اگر ما دست کم گرفتن این ویروس در آن ما را پیدا کنید.” پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>