به واشنگتن دی سی وزن بازگشایی آفریقایی آمریکایی ها در پایتخت کشور بریس برای بدترین

منt فقط گذشته 7 صبح به عنوان Tavis کلینتون بهداشت کامیون را می کشد به توقف در یک کوچه در واشنگتن دی سی در محله پتورته آن خیابان های پوشیده شده توسط پیری rowhouses و گاه به گاه شیشه ای-و-فلزی gentrified تازه بدوران رسیده آپارتمان پیچیده است. 41 ساله و بهداشت خدمه ارشد که مانند دیگر اعضای سه تیم آفریقایی است آمریکا هدایت عظیم نارنجی شهرستان کامیون از طریق کوچه های باریک خود را در دهان تحت پوشش در یک پرستاره bandana. همکاران خود را انتخاب کردن و گرفتن یک زن و شوهر از چرخ سطل و چرخش آنها را در یک تمرین قوس بر روی مکانیزه بازو که راهنمایی رد به کامیون. این تیم سپس اسکیت سطل پشت هنوز آرام خانه و sprints به بعد مجموعه فرآیند له له زدن از طریق چهره خود را با ماسک در سابق مرداب اواخر بهار و گرما.

کارگران بهداشت مانند کلینتون نشان می دهد تا قبل از طلوع آفتاب خود را برای شروع 6 صبح شیفت بندی خود را در ماسک و دستکش و نئون و کت و جلیقه و یک-هیچ-زندانیان esprit de corps برای دریافت از طریق اگزوز شیفت از بین بردن قفل شده-پایین شهر را رد. خیابان ها شده اند خالیتر اما زباله های سنگین تر با بسیاری از ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. سه مرد خدمه بسته به کامیون کابین که در آن هیچ اجتماعی فاصله ممکن است. زمانی که کلینتون به خانه به همسر و پنج فرزند او اسپری های خود, لباس های خود را ضد عفونی و سپس مالش سخت در حمام قبل از رفتن در هر نقطه در نزدیکی آنها.

“این دشوار” هیلاری کلینتون می گوید. “من فقط باید به اعتماد به خدمه من که پس از ترک کار آنها در خانه هستند و آنها را از معاشرت چرا که آن را همه ما سلامت در یک بار.”

کلینتون و خدمه اش بخشی از نیروی کار ضروری است که نگه داشته در امریکا سرمایه در حال اجرا در طول همه گیر که اکثر آنها آفریقایی با توجه به این شهرستان است. این یکی از دلایل مقامات می گویند آفریقایی جامعه در اینجا شده است تا ضربه COVID-19: در حالی که آمریکایی های آفریقایی تبار را تا نزدیک به 47 درصد از ناحیه کلمبیا جمعیت و حساب برای 46 درصد از این شهر COVID-19 نفر از آنها نیز حساب برای بیش از 76 درصد از این شهر مرگ و میر.

در حال حاضر به عنوان منطقه مقامات وزن بازگشایی غیر ضروری کسب و کار به عنوان اوایل به عنوان جمعه آنها نگران آن سیاه و سفید و قهوه ای ساکنان که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این ویروس را تحمل فشار از موج دوم عفونت هنگامی که مردم ترک خانه های خود. شهردار واشنگتن دی سی موریل Bowser خود می داند که به هر دو بازگرداندن کسب و کار و به حداقل رساندن خطر سلامت به تا حد زیادی سیاه و Latinx کارگران انجام کار در این بیماری همه گیر را در مقابل خط. Latinx دوم بیشترین گروه در معرض خطر COVID-19 در ایالات متحده آمریکا; در منطقه آنها را تا 11 درصد از جمعیت این شهر و 25 درصد از عفونت. “شما نمی توانید برای باز کردن و موفق خواهد بود اگر مردم از ترس برای زندگی خود را” Bowser خود می گوید.

این ویروس مخربی بر منطقه کلمبیا سیاه جامعه به ویژه بازتاب گسترده تر الگو در سراسر ایالات متحده است. کشور های آفریقایی تبار تشکیل می دهند فقط 12.3 درصد از کشور اما حدود 26.3 درصد از COVID-19 موارد و 22.7 درصد از مرگ و میر با توجه به داده های CDC. (حداقل 30% از ایالت’ نتایج آزمون وارد شده توسط CDC موفق به ضبط نژاد.) میزان بالایی از بیماری های زمینه ای مانند دیابت و بیماری های قلبی همراه با طول کمتر-پرداخت شغل قرار داده اند بسیاری از جوامع آفریقایی آمریکایی در معرض خطر بیشتری از COVID-19 کارشناسان می گویند. اریب تلفات “را نور افکن اساسی نابرابری و اضافه بار که جوامع در طول تاریخ تا به حال برای مقابله با این کشور” رئیس جمهور سابق باراک اوباما گفت در مه 16 سخنرانی به صورت تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

تا این هفته واشنگتن را startlingly بالا نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار و میر کمک کرده است ایجاد یک شهر ملی outlier در آن اقامت-در-خانه سفارشات. در مارس 13, Bowser تمدید سی را به منظور ژوئن 8th, در حالی که تقریبا همه کشورهای دیگر نقل مکان کرد و به سمت نوعی از بازگشایی. او احتیاط ثابت prescient: منطقه دی سی شهری بيشترين رای مثبت COVID-19 آزمون در کشور در 22 مه فقط پیش از آخر هفته روز یادبود, با توجه به کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx. اما پس از تعطیلات Bowser خود به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که موارد بودند دوباره حذف و برخی از غیر ضروری کسب و کار می تواند شروع به باز جمعه و اگر این روند همچنان رو به پایین است.

Bowser توجه قرار داده و او را در تقابل با رئیس جمهور زندگی در محدوده شهر است که به طور فعال در ترغیب این کشور برای بازگشت به کسب و کار. او در تلاش است به یک پیاده روی دیپلماتیک خط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سی نیازهای بودجه فدرال به پل نزدیک به $725 میلیون دلار کمبود بودجه موجب افزایش اجتماعی-هزینه های رفاه و کاهش مالیات بر درآمد با توجه به همه گیر. اما او نمی sugarcoat این واقعیت است که او فکر می کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی مشرف به نیازهای برخی از آسیب پذیر ترین آمریکایی است. “وجود دارد این است که این نوع عاطفه محاسبه می افتد که شگفتی من,” او می گوید. “این نوع مانند” خوب این COVID که در کشتار مردم و اوه هست. آن را کشتار مردم سیاه و مردم فقیر و کارگران ضروری. اوه خوب است.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

“این مرگ است که در اطراف’

برای بسیاری از اوایل افزایش اعضای d. C. بهداشت خدمه COVID-19 آورده است هر دو یک حس تازه ای غرور در کار بسیار مهم و یک خزنده حس ترس. “عمومی بیرون می آید زمانی که آنها در حال آمدن از طریق کوچه ها بچه ها waiving در آنها می گوید:” ارل سیمپسون, 43, دیپلم, مدیر, d. C. مجموعه بدست آورد. “من فکر می کنم شهروندان واقعا ما که در خارج وجود دارد جمع آوری زباله و بازیافت.”

اما برخی از آنها در حال حاضر در سمت چپ این کار را از نگرانی برای ایمنی خود را. ترس از ویروس سوار یکی از شهرستان های طولانی در خدمت بهداشت کارگران موریس “تسویه حساب” مرد ملکه 72 به بازنشسته در نهایت در مارس 3, پس از او “50 سال و 7 ماه و 22 روز از خدمت.” او در آغاز کار فقط پس از مارتین لوتر کینگ ترور شد در ممفیس که در آن کشیش سفر کرده بود به حمایت از اعتراض های سیاه و بهداشت کارگران است. او می گوید: او هرگز از دست رفته یک هفته تا coronavirus زده. در حال حاضر او را نگران مردان جوان او مربی است که هنوز هم در کار است. “ما قصد داریم به برخی از مردم بیشتر می میرند قبل از همه این است که حل و فصل” ملکه می گوید. “و من فقط به امید و دعا که هیچ یک از اعضای خانواده و یا هر کسی که من می دانم که خواهد بود یک بخشی از این مرگ که رفتن در اطراف.”

COVID-19 طور نامتناسبی تحت تأثیر آفریقایی جوامع در سراسر ایالات متحده به دلایل مختلف. بسیاری از ساکن و کم درآمد و پر بسته بندی شده محله با تعداد زیادی از چند نسل خانه کمک می کند که گسترش این ویروس می گوید اسیایی, سلیمان معاون رئیس جمهور از نژاد و قومیت در مرکز آمریکا (CAP). دیگر عوامل عبارتند از: نوع اشتغال و عدم امنیت مالی خالص و از قبل موجود شرایط سلامت او می گوید:.

آمریکایی های آفریقایی تبار را تا حدود یک سوم از برخی از خدمات صنعت عمومی مواجه مشاغل مانند رانندگان تاکسی و مسافر با توجه به کلاه پژوهش است. که در بخشی به همین دلیل کمتر از یک پنجم آمریکایی های سیاه و سفید و کمتر از یک در شش Latinx آمریکایی ها قادر به کار از خانه سلیمان می گوید. و برای هر $10 معمولی سفید خانواده در بانک معمولی سیاه و سفید خانواده تنها دارای $1 با توجه به کلاه پژوهش است. “ثروت اجازه می دهد تا مردم را به پاسخ به این که غیر منتظره و اضطراری مانند COVID-19” او می گوید: “منابع شما می توانید در قرعه کشی پس از زمانی که شما در حال کشیدن یک چک است.”

وقتی که می آید به سلامت کلاه و تحلیل نشان می دهد که 28 درصد از مردم از رنگ بین سنین 18 و 64 در ایالات متحده و یا بیش از 21 میلیون نفر باید از قبل موجود شرایط مانند آسم و فشار خون بالا و بیماری های قلبی و دیابت است که می تواند آنها را در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید از COVID-19.

در واشنگتن دی سی, شهردار Bowser خود است که 47 می گوید: این ویروس شده است “کارآمد در برابر شرایط اساسی است که شما ببینید در جامعه آمریکا مانند دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی است.” او می گوید آن نیز آمار کسانی که نمی لوکس از ماندن در منزل و کسانی که در زندگی چند نسل خانواده هایی که در حال گرفتن بیشتر شلوغ به عنوان خانواده دو تا زمانی که آنها نمی تواند اجاره را به خاطر حقوق از دست رفته. “کمتر از مطلوب سلامت در تصمیم گیری های همراه با ناتوانی در جدا قرار داده شده است سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع حق در تیررس COVID-19,” Bowser خود می گوید.

دیگران می گویند انتقاد از آمریکایی های آفریقایی تبار برای انتخاب شیوه زندگی است که منجر به شرایط از پیش موجود بویش از سرزنش قربانی. واشنگتن پرجمعیت ترین سیاه محله متمرکز در بخش 7 و 8 در حال غذا بیابان می گوید: Doni کرافورد از DC سیاست های مالی موسسه تنها با سه سوپر مارکت های بزرگ در خدمت 160,000 مردم است. دهه نابرابر برنامه ریزی شهرستان نیز به بازی با خانه های سیاه و قهوه ای و اغلب جوامع واقع در بیشتر پر بسته بندی شده در محله و یا در نزدیکی انبار و یا مناطق صنعتی با توجه به منطقه بندی شیوه های 30 ساله مسکن مقرون به صرفه تحلیلگر می گوید. “هنگامی که شما زندگی می کنند نزدیک به یک سطل زباله سایت که اثرات منفی خود را به سلامت.”

همه این عوامل بیشتر پیچیده توسط یک تاریخی بی اعتمادی پزشکان احساس توسط بسیاری از اعضای آفریقایی جامعه می گوید: دکتر مایکل Fauntroy, 54, دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه هاوارد که مطالعات آفریقایی آمریکایی رفتار سیاسی. برای بسیاری از افراد که ریشه در بدنام تاسکیگی آزمایش او می گوید که آغاز شده و در سال 1932 هنگامی که غیر اخلاقی خدمات بهداشت عمومی آمریکا گفته محققان آمریکایی آفریقایی تبار مردان و در آنها از “درمان” بد خون,’ محلی اصطلاح مورد استفاده برای توصیف بیماری های مختلف از جمله سفلیس, کم خونی و خستگی” با توجه به CDC. به جای آنها مورد مطالعه قرار گرفتند که به عنوان سفلیس مصرف آنها و آلوده عزیزان خود بعد از درمان وجود داشت.

طولانی ظن و تعصب آمریکایی های آفریقایی تبار در ادامه به برخورد در مراقبت های بهداشتی مدرن سیستم — ساخته شده برخی از افراد تمایلی به دنبال کردن مراقبت. این همچنین بدان معنی است که می توان آن را سخت برای بیرون راندن بد اطلاعات Fauntroy می گوید مثل این شایعه در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر است که سیاه پوستان نمی گرفتن COVID-19. هوارد استاد دانشگاه به یاد می آورد با شنیدن این شایعه تکرار توسط یکی از بهترین دانش آموزان است. “من تقریبا از دست ذهن من” Fauntroy به یاد می آورد: “چون این فقط تنها غیر منطقی ترین چیز شما می توانید از فکر می کنم.”

‘Disregard برای زندگی سیاه و سیاه بدن’

شهردار Bowser خود است آگاه از آن تاریخ است. به عنوان آن مشخص شد که سی سیاه و سفید جامعه بود که ضربه سخت COVID-19 او رسیده به همکار آمریکایی های آفریقایی تبار از طریق trusted voice جلب دی سی اقامت سابق و بانوی اول میشل اوباما برای ضبط یک پیام که رفت به denizens از منطقه از طریق robocall و از طریق رسانه های اجتماعی در اواسط ماه آوریل است. این خواست غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه و توضیح داد که در آن مردم می توانند دریافت رایگان coronavirus تست. (یک اوباما سخنگو می گوید: او ثبت پیام های مشابه برای دیگر عمده آفریقایی شهرستانها و پخش در طول همه گیر نیز هست.) این robocall کمک درایو اعداد از مردم گرفتن آزمایش Bowser خود می گوید: قرار دادن منطقه در 10 صفحه متحده و یا مناطق از نظر مردم مورد آزمایش قرار سرانه با توجه به منطقه مدیر گروه پزشکی قانونی دانشگاه علوم دکتر جنیفر اسمیت.

اما موارد تاکنون خونتان در برخی از شهرستان ها را در محله های کم درآمد تا Bowser تیم شده است راه اندازی پاپ آپ سایت های که ارائه رایگان تست برای کارگران ضروری مردم در معرض خطر دسته بندی ها و یا افرادی که فکر می کنند ممکن است در معرض. در یک روز آفتابی شنبه در مارس 16, یک خط از نقاب ساکنان منتظر بعدی به همراه آزمایشگاه در نزدیکی یک مدرسه منشور در Brightwood یک محله در شمال غربی سی بود که یک بار خانه را به قبل از جنگ داخلی جامعه از آمریکایی های آفریقایی تبار. امروز آن را یک مقطع از Latinx و امهری خانواده است و واقع در منطقه چهار بخش است که بیشترین تعداد COVID-19 نفر در این شهرستان است.

خوان یک لوله کش ایستاده در خط برای دریافت تست به این دلیل رئیس خود را در بیمارستان با COVID-19. “من چهار فرزند در خانه,” او می گوید. “من باید مطمئن شوید که همه چیز خوب است.”

تاثیر اقتصادی COVID-19 مردم کم درآمد محله مانند Brightwood قرار دادن افراد در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت در سی مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند. خانه های که در حال حاضر تنگ در حال حاضر حتی شلوغ تر به حرکت خانواده ها در کنار هم به صرفه جویی در پول. “بسیاری از مردم شغل خود را از دست, و مردم است که هیچوقت از دست دادن شغل خود را از دست داده اند, ساعت, می گوید:” ماریا گومز, RN, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مری مرکز است که با ارائه پاپ آپ مرکز خدمات تست. برای صرفه جویی در اجاره خانواده در حال دو برابر شدن است. “بنابراین یک خانواده که در حال حاضر شلوغ بود در یک آپارتمان در حال حرکت است با یکی دیگر که در حال حاضر شلوغ است.”

چند بلوک دور در محله کشیدن اصلی ترین کسب و کار بسته دیگر از یک کفن و گاه به گاه از داروخانه یا فروشگاه مشروب. یکی از معدود باز کردن مغازه ها توسط السا اتیوپی جایی که السا Yirge 45 ساله و صاحب آثار پشت پیشخوان. شوهرش Beniam Belay استقبال رانندگان از بارگذاری بدون درز و Grubhub در روشن آفریقایی-نسخه قابل چاپ ماسک صورت به صدای یک اتیوپی صدای صابون اپرا بازی بر روی یک دیوار نصب تلویزیون.

او می گوید: کسب و کار بوده است 80 درصد از این بیماری همه گیر رسید. فقط قبل از COVID-19 کسب و کار اجاره طبقه بالا فضای بیشتری برای نگهداری جداول تا 40 مهمان. در حال حاضر آنها نمی دانند که چگونه آنها خواهیم پرداخت اجاره در پایان ماه. رستوران برای یک وام اعمال شود از طریق چک Protection Program (PPP) اضطراری فدرال برنامه طراحی شده برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک مبارزه تحت خاموش کردن. “ما شنیده هرگز به عقب بر ما درخواست وام” السا می گوید. وقتی پرسیده شد که چه چیزی آنها را انجام دهد او فقط ماندن یک تیره و تار نگاه در چهره خود را.

اقدامات محرک اقتصادی به معنای به قید وثیقه از کسب و کارهای کوچک مبارزه تحت stay-at-home سفارشات نداشته تاثیر بر اقلیت متعلق به کسب و کار است که طرفداران می خواهم برای دیدن با توجه به کرافورد و co-نویسنده Qubilah Huddleston تحقیقات برای DC سیاست های مالی موسسه. تنها یک چهارم از PPP وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه ها مثل اجاره در حالی که سه چهارم از کمک به ساختار به پوشش کارکنان حقوق. “بیش از 90 ٪ از کسب و کار در سراسر کشور در حال مالکیت انحصاری با کارکنان” کرافورد می گوید. این Latinx جامعه نیز مبارزه به گفته های اخیر لاتین تصمیم گیری های نظرسنجی که در بر داشت که 35 درصد از پاسخ دهندگان از دست داده بود با 29 درصد متعلق به یک کسب و کار کوچک است که در آستانه یا در حال حاضر رفته و 43 درصد تا به حال مشکل در ساخت اجاره.

اما برای مردم در پایتخت که به تماشای دوستان و همسایگان بیمار عجله به بازگشت به زندگی عادی لزوما پاسخ. درب بعدی برای تست, سایت کارول Lightfoot, 73 و برادرش جورج, 69, سازمان دیده بان همسایگان خط برای نزدیک به نیم مایل از ایوان جلوی خود را لایه برداری 1800s دوران ویکتوریا خانه, که در آن روز به میزبانی سالن برای اعضای بزرگ سیاه روشنفکران مانند W. E. B. Du Bois. زمانی که Lightfoots متوجه آنها می تواند برای آزمایش آنها به انتظارنشسته بودند تا هم به عنوان خواهر و برادر اشتراک گذاری یک میزبان از شرایط بهداشتی جدی از جمله دیابت و فشار خون و آسم.

Lightfoot اتحاد همدلی برای افرادی که درآمد از دست رفته در طول همه گیر اما تماس در درجه اول سفید معترضان او را در تلویزیون دیده می شود رد ویروس را “مسخره” و اضافه کرد که آنها می خواهم به احتمال زیاد احساس متفاوت “اگر آن را یک عضو خانواده یا دوستان خود که آمد با آن.”

به عنوان برگ برنده همچنان به فشار برای بازگشایی, در خانه, پوستر اند به نظر می رسد در تعداد انگشت شماری از سی پست های لامپ در سراسر منطقه است. “به زودی به شهر شما: مغلوب ساختن پیشی جستن خاتم” نشانه ها می گویند با یک تصویر از رئیس جمهور پوزخند بیش از باز کردن تابوت. این یک تصویر کلی از چگونه برخی از ساکنان منطقه مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر می گوید دیرین واشنگتن-بر اساس عمومی رادیو میزبان Kojo نامدی. بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار در اینجا ببینید نامتناسب تاثیر COVID-19 در جامعه خود به عنوان بخشی از یک گسترده تر الگوی غفلت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, او می گوید. “این مردم هستند که معتقد هستند که رئیس جمهور تهمت ندارد منافع فقرا و مردم از رنگ در قلب است. آنها فکر می کنند که رئیس جمهور تهمت ترجیح به خطا بر طرف عمده شرکت های بزرگ و بانک ها و کسب و کار جامعه.”

نامدی در حال حاضر 75 پیش بینی همه گیر تجدید حرکات برای برابری که برای اولین بار الهام گرفته از او برای سفر به آمریکا از گویان به عنوان یک دانشجو و به طور خلاصه پیوستن به انقلاب فکر حزب پلنگ سیاه. تحلیلگر سیاست Huddleston, 29, موافق است. “این فقط نشان دهنده بی توجهی به زندگی سیاه و سیاه و سفید بدن می گویند که ما می دانیم وجود دارد که خاص جوامع در حال نابود و ویران, اقتصادی, سلامت, عاقلانه, و غیره. اما ما هنوز در حال رفتن برای باز کردن به هر حال به این دلیل که نشان می دهد باید در,” او می گوید.

شهردار Bowser خود می بیند این بحران به عنوان یک فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای رسیدن به این ملت و این جامعه است. “اگر تا کنون یک محل که در آن ما واقعا می تواند در نگاه مخربی بر آمریکایی در این سی او می گوید:. “من فکر می کنم برگ برنده می شود که این مسئله ای است که او می تواند تکیه به برای آمریکایی های آفریقایی تبار. من نمی دانم اگر او می داند که چه جواب است.”

در Brightwood هیچ کس صحبت کردن در سیاست است. خوان و دیگر ساکنان ایستاده در خط برای دریافت تست شده هستند و فقط با تمرکز بر گرفتن از طریق این بحران مانند کلینتون در صبح زود بهداشت تغییر است. او ممکن است مجبور به خارج و کمک به مردم هر روز برای یک زندگی اما در زندگی خصوصی خود کلینتون می گوید او در حال برنامه ریزی برای اقامت از مکان های عمومی در حالی که برای. “شما باید انتخاب کنید. چه چیزی بهترین است ؟ اقتصاد ؟ ما نیاز به آن را به عقب با هم بنابراین مردم کار می کنند, اما شما همچنین باید امن باشد,” او می گوید. “آن را خارج وجود دارد.”

با گزارش توسط Chris Wilson

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>