به عنوان برگ برنده muses در مورد فرد G7 جلسه ترودو می گوید او را نگاه پیشنهاد اقدامات ایمنی ارائه شده

فرض کنید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار می شود یک اجلاس برای رهبران جهان هفت اقتصاد بزرگ — و هیچ کس آمد ؟

که قابل توجه و چشم انداز ظهور روز شنبه به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده mused در توییتر در مورد احیای طرح به میزبان G7 رهبران فرد در کمپ دیوید در ماه آینده به رغم مواج COVID-19 بیماری همه گیر.

تهمت که به ندرت نتواند شانس این روزها به ترویج آنچه که او صورتحساب را به عنوان بازگشت سریع از زندگی آمریکایی قبل از ویروس توییتی در مورد برگزاری این جلسه و یا در نزدیکی اصلی ژوئن 10-12 زمانی در معروف ریاست جمهوری عقب نشینی یک ساعت رانندگی در شمال پایتخت ایالات متحده.

“در حال حاضر که کشور ما است ‘انتقال به عظمت’ من با توجه به تغییر زمان G7 در یکسان یا مشابه تاریخ در واشنگتن دی سی در افسانه ای کمپ دیوید” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

“اعضای دیگر نیز آغاز خود باز گشت. این امر می تواند نشانه ای بزرگ برای همه عادی!”

ایالات متحده برنامه ریزی شده به بازی میزبان سالانه G7 در این سال دولت طرح اصلی برای استفاده از برگ برنده متعلق به دورال گلف رفت و آمد مکرر در میامی رها شده بود در پاییز گذشته بعد از منتقدان را متهم کرد که رئیس جمهور به دنبال سود خاموش نشست. پس از آن برنامه ای برای تشکیل جلسه در کمپ دیوید خنثی شد توسط COVID-19 اگر چه رهبران را جمع آوری ماه گذشته از طریق ویدئو کنفرانس.

تماشا کنید: ترودو پرسید: اگر او را به حضور G7 اجلاس سران در کمپ دیوید در فرد:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او در فکر برگزاری ژوئن G& اجلاس در فرد است. 0:53

یوهانا Maska سیاسی مشاور ارتباطات و مدیر عامل شرکت ارتباطات سازمان جهانی وضعیت اتاق بود که در خدمت به عنوان رئیس جمهور سابق باراک اوباما مدیر مطبوعات پیشبرد آخرین بار رهبران جهان — شناخته شده در آن زمان به عنوان G8 قبل از تعلیق روسیه — جمع آوری و در کمپ دیوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه برای مایل به reconvene اجلاس در فرد ممکن است به طور کامل سیاسی با توجه به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر اما Maska گفت که او معتقد است که او کشنده جدی در مورد آن.

“این چیزی است که موجب یک فرد در تعامل شما می توانید انتقال رهبری است که شما نمی توانید, شما می دانید اگر شما یک رکورد زوم. آن را بسیار متفاوت و پویا” او گفت:.

“او می خواهد برای انتقال است که ما می توانیم باز کردن. مشکل این است که او فکر کرد که او تعطیل کردن عملیات. این بیماری همه گیر در واقع تعطیل عملیات و ما حل نشده برای این بیماری همه گیر از آنجا که ما فاقد جهانی رهبری است.”

نخست وزیر جاستین ترودو در مورد چشم انداز روز شنبه گفت او از ایده G7 رهبران صرف زمان با یکدیگر حتی در مجازی بر اساس. او noncommittal بر اساس این ایده از جلسه چهره به چهره است.

“ما در حال رفتن به نیاز به نگه داشتن صحبت کردن در مورد نه فقط چگونه ما را دریافت کنید از طریق این COVID-19 همه گیر اما چگونه ما بازگرداندن اقتصاد جهانی به خود حق فعالیت” ترودو گفت.

“ما قطعا نگاهی به آنچه در ایالات متحده آمریکا است که پیشنهاد به عنوان میزبان G7 برای دیدن چه نوع از اقدامات را در جای امن نگه داشتن مردم چه نوع از توصیه های کارشناسان در حال دادن نظر چگونه است که ممکن است تابع.”

خواهد رهبران نشان می دهد ؟

که G7-صحبت برای یک ‘نه’ پیشنهاد کالین رابرتسون سابق کانادا دیپلمات که می آموزد امور خارجه در دانشگاه کارلتون و به عنوان معاون رئیس جمهور در کانادا امور جهانی موسسه.

“او را به یکی از به ریختن آب در آن شما می خواهید به نگه داشتن رابطه مناسب فرم, اما زمانی که فشار می آید به پرتاب من فقط نمی دیدن هر یک از دیگر رهبران موافقت با آن” رابرتسون گفت.

“من فکر می کنم همه چیز را با سیاست داخلی و ربطی به سیستم بین المللی به جز بیشتر به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات جاه طلبی در نوامبر است.”

تماشا کنید: نخست وزیر جاستین ترودو کامل کنفرانس خبری برای مه 20:

نخست وزیر جاستین ترودو برگزار روزانه خود را COVID-19 جلسه و در زمان خبرنگار سوال خارج Rideau کلبه در چهار شنبه, مه 20. 34:17

برت Bruen سابق اوباما-دوران دیپلمات است که رئیس جمهور و بنیانگذار جهانی وضعیت اتاق آژانس بود بلانت وقتی پرسید که آیا او فکر کرد که یک فرد در نشست ماه ژوئن امکان پذیر شد.

“من فکر نمی,” او گفت: “نه من فکر می کنم بسیاری از رهبران دیگر خواهد آمد.”

همواره هماهنگ با دقت بالا در امور امنیت است که شامل نه تنها بی شماری اجرای قانون و راز پرسنل خدمات و همچنین به عنوان وسیع سیاسی entourages بلکه حساس و مهم دولتی در علاوه بر این به رهبران خود Maska گفت.

همراه با کانادا و آمریکا و آلمان و فرانسه و ژاپن G7 نیز شامل ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی سخت ترین ضربه COVID-19 و همچنین انگلستان که در آن نخست وزیر بوریس جانسون صرف بیش از دو هفته دفع ویروس از جمله چندین روز در بخش مراقبت های ویژه. وسوسه انگیز سرنوشت او گفت: ممکن است بالا در فهرست اولویت خود را.

“کسانی از ما که گفته شده به پناهگاه در محل-ما قرار بود فقط با خانواده های ما درست است ؟ ما قرار است به موجود با گروه ما از مردم” Maska گفت. “هنگامی را که گروهی از مردم کسانی هستند که منجر پیشرو در اقتصاد جهان است که بسیار خطرناک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>