به عنوان همه گیر شدت جمهور بالند

آیا رئیس جمهور تهمت فکر می کنم او هنوز هم ستاره از یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد ؟

این COVID-19 مرگ و میر در امریکا همچنان به کوه. یکشنبه, تعداد ایستاده بود در بیش از 2400 — اما رئیس جمهور در زمان کمی توجه داشته باشید. به جای او مشغول متفاوت و با مجموعه ای از اعداد: رأی تلویزیون.

در یک سری از توییت تهمت ادعا به نقل از نیویورک تایمز در مورد مخاطبان تنظیم به روزانه خود را همه گیر جلسات مطبوعاتی.

توییت بسیار گمراه کننده است. به نیویورک تایمز هم گزارش می دهند که مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات هستند رتبه بندی آمار — اما آن را نیز هشدار داده است که روزنامه نگاران و کارشناسان بهداشت عمومی در نظر گرفته شده این یک “چیز خطرناک” به دلیل جریان ثابت از “بیمار مطلع گمراه کننده و یا کاملا اشتباه” نظرات گردند و از رئیس جمهور ، دقیقا نه تاکید.

اما تهمت توييتها نیز به عنوان جیمز Fallows از اقیانوس اطلس اشاره کرد یکشنبه, تظاهرات از “ممنوعیت کامل.”

در حالی که پزشکان و پرستاران در سراسر کشور مبارزه با بیماری همه گیر به نقطه خستگی در حالی که هزاران نفر از خانواده های غمگین برای عزیزانشان را از دست داده و در حالی که ده ها هزار نفر بیشتر مبارزه از طریق بیماری رئیس جمهور ایالات متحده است که به دنبال یک آینه درخواست آن به او اطمینان دهم که او منصفانهترین از همه آنها را.

شرم آور است. حتی تهمت معمول مدافعان شگفت زده به نظر می رسید خود را نابجا و رتبه بندی وسواس. “چرا زحمت به صدای جیر جیر در مورد این از همه چیز؟” فاکس نیوز’ بریت هیوم توییتی.

ما می دانیم که پاسخ به این سوال است. این رئیس جمهور است که بی وقفه خود شیفته, مردی که اشتیاق موردتوجه بالاتر از همه چیز. ما شناخته شده اند و این پس از سال 1980 زمانی که او گل رز به شهرت ماشین پرس یا نام خود را در هر ساختمان کازینو و کسب و کار است که آن را داشته باشد. ما آن را می دانستند که او parlayed اولین طلاق به یک خزنده پیتزا تجاری. ما آن را می دانستند که او رفت و در هوارد استرن نشان می دهد بحث — و حتی بیشتر creepily — در مورد دختر خود را به نظر می رسد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است یکی از کسانی که بچه ها که معتقد است هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان تبلیغ بد. برای چندین دهه این صفت بود به سادگی لوده وار. اما او این است که رئیس جمهور در حال حاضر او تغییر نکرده است و حتی در صورت یک بیماری همه گیر ravaging زادگاه خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی است که تنها بخشی از مشکل است. بخش دیگر این است که او آشکارا فاقد هر گونه حس تاریخ.

رئیس جمهور جهل در مورد گذشته آمریکا — و disinclination به یاد چه او نمی داند — به خوبی مستند شده است. نتیجه این است که او به طور مداوم را شگفت زده کرد با این روال چالش های است که با ملت ، در طول چند سال گذشته او تأکید کرده است که “هیچ کس نمی دانست” چقدر پیچیده مراقبت های بهداشتی سیاست می تواند یا این که آبراهام لینکلن یک جمهوری خواه بود یا که آنفولانزا یک بیماری کشنده. او در اشتباه است البته. بسیاری از مردم این چیزها را می دانستند.

تهمت جهل از تاریخ نه تنها او را محروم از توانایی یادگیری از و در مورد رهبران که باید در مواجهه با چالش های بزرگ در گذشته است. آن را نیز انکار می کند او را از این دیدگاه مورد نیاز برای درک و یا شاید حتی به مراقبت که تاریخ قضاوت خواهد کرد او یک روز. ترین رئیس جمهور باید یک حس دفتر بیضی تاریخچه و عمل را با یک چشم به سمت ترک میراث خود را. توییت خود لاف زدن در مورد تلویزیون خود را رتبه بندی در میان همه گیر تنها اضافه کردن به توده ای از شواهد که این رئیس جمهور در زندگی ابدی در حال حاضر مایل و یا قادر به بلند مدت یا میان مدت از نظر عواقب ناشی از اعمال خود. فردا مورخان نمی معطل شدن طولانی در مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی — به جز شاید به عنوان یک کلید برای درک شکست خود در طول coronavirus بحران است.

رئیس جمهور با تعهدات به چیزی بیش از خود او نفس نمی خواهد که زمان یا تمایل به سنجاق سینه علنی در مورد تلویزیون خود را رتبه بندی. یک رئیس جمهور با یک چشم بر تاریخچه استفاده نمی عصر-تعریف بحران به مقایسه خود را به لیسانس یا نخست-زمان طنزهای تلویزیونی. رئيس جمهور با هر حس واقعی از “عظمت” را در آرزوی به چیزی بزرگتر و بهتر است.

متاسفانه برای بیمار و در حال مرگ آمریکایی ها رئیس جمهور ما نمی مراقبت در مورد هر یک از آن. او فقط در مورد مراقبت دیده و ستایش.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>