به عنوان Dirtbag چپ می رسد سه شنبه زمین تغییر زیر پای خود را

این احساس مانند Dirtbag چپ رو اشتباه زمانی که آنها را تشویق می کردند تجاري تله خانه ستاره ویرژیل تگزاس پیروزی, صدای جیر جیر موش “حالت: خاتمه یافته” در روز یکشنبه نمی آن ؟

فرض بر این است که شما را در درک هر چه شما فقط به عنوان خوانده شده — اما این چیزی است که آن را به می آیند و این مهم به دلیل سیاست آمریکا تغییر زیادی پس از یکشنبه.

این Dirtbag چپ است که چگونه بسیاری از هوشمندانه مبتذل فعالان سیاسی چپ مفتخریم برای توصیف خود را—فقط به عنوان تهمت حامیان آغوش “deplorables” لقب در سال 2016.

تجاري خانه دام یک پادکست محبوب با سوسیال دموکرات ها و ویرژیل تگزاس است که در میان آن میزبان. آنها شدید حامیان سناتور. برنی ساندرز در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی برای رئیس جمهور ایالات متحده, و آنها خواب اصطلاح Dirtbag چپ.

“موش” در تگزاس را صدای جیر جیر است که چگونه آنها می خواهم به اشاره به سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg که روز یکشنبه اعلام کرد خروج خود را (از این رو “رت حالت: خاتمه یافته”) از این مسابقه است.

که به دنبال سقوط میلیاردر تام Steyer انتخاباتی و قبل از خروج از سن. ctq.

این Dirtbag چپ در میان سخت ترین هاردکور ساندرز حامیان و, به طور طبیعی, شدید مخالفان از همه ساندرز رقبا. که در تعقیب آنها به خصوص لذت می برد excoriating این صدای تیز و تند-بچه-خارج از هیچ جا نامزد “شهردار پیت” و تحقیر او را به عنوان یک corporatist دست نشانده و مردمی ساختگی ، k.یک. یک موش.

ظاهرا تگزاس نمی بینم که پایان Buttigieg کمپین می تواند طلسم فوری مشکل برای Dirtbag چپ پروژه انتخاب ساندرز — یا که خبر بد تر ممکن می رسند فقط جلوتر از شنبه: Klobuchar و Buttigieg تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای نامزدی. بیشتر کشورهای نگه مقدماتی روز سه شنبه از هر روز دیگر در این انتخابات چرخه.

اما تمام کسانی که در مبارزات — توسط Steyer, Buttigieg و Klobuchar شد بخش مهمی از Dirtbag چپ را divide-and-conquer استراتژی برای انتخاب Sanders. به همین دلیل گونه های برامده همه کلاه هیجان از “موش حالت: فسخ” در مورد Buttigieg به نظر می رسد در بهترین حالت نارس اگر نه یک اشتباه.

سناتور. برنی ساندرز استقبال هواداران در یک کمپین تجمع روز شنبه در سالت لیک سیتی. جناح چپ پادکست تجاري دام, خانه, شدید حامی Sanders, تشویق پیت Buttigieg خروج از مسابقه. (جورج فری/آسوشیتد پرس)

در حالی که خود @VirgilTexas حساب توییتر بلافاصله با سرگرم کننده memes, GIFs and سنجی داده ها نشان داد که ساندرز به عنوان شماره 1 انتخاب دوم برای بسیاری از Buttigieg حامیان یک پیرو خواسته مهم ترین سوال: چگونه این کمک به مبارزات انتخاباتی جداگانه از بایدن و سابق شهردار نیویورک و multibillionaire مایک بلومبرگ?

ما در مورد برای دیدن. وجود خواهد داشت 1,357 نمایندگان به تقسیم تا امروز سه شنبه; در آن طول می کشد 1,991 به پیروزی اکثریت در جولای کنوانسیون. آنچه ما می دانیم این است که چگونه نامزدها divvy تا نمایندگان متفاوت به نظر می رسد در حال حاضر از آن از چند روز پیش به دلیل وجود دارد در حال حاضر کمتر از نامزدها.

در واقع از آنجا که هر نامزد باید حداقل آستانه 15 درصد حمایت در دولت و یا در یک منطقه در دولت به نفع هر نمایندگان این Steyer, Buttigieg و Klobuchar برداشت ممکن است به معنای بایدن و بلومبرگ واجد شرایط برای نمایندگان که در آن آنها قبلا ندارد.

در هر صورت بسیار تغییر کرده است فقط در چند روز.

چهارشنبه گذشته بلومبرگ ساخته شده دوم خود را unspectacular ظاهر در بحث بخشی از نامزدی مجلل تعمیق شک و تردید در مورد اینکه آیا او به اندازه کافی بازی به ضرب و شتم ساندرز اجازه دهید به تنهایی ضربت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

در شنبه بایدن در نهایت گل اول ابتدایی پیروزی از تمام عمر خود را — این سومین انتخابات ریاست جمهوری — درآمد بالا-ولتاژ بلوز-کابل شوک کردم که مبارزات انتخاباتی خود تنفس دوباره. پیروزی در نژادی متنوع کارولینای جنوبی بود به اندازه کافی قانع کننده است که آن را وسوسه انگیز دموکرات ها را به نگاهی دیگر آیا بایدن ممکن است “یک” پس از همه.

پیت Buttigieg چپ و شوهر تصفیه و تزکیه Buttigieg پاسخ به مخاطبان پس از اعلام روز شنبه از پایان مبارزات انتخاباتی در, South Bend, Ind. روز دوشنبه Buttigieg پیوست سابق نامزد ctq در حمایت بایدن. (مایکل Caterina/South Bend تریبون/آسوشیتد پرس)

هر دو این وقایع بود که میان به تصمیمات Steyer, Buttigieg و Klobuchar به رها کردن و پاک کردن منطقه برای بایدن و بلومبرگ. که آیا آن را هماهنگ نیست در حال حاضر برای عموم شناخته شده است. اما وجود دارد نیز آتش زا, گزارش از یک مکالمه بین رئیس جمهور سابق باراک اوباما و Buttigieg — و شاید دیگران است.

آن همه به نظر می رسد برای اضافه کردن به دموکرات ها در نهایت پذیرش است که چه آن را به هر گونه شانس توقف ساندرز است که یک باند-تا — یکی برای همه و همه برای یکی — در برابر ساندرز ماشین.

پس زمینه بالابر در یک لحظه بسیار مهم شاید این آخرین لحظه ای حیاتی است. چگونه مسابقه گستراند می تواند تصمیم گرفت در حال حاضر.

این بالابر دقیقا همان چیزی اتفاق نمی افتد زمانی که جمهوریخواهان در تلاش بودند تا بفهمند که چگونه برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن مارس نامزدی خود را در سال 2016. سناتور جمهوریخواه تد کروز و مارکو روبیو رژیم صهیونیستی است. جان Kasich و هرگز-انتخاب بن کارسون همه به امید خود را برای سه شنبه به جای متحد در پشت یکی از آنها را در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

که است که می گویند چنین برنامه ای موفق خواهد شد در توقف ساندرز در حال حاضر. اما اگر آن را ندارد که به احتمال زیاد باید مجموعه خود را از thunderously تفرقه عواقب.

بایدن دارای شتاب اما بلومبرگ گفته است باید خود را خریداری یک زمین بازی در برخی از کشورها — به علاوه در اوایل رای دهندگان که رفت به نظر سنجی هفته پیش از دست رفته دیدن او سقوط تخت دوباره در آخرین بحث است.

سناتور. الیزابت وارن صحبت می کند به حامیان on Feb. 29 در هوستون. وارن ظاهرا تلاش در همه جا از جمله خانه اش در ایالت ماساچوست است. (مایکل Wyke/آسوشیتد پرس)

سناتور. الیزابت وارن ظاهرا تلاش در همه جا از جمله خانه اش در ایالت ماساچوست است.

هنوز هم وجود دارد چیزی در مورد Sanders, 78 ساله “به فیدل کاسترو خود را به دلیل” سناتور ورمونت با دو استنت و حمله قلبی که این باعث می شود او توانمند است. او دارای این مزیت در نظر سنجی های افکار عمومی و قوی زمین تیم در بزرگ نماینده متحده به ویژه کالیفرنیا.

به علاوه او ارائه شده است چیزی باقی مانده درست به جز وارن نیست: تغییر اساسی نه فقط بازگشت به زندگی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن.

شانس خود را در برنده شدن در حال ناگهان باریک اما هنوز هم باریک. او در ادامه به بهترین شانس برنده شدن بیشتر نمایندگان به خصوص پس از بیش از یک میلیون رای ریخته شد در رای گیری اولیه قبل از بالابر در این زمینه است.

بنابراین نمی دهد تا در عین حال بر این احتمال است که پاییز سال خواهد طلیعه چیزی بودن در یک انتخابات مرحله نهایی مسابقات تند و زننده به اندازه کافی شایسته WWE: Dirtbag چپ در مقابل deplorables.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>