به عنوان رئیس جمهور تهمت ریل مقابل پست الکترونیکی-در رای گیری بسیاری از مشاوران ارشد خود را بارها و بارها از آن استفاده

(واشنگتن) — یک و نیم دوجین مشاوران ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها رای داده شده توسط پست الکترونیکی با توجه به انتخابات سوابق به دست آمده توسط آسوشیتدپرس ، undercutting رئیس جمهور استدلال که این عمل منجر به تقلب گسترده در ماه نوامبر.

این مشاوران عبارتند از بتسی DeVos, وزیر آموزش و پرورش که دائم رای گیری غایب وضعیت در ایالت میشیگان. براد Parscale تهمت را مدیر کمپین رای دادند غایب در تگزاس در سال 2018 و نمی, رای گیری در انتخابات پارلمانی دو سال پیش زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن نام در انتخابات.

دو دیگر ارشد تهمت کمپین مقامات — افسر ارشد عامل Michael Glassner و معاون مدیر کمپین لایحه Stepien — بارها و بارها رای داده شده توسط پست در نیوجرسی. و نیک Ayers ارشد کمپین مشاور که قبلا رئیس ستاد معاون رئیس جمهور مایک پنس رای داده است از طریق پست در گرجستان پس از 2014.

در اکثر انتخابات سال رای دادن با پست عادی رویداد. اما در این سال متفاوت است چرا که مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر تلاش های دولت برای گسترش دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان یک جایگزین برای انتظار در خط در حوزه های رأی گیری در طول یک بیماری همه گیر. او معتقد است که بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب و روز دوشنبه هشدار داد که کشورهای خارجی می تواند چاپ برگه های رای.

که برخی از کارشناسان می گویند که یک استاندارد دوگانه است که به مقدار رای دهندگان سرکوب.

“این مردم هستند که با استفاده از آن کاملا قانونی است — از حق خود برای رای دادن غایب” گفت: Trevor پاتر رئیس حزبی کمپین مرکز حقوقی که قبلا به عنوان یک مشاور عمومی در هر دو جان مک کین جمهوری خواه ریاست جمهوری در مبارزات انتخاباتی. “اما آنها نمی خواهید افراد دیگر به انجام چیزی مشابه به همین.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود رای دادند از طریق پست در فلوریدا اولیه در اوایل این سال است. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany دارای یک تاریخچه طولانی از رای گیری از طریق پست است که دقیق در سال های اخیر اخبار. و دادستان کل ویلیام Barr که همچنین نگرانی در مورد عمل رای غایب در ویرجینیا در سال 2012 و 2019 واشنگتن پست قبلا گزارش شده است.

تیم Murtaugh این تهمت کمپین ارتباطات مدیر در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران که رای داده شده توسط ایمیل. در بیانیه ای گفت: یک وجود دارد “تفاوت گسترده ای بین رای گیری غایب توسط ایمیل زمانی که شما نمی توانید به پای صندوق های رای در روز انتخابات در مقابل هر پستی ثبت نام رای دهندگان انتخابات حتی کسانی که نمی درخواست یکی است.”

در میان همه گیر برخی متحده — اداره توسط هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا — ارسال برنامه ها به صورت غیابی به رای دهندگان و نه آراء خود را. شش متحده را ارسال برگه های رای در ماه نوامبر. دیگران در حال مصرف کمتر چشمگیر مراحل.

“رسانه ها فکر می کند که آنها در حال بازی ‘gotcha’ توسط هدفمند نادیده گرفتن است که تفاوت” Murtaugh ادامه داد. “رای دهندگان رول بدنام هستند برای داشتن بد آدرس خود را و یا حتی مثال مرده مردم به عنوان فعال رای دهندگان.”

کمپین کاهش یافته است به تهمت و مشاوران که رای های ایمیل موجود برای مصاحبه.

Coronavirus دارای طرح میتوانست مقدماتی در سراسر ایالات متحده در این سال منجر به تعویق انتخابات کمبود نظرسنجی کارگران سازندگان: برخی از رای گیری مکان و ساعت-صف های طولانی در برخی از که مانده اند باز است. که مطرح دموکراتیک ترس است که مشابه عوارض در ماه نوامبر می تواند تغییر نتیجه مسابقه بین تهمت و دموکراتیک چلنجر جو بایدن.

جاستین, Clark, برگ برنده های کمپین را بالا دادستان گفت: جمهوری خواهان در طول یک جلسه در ویسکانسین در سال گذشته که ایران متکی بر رای دهندگان سرکوب به توان رقابتی در نوسان متحده در حالی که خواستار به “شروع به جرم بازی کمی” با توجه به ضبط که قبلا به دست آمده توسط AP.

در حالی که موارد تقلب انتخابات نادر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کشف و ضبط اخیر اخبار جزئیات چگونه یک فیلادلفیا انتخابات قاضی به تازگی التماس کرد گناه را به چاشنی صندوق های رای در ازای رشوه بین 2014 و 2016.

در تگزاس که در آن Parscale رای دادند از طریق پست در سال 2018 وجود دارد سفت absentee ballot قوانین نیاز به یک فرد به بیش از 65 معلول یا خارج از شهرستان که در آن آنها در حال ثبت نام در رای گیری اولیه و همچنین در روز انتخابات.

Parscale در هوستون برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Oct. 22, 2018, روز رأی گیری آغاز شد و در سن آنتونیو که در آن او زندگی می کردند در آن زمان با توجه به سوابق و چند توییتهایی او فرستاده می شود. روز بعد از او امضا, بیانیه ای از محل اقامت که ارائه شد به شهرستان های انتخاباتی برای روشن کردن آدرس خود را. هنوز معلوم نیست اگر او سفر به سن آنتونیو که در آن حضور او را رد صلاحیت او از رای گیری غایب.

تگزاس دیوان عالی کشور حکم داده است که ترس از ابتلا به کروناویروس را ندارد رای دهندگان واجد شرایط برای شرکت در رای گیری از طریق پست.

Parscale اذعان کرد مشکل او مواجه مصاحبه غایب رای گیری در سال 2016 زمانی که نبود قادر به رای دادن.

“من در نیویورک کار به انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مواجه می شوند یک سری از مشکلات دریافت absentee ballot از تگزاس و از دست رفته مهلت” Parscale در بیانیه ای گفت به رادیو فردا که برای اولین بار گزارش شده است که او رای نیست که در آن سال. “فقط بیشتر ثابت می کند که رای توسط ایمیل است نه بی عیب و نقص راه حل دموکرات ها و رسانه ها تظاهر آن است.”

DeVos, وزیر آموزش و پرورش مبنی غایب در همه اما سه میشیگان انتخابات در طول دهه گذشته با توجه به سوابق. تهمت و تهدید در ماه گذشته به خودداری از بودجه فدرال پس از میشیگان دموکراتیک دولت فرستاده خواهد شد absentee ballot برنامه های کاربردی برای ثبت نام رای دهندگان.

DeVos’ خانواده اهدا کرده است میلیون ها دلار به حزب جمهوری خواه باعث می شود از جمله گروه هایی که در حال حاضر بخشی از یک نبرد در دادگاه مبارزه برای محدود کردن گسترش رای توسط ایمیل.

Glassner و Stepien باید هر دو رای دادند و بارها و بارها از طریق پست در نیوجرسی که در آن Glassner رای داده است غایب چهار بار پس از سال 2016. که شامل یک انتخابات عمومی رای گیری که رد انتخابات در سال 2019. Stepien رای داده است هفت بار از طریق پست پس از سال 2006 این سوابق نشان می دهد.

برخی از جمهوریخواهان سوال حکمت از تهمت ضد رای-با-ایمیل استراتژی است.

سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ریج یک جمهوری خواه گفته است که “غیرسازنده است.”

“شما رئيس جمهور وقت ایالات متحده است. شما باید یک قلدر منبر تو این جنگ عظیم قفسه سینه و شما رو بزرگ, الکترونیکی, زیر,” او گفت:. “چرا شما نه آنها را تشویق به رای شماره یک و می گویند خوب اگر شما نمی توانید به انتخابات به هر دلیل مطمئن شوید که شما با پر کردن که غایب رای گیری و رای دادن برای من؟”

___

آسوشیتد پرس نویسنده الکساندرا Jaffe کمک به این گزارش از واشنگتن است.

تماس با ما در [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>