به عنوان رئیس جمهور تهمت سران هند و آمریکا در تلاش برای ایجاد یک معامله تجاری بین دو کشور

(واشنگتن) — آمریکا لبنی کشاورزان قرار زیرند و داروسازان بوده است مشتاق به هند و جهان هفتم-بزرگترین اقتصاد اما

توسط PATRIS-FUN در 3 اسفند 1398

(واشنگتن) — آمریکا لبنی کشاورزان قرار زیرند و داروسازان بوده است مشتاق به هند و جهان هفتم-بزرگترین اقتصاد اما سخت به نفوذ colossus از 1.3 میلیارد نفر است.

به نظر می رسد مانند آنها باید صبر کنید.

مذاکرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دهلی نو در نظر گرفته شده برای ایجاد حداقل متوسط معامله در زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار که دوشنبه آغاز می شود به نظر می رسد به fizzled. محرومیت برخی از آخرین لحظات روش نمایشی — همیشه ممکن است با مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید — آمریکا-هند پیمان تجارت است و ماه دور اگر نه دیگر.

"من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته. "من نمی دانم اگر آن را انجام خواهد شد قبل از انتخابات اما ما باید یک معامله بسیار بزرگ با هند است." ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر است. 3.

در حال حاضر این شکست برای رسیدن به یک معامله با وجود فشار از نزدیک شدن به قله ممکن است منعکس کننده نه آنقدر تفاوت بین تهمت و نارندرا نخست وزیر هند به عنوان شباهت. هر دو مردان شدید ملی گرایان که به نفع حفاظت از تولید خود را بیش از باز کردن بازارهای خود را به رقابت خارجی.

"شما دو رهبرانی که به دنبال تجارت بسیار به عنوان یک بازی با حاصل جمع صفر" گفت: Richard Rossow متخصص در ایالات متحده-هند روابط در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

طولانی برای بدنام بالا موانع تجاری و دست و پا گیر و بوروکراسی هند تا به حال طی دو دهه یا سه دهه است به آرامی اصلاح و باز کردن اقتصاد آن است. تحت مودی که روند وارونه شده است.

به عنوان یک کسب و کار و اصلاح طلب وی در سال 2014 مودی است به طور فزاینده تبدیل حمایتی مطابق با مغلوب ساختن پیشی جستن "امریکا اول" به عنوان مثال با "هند" اولین بار سیاست های خود را.

"ایالات متحده رفتار در تجارت جلو تحت فشار قرار دادند هند در جهت مخالف آن ما می خواهم آن را به" ادوارد Alden ارشد در شورای روابط خارجی گفت که جمعه است.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن اول اعمال شد به برداشت از 12 کشور آسیا و اقیانوس آرام پیمان تجارت آزاد مذاکره با دولت اوباما. به طور مشابه مودی در سال گذشته رها شده و دیگر Pacific Rim توافقنامه تجارت نگران است که هند خواهد بود غرق واردات چین.

مودی ممکن است حتی بیشتر حساس در مورد افشای شرکت های هندی به خارجی رقابت زیرا این کشور در یک رکود اقتصادی. صندوق بین المللی پول ماه گذشته کوچک پشت آن انتظار برای رشد هند در این سال به 5.8% از 7 درصد آن را به حال انتظار می رود در ماه اکتبر. هند شرکت وام در تلاش برای جمع آوری بدهی های بد را کاهش اعطای وام در نتیجه فشار مصرف کنندگان هند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشدید فشار بر هند در سال گذشته با انکار برخی از محصولات خود ترجیحی معاف از ورود به بازار آمریکا. در اثر این حرکت در افزایش تعرفه ها در واردات هند.

دولت است و اذیت توسط کسری در تجارت کالا با هند که در سال گذشته رسیده $23.3 میلیارد دلار است. دفتر نماینده تجاری ایالات متحده در سال گذشته استدلال کرد که هند تا به حال موفق به ارائه تضمین که آن را به ایالات متحده محصولات "عادلانه و معقول دسترسی" به بازارهای آن است.

این تفکر بود که هند را به امتیازات به دست آوردن مجدد آن معاف از مزایای. اما هند نشده به همراه داشت و در عین حال.

"ما امیدوار بود که هند با پاسخ کمی بیشتر ضرورت" گفت: Roger Murry ارشد مشاور سیاست در قانون شرکت Akin Gump Strauss Hauer & Feld.

مذاکرات تجاری آمریکا نماینده رابرت Lighthizer و هند تجارت وزیر Piyush Goyal به نظر می رسید به پیشروی تا حدود یک هفته پیش. در عین حال آنها موفق به پل تفاوت های خود را.

"من فکر می کردم آنها می شده اند قادر به متوقف کردن یک مینی معامله گفت:" صفیه Ghori-احمد هند متخصص در شرکت مشاوره McLarty همکاران. "به نظر می رسد وجود دارد بسیاری از مسائل مهم."

یک محرک است که فقط به عنوان مذاکره کنندگان در تقلا بودند تا در نتیجه توافق هند در این ماه ساخته شده یکی دیگر از تلو تلو خوردن به سمت حمایت از تولیدات داخلی. آن را صادر بودجه سالانه است که افزایش مالیات واردات در همه چیز از پنیر به کفش به اسباب بازی سه چرخه.

دو طرف همچنین squabbled بیش از دسترسی به هند لبنی در بازار است. عمدتا هندو در کشور هند, ممنوع, در, مذهبی, زمینه, لبنی واردات است که آیا مشتق از گاو که مطرح شده در رژیم غذایی گیاه خواران. ایالات متحده در صنایع لبنی معتقد است که چنین محدودیت های علمی غیر ضروری و سنگین.

دولت شکایت کرده و بیش از حد در مورد هند محدودیت های وارداتی دستگاه های پزشکی. در سال 2017, هندی, مقامات اعمال کنترل قیمت کرونر استنت و پروتز زانو وادار به شرکت های آمریکایی برای فروش این محصولات در از دست دادن.

ایالات متحده مشروب هم یک خطر بزرگ تر باز اقتصاد هند. هند تا کنون بزرگترین بازار جهان برای ویسکی. در سال 2018 هندی مصرف کنندگان ازطریق نزدیک به 1.7 میلیارد لیتر ویسکی به ارزش 25 میلیارد دلار حسابداری برای نیمی از جهان را مصرف و نوشیدن آمریکایی توسط یک عامل از سه با توجه به millward brown. اما در مواجهه با 150% تعرفه های وارداتی ارواح ایالات متحده مشروب فروخته شده فقط 7 میلیون دلار ارزش ویسکی به هند در سال 2018 با توجه به آب مقطر ارواح شورای, ایالات متحده است.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

"شکی وجود ندارد که هند تبدیل شده و حمایتی طی دو تا سه سال" گفت: دانشگاه کلمبیا Arvind Panagariya سابق دولت هند رسمی و متخصص اقتصادی هند سیاستگذاری. "و این است که قطعا ساخت مسائل دشوار تر با سخت شدن هند موقعیت دارد."

هنوز مودی قرار می دهد ارزش بالا در یک همکاری استراتژیک با ایالات متحده به خصوص در این صورت به طور فزاینده ای قاطعانه چین است. به این دلیل است که او ممکن است مایل به تجارت امتیازات برای قویتر کردن روابط با واشنگتن است.

"من خوشبین باقی می ماند در مورد توافق در موعد" Panagariya گفت.

اما Sadanand <url> رزیدنت همکار در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه گفت: او ناامید شد شکست مذاکره کنندگان برای رسیدن به یک متواضع اعتماد به نفس-ساختمان معامله قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی نشست.

"جاه طلبی های کوچک بودند برای شروع با" <url> گفت. "اگر ریاست جمهوری مراجعه نمی توانید به زور این دو کشور به بیش از یک دست انداز سرعت که واقعا نمی augur خوبی" برای بیشتر بلند پروازانه توافقنامه تجارت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن