به عنوان جدید COVID-19 موارد کاهش در نیویورک بقیه ملت در حال رفتن در جهت مخالف

تیاو تعداد روزانه coronavirus موارد همچنان به سقوط در ویروس زده نیویورک, اما آنها نوردی در بقیه متحده آمریکا به عنوان برخی از کشورها آغاز کرده اند عقب مستند محدودیت.

نقاشی بر روی داده های وارد شده توسط جان هاپکینز زمان جدولها جدید روزانه موارد با استفاده از هفت روز نورد متوسط به حساب وقفه در گزارش. بر اساس این تجزیه و تحلیل برای نزدیک به دو هفته گذشته به نیویورک شاهد کاهش مداوم در تعداد COVID-19 تشخیص. وجود دارد در مورد 3,850 موارد جدید در مارس 1 در مقایسه با مورد 9,900 در اوج خود در 7 آوریل.

اما جدید روزانه موارد شده است به طور پیوسته در حال افزایش در سرتاسر کشور است. در مارس 1 تعداد موارد جدید در کشور به استثنای نیویورک مشخصی در مورد 23,600 بالاترین نشده است.

تفاوت آشکار در می آید به عنوان بسیاری از ایالت ها کاسته اقامت در خانه محدودیت با وجود بالا مقامات بهداشت گفت: آمریکا هنوز هم نیاز به سطح شیب دار تا تست ظرفیت. نزدیک به دو دوجین متحده باید تا حدی دوباره باز یا طرح به زودی آسانسور مستند سفارشات.

نیویورک در ضمن همچنان تحت قرنطینه با غیر ضروری کسب و کار موظف به بسته ماندن تا زمانی که ممکن است 15. پرداختن به هنگامی که آن را مناسب برای کشورهای دوباره باز نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت: ممکن است 5 که “هیچ دلار رقم به یک زندگی انسانی” و این که دولت دوباره باز خواهد منطقه تنها “هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی او در دفاع از تصمیم خود برای دوباره باز کردن اقتصاد به آرامی. “چقدر است زندگی انسان ارزش دارد؟” کومو گفت. “سریع تر ما دوباره باز پایین تر از هزینه های اقتصادی, اما بالاتر از انسان هزینه به این دلیل که بیشتر زندگی از دست داده است.”

“که” او افزود: “تصمیم ما واقعا ساخت.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>