به عنوان استیضاح رای نزدیک آمریکا و تهمت دفاع دریافت آخرین فرصت برای ایجاد خود را در مورد محاکمه

با نتیجه همه, اما تصمیم, خانه مدیران رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکلا ایستاده بود قبل از سنا برای چه تقریبا قطعا زمان نهایی در استیضاح دادگاه در روز دوشنبه و پیشرفت دو مهیجی در عین حال متناقض سند چشم انداز از خطرات مواجهه با دموکراسی آمریکایی.

هر دو طرف استدلال آینده فقط دو روز قبل از سناتورهای خواهد شد و در نهایت رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه برای حذف رئیس جمهور از اتاق کار نشان داد که چگونه انتخاب است و اساسا آب پز را به یک مرکزی سوال: یک رئیس جمهور ایالات متحده خودداری از کمک به یک خارجی متحد به منظور کمک به خود را با انتخاب مجدد تلاش قبر به اندازه کافی جرم به حکم حذف از دفتر ؟

استیضاح مدیران تعقیب پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن برای خانه نه تنها می گویند بله, اما استدلال می کنند که عدم حذف او یک سنت خطرناک است که یک رئیس جمهور است که بالاتر از قانون است. از تدوین کنندگان قانون اساسی مدیران باید بارها و بارها استدلال ابداع استیضاح به عنوان سدی در برابر این دقیق سوء استفاده از قدرت و کنگره باید بر این اساس عمل آنها می گویند.

“اگر سنا بخواهد به تبرئه تحت این شرایط پس از آن امریکا است که در بیابان” نوشته. Hakeem Jeffries روز دوشنبه گفت:.

روز جمعه خانه مدیران از دست یک کلید رای همراه یک تیغ نازک حاشیه در مورد اینکه آیا به معرفی بیشتر شواهد به دادگاه. حرکت شکست خورده بود 51-49 با تنها دو سناتور جمهوریخواه رای گیری به نفع اجازه می دهد اسناد و مدارک جدید و شهود در سنا محاکمه. در حالی که هفته گذشته ارائه شد تا حد زیادی در مورد متقاعد کردن سناتورها نیاز به شواهد بیشتری به دموکرات نهایی استدلال در روز دوشنبه شد با تمرکز بر پیامدهای گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد مطرح برای کشور است.

تشکر. Val Demings هشدار داد از “مداوم تهدید رئیس جمهور تهمت به نظام دموکراتیک ما از دولت هم به ما انتخابات آینده است که برخی از نشان می دهد باید داور از رئیس جمهور سوء و قانون اساسی خود را که همه ما سوگند یاد به حمایت و دفاع کند.” Demings گذاشته شواهد خانه ارائه شده نشان دادن نسبت ناروا به حال نکردن کمک نظامی به اوکراین به فشار است که دولت به اعلام تحقیقات خود را رقیب سیاسی جو بایدن و سپس مسدود کنگره تلاش برای بررسی خود را انجام.

و منجر مدیر تشکر. آدام شیف به نظر می رسد برای گول زدن سناتور دموکرات که فقط چهار سال قبل از آن بوده است خسته از رئیس جمهور برای دفاع از او را در حال حاضر. “شما نمی توانید اعتماد این رئیس جمهور برای انجام کار درست” گفت: Schiff. “نه برای یک دقیقه نه برای یک انتخابات نه به خاطر کشور ما است. او تغییر نخواهد کرد و شما آن را می دانم.”

جمهوری خواهان در کنگره اذعان کرد که دموکرات ها موثر بوده است در ارائه خود را در مورد. در پایان محاکمه چند سناتور جمهوریخواه به حال حتی اعتراف کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد کمتر از ایده آل— چیزی چند از همتایان خود در مجلس نمایندگان گفته بود در طول تحقیق— اما تا کنون هیچ یک علنا گفت که رفتار او حکم حذف از دفتر.

این هفته بحث باعث سناتور جمهوریخواه به گریبان با یک سوال اساسی. که می تواند خطرناک به کشور از بین بردن برگ برنده برای آنچه که حتی بسیاری را در خود خصوصی خیال نامناسب ارتباط با اوکراین ؟ و یا او را ترک و به طور موثر تبرئه او ؟

“من فکر می کنم او نباید آن را انجام داده اند. من فکر می کنم آن اشتباه بود” بازنشستگی تنسی سناتور لامار الکساندر که دموکرات ها فکر می کردم ممکن است از شکست حزب او در شواهد رای گفت: در دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه. “نامناسب بود این راه من می خواهم بگویم— نامناسب عبور از خط. و سپس تنها سوال باقی مانده است که تصمیم می گیرد چه باید بکنید در مورد آن است.” در نهایت الکساندر گفت که او به این نتیجه رسیدند که تصمیم باید توسط رای دهندگان در پای صندوقهای رای در نوامبر است.

که استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع چکش در اختتامیه استدلال فلفلی با واقعی اختلافات در مورد اینکه آیا وجود دارد در عوض و شکایت در مورد روند. رای دهندگان باید تصمیم نهایی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها گفت: نه مجلس سنا.

“در پایان روز این است که تلاش برای سرنگونی نتایج یک انتخابات و دخالت در انتخابات آینده آغاز می شود که امروز در آیووا” کاخ سفید مشاور پت Cipollone گفت. تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Cipollone خواسته سنا و “ترک آن را به رای دهندگان برای انتخاب رئیس جمهور خود.”

کن استار سابق مستقل مشاور رئیس جمهور بیل کلینتون استیضاح استدلال که محکوم تهمت خواهد بود شبیه گفت: “رای خود را در انتخابات گذشته است که بدینوسیله اعلام و از درجه اعتبار ساقط و توسط راه ما قصد داریم به شما اجازه می دهد مردم آمریکا به نشستن در قضاوت بر این رئیس جمهور و رکورد خود در ماه نوامبر است.”

“است که نه آزادی است و نه عدالت” استار گفت. “این قطعا نه سازگار با اساسی ترین آزادی از “ما مردم”: آزادی برای رای دادن.”

ویژه داستان
در داخل شرکت مشغول کار بر روی یک واکسن Coronavirus
محققان بالقوه میانبر است که می تواند کوتاه شدن زمان آن طول می کشد برای توسعه واکسن

یکی از قابل توجه ترین جنبه های روز دوشنبه بسته شدن استدلال بود چقدر خستگی مستقر شده بودند به اتاق. با چهار رای تا حد زیادی مقرر و اولین رای در سال 2020 ریاست جمهوری اولیه فقط چند ساعت دور در آیووا نمایندگان مجلس به نظر می رسید مشتاق برای قرار دادن این قسمت در پشت آنها. اگر چه آزمایشی آغاز شده و دو ساعت زودتر از معمول, این اولین بار پس از آن آغاز شد که حزب دموکرات را نگه نمی رسمی کنفرانس مطبوعاتی قبل از رسیدگی است. سنا زیرزمین بود که عمدتا خالی از قانونگذاران در طول پرش در اختتامیه استدلال که تنها چند روز زودتر به انتظارنشسته بودند در پشت هر یک از دیگر برای نوبت خود را به چرخش خبرنگاران در دادگاه تحولات است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است تقریبا خاصی به تبرئه اواخر این هفته از آن باقی مانده است دیده شود که آیا دوازده روز از استدلال و شواهد را متقاعد کرده اند که هر سناتور به شکستن خود را با احزاب در رای گیری نهایی. چندین متوسط سناتورها در هر دو طرف راهرو— آلاباما Doug Jones, آریزونا Kyrsten Sinema و غرب ویرجینیا Joe Manchin برای دموکرات ها و آلاسکا لیزا Murkowski مین را سوزان کالینز و یوتا میت رامنی برای جمهوری خواهان— در عین حال نشان می دهد که چگونه آنها رای خواهد داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نظر می رسد انتظار صرفا حزبی نتیجه که او هنوز هم بدون شک قاب به عنوان یک دفاع شخصی. “من امیدوارم که اوباما و مردم آمریکا متوجه است که کاملا حزبی استیضاح جعل است exacty [sic] که جعل” او توییتی در خانه مديران بحث بسته شدن در روز دوشنبه. “هیچ چیز را همیشه برآورده هیچ چیز رادیکال چپ حزب دموکرات!”

نوشتن به تسا در Berenson tessa.berenson@time.com و Alana آبرامسون در Alana.Abramson@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر